Dni otwarte w kamienicy nad Wisłą (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
12
06.2010
Sobota
Tczew - Szkolne rozgrywki i dzień otwarty

Szkolne rozgrywki i dzień otwarty

W dniu 12 czerwca br (sobota), firma Dekpol Inwestycje Sp. z o.o. organizuje dni otwarte w swojej inwestycji "Kamienica nad Wisłą" w Tczewie. Jednocześnie w sąsiadującym z budową zespole Szkół Katolickich z okazji jubileuszu X-lecia gimnazjum odbędzie się Festyn Sportowy, który firma Dekpol Inwestycje postanowiła objąć swoim patronatem.

W programie imprezy między innymi rozgrywki w piłkę ręczną, w tym również pomiędzy nauczycielami i pracownikami firmy Dekpol oraz słodki poczęstunek przy kawie i herbacie. Zapraszamy do wzięcia udziału w festynie. Rozpoczynamy o godzinie 11:00 na boisku szkolnym przy ul. Wodnej 8. Podczas imprezy wszyscy zainteresowani będą mogli zwiedzić budowę przy ul. Nad Wisłą oraz przekonać się osobiście, że „Kamienica nad Wisłą” to prestiżowa lokalizacja, piękne widoki i wysoka jakość zastosowanych materiałów. Będzie można również indywidualnie przekonać się, że ostatnie wydarzenia, związane z wysokim stanem poziomu Wisły w żaden sposób nie dotknęły budowanej w pobliżu inwestycji firmy Dekpol.

Na zwiedzających czekają upominki firmowe.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Kocie warsztaty dla dzieci

Kocie warsztaty dla dzieci

Jakie tajemnice skrywają koty, co to jest kocia muzyka i jak profesjonalnie wykonać koci grzbiet? Dzieci zainteresowane odpowiedzią na te pytania zapraszamy 18 lutego o godz. 12. 00 do Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie.