Fundacja dla Tczewa (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
17
09.2010
Piątek
Tczew - Zagra wirtuoz akordeonu - Zagan Acoustic w Tczewie

Zagra wirtuoz akordeonu - Zagan Acoustic w Tczewie

W sali Fundacji dla Tczewa przy Al. Zwycięstwa 6 w piątek, 17.września, odbędzie się koncert zespołu akordeonowego Zagan Acoustic. Zagrają muzycy Paweł Zagańczyk (lider, akordeon), Jakub Kubala (klarnet) i Jarosław Stokowski (kontrabas).

Ze względu na małą ilość miejsc należy wejściówki odbierać przed koncertem Mistrza akordeonu - Pawła Zagańczyka - jednego z najlepszych w Polsce, wielokrotnie nagradzanego na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach. Koncert będzie zapowiedzią Zjazdu Akordeonistów, który odbędzie się 1-2 października.

Zespół składający się z zawodowych muzyków - absolwentów Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku Zagan Acoustic ma w repertuarze wiele programów muzycznych. Na koncertach najchętniej prezentują Tango Polskie, kompozycje Astora Piazzolli oraz muzykę różnych narodów. Do sukcesów zespołu zaliczyć należy zajęcie I miejsca na Międzynarodowym Konkursie Muzyki Rozrywkowej i Kameralnej w Giżycku oraz II miejsca na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Popradzie na Słowacji.

Dodajmy, że pozostało jeszcze kilka dni (do 10.09.2010) na zgłoszenia do Zjazdu Akordeonistów. Fundacja dla Tczewa przyjmuje zgłoszenia.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Spotkanie z ZUS - zapraszamy przedsiębiorców

Spotkanie z ZUS - zapraszamy przedsiębiorców

Spotkanie z ZUS ? zapraszamy przedsiębiorców Pracodawcy Pomorza, Cech Rzemiosł Różnych i Dom Przedsiębiorcy zapraszają przedsiębiorców na spotkanie z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Spotkanie odbędzie się 10 lutego o godz.