(fot. tcz.pl)

odbyło się
19
09.2009
Sobota
Tczew - Okręty "przypłyną" do CWRDW

Okręty "przypłyną" do CWRDW

Centrum Wystawienniczo-Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie zaprasza na wystawę modelarstwa szkutniczego i okrętowego, której towarzyszy wystawa grafik i akwarel Krystyny Pokrzywnickiej. Wernisaż odbędzie się w sobotę, 19. września, o godz. 14.00 w siedzibie Centrum przy ul. 30 Stycznia 4.

W całej imprezie zapowiedziało udział ponad trzydziestu modelarzy z całej Polski oraz jeden ze Szwecji. Na wystawie będziemy mogli podziwiać modele chaloupe armie, Niny, Santissima Trinidad, poduszkowca desantowego, galeonu hiszpańskiego i wielu innych.Uzupełnieniem modeli będzie wystawa grafiki i akwarel Krystyny Pokrzywnickiej o tematyce marynistycznej.

Krystyna Pokrzywnicka architekt, plastyk , pracownik dydaktyczny, krytyk architektury, designer- uprawia akwarele ,rysunek ,techniki łączenia elementów plastycznych w płaszczyźnie i przestrzeni , pejzażysta, marynista rysownik architektury dawnej, ilustrator i projektant grafiki książkowej, publicysta.

Wystawy będą czynne w dniach 19 - 27 września 2009 r. Zapraszamy!
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Spotkanie  KLUBU DZIECIĘCEGO "KAMIENICZKA"

Spotkanie KLUBU DZIECIĘCEGO "KAMIENICZKA"

Spotkania klubu dziecięcego „Kamieniczka” - to forma nauki poprzez zabawę i możliwość integracji. Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym 25 stycznia o godz. 16. 00 do kamienicy Fabryki Sztuk przy ul. Podmurnej 15.

Komentarz dnia