Magdalena Zawadzka w Tczewie

odbyło się
04
08.2011
Czwartek
Tczew - Magdalena Zawadzka spotka się z tczewianami

Magdalena Zawadzka spotka się z tczewianami

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zaprasza na spotkanie z Magdaleną Zawadzką - aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, która opowiadać będzie m.in. o książce Gustawa Holoubka "Wspomnienia z niepamięci".

Magdalena Zawadzka zadebiutowała w 1962 roku w filmie "Spotkanie w Bajce", następnie grała role w "Rozwodów nie będzie", "Wojna domowa", "Sublokator", "Pieczone gołąbki", "Mały", "Mocne uderzenie", a przede wszystkim w „Panu Wołodyjowskim” i w serialu "Przygody Pana Michała". Rola Baśki Wołodyjowskiej przyniosła aktorce ogromną popularność i sympatię widzów.

Magdalena Zawadzka jest też autorką książki "Kij w mrowisko", gdzie zawarta jest część autobiograficzna oraz zbiór felietonów aktorki, publikowanych wcześniej w miesięczniku "Twój Styl".
Spotkanie odbędzie się 4. sierpnia o godz. 17:30 w Bibliotece Głównej przy ul. J. Dąbrowskiego 6.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

  • mk_gość

    03.08.2011, 14:23

    Wstęp na spotkanie jest wolny.

    Odpowiedz
    IP: 83.13.xxx.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Konsultacje feng shui

Konsultacje feng shui

Życie tak szybko biegnie, że pewnie już zapomnieliście, że niedawno zaczął się nowy rok. Większość nie zdaje sobie sprawy, że trwa karnawał, choć karnawał też już nie jest tak wykorzystywany na zabawę jak przed laty. Ten pośpiech życia...

Komentarz dnia