Magdalena Zawadzka w Tczewie

odbyło się
04
08.2011
Czwartek
Tczew - Magdalena Zawadzka spotka się z tczewianami

Magdalena Zawadzka spotka się z tczewianami

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zaprasza na spotkanie z Magdaleną Zawadzką - aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, która opowiadać będzie m.in. o książce Gustawa Holoubka "Wspomnienia z niepamięci".

Magdalena Zawadzka zadebiutowała w 1962 roku w filmie "Spotkanie w Bajce", następnie grała role w "Rozwodów nie będzie", "Wojna domowa", "Sublokator", "Pieczone gołąbki", "Mały", "Mocne uderzenie", a przede wszystkim w „Panu Wołodyjowskim” i w serialu "Przygody Pana Michała". Rola Baśki Wołodyjowskiej przyniosła aktorce ogromną popularność i sympatię widzów.

Magdalena Zawadzka jest też autorką książki "Kij w mrowisko", gdzie zawarta jest część autobiograficzna oraz zbiór felietonów aktorki, publikowanych wcześniej w miesięczniku "Twój Styl".
Spotkanie odbędzie się 4. sierpnia o godz. 17:30 w Bibliotece Głównej przy ul. J. Dąbrowskiego 6.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

  • mk_gość

    03.08.2011, 14:23

    Wstęp na spotkanie jest wolny.

    Odpowiedz
    IP: 83.13.xxx.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Kocie warsztaty dla dzieci

Kocie warsztaty dla dzieci

Jakie tajemnice skrywają koty, co to jest kocia muzyka i jak profesjonalnie wykonać koci grzbiet? Dzieci zainteresowane odpowiedzią na te pytania zapraszamy 18 lutego o godz. 12. 00 do Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie.

Komentarz dnia