odbyło się
21
05.2010
Piątek
Tczew - XI Wielkie Dyktando - Zmierz się z ortografią

XI Wielkie Dyktando - Zmierz się z ortografią

W piątek, 21 maja, o godz. 13, w Gimnazjum Nr 2 (ul. Południowa 6) odbędzie się XI WIELKIE DYKTANDO. Organizatorami i autorami tekstu - najeżonego ortograficznymi pułapkami - są Ewa Groos oraz dyrektor Piotr Przybylak.

Konkurs jest adresowany nie tylko do gimnazjalistów, ale również do osób dorosłych, pragnących zmierzyć się z zasadami naszej ortografii.
W poprzednich edycjach wzięli udział min. Prezydent Miasta Z.Odya, B. Kamińska , K. Szlagowski, oraz W. Borzyszkowski, który jest z nami od początku konkursu. Na zwycięzców czekają nagrody: Pióro Prezydenta Miasta oraz Pióro Dyrektora Szkoły. Teksty dyktand z poprzednich edycji są dostępne na stronie internetowej szkoły www.gim2tczew.com

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych! Zgłoszenia przyjmuje sekretariat szkoły.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

  • asd_gość

    21.05.2010, 21:27

    Moja szkoła, moja wychowawczyni.

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx7.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Konsultacje feng shui

Konsultacje feng shui

Życie tak szybko biegnie, że pewnie już zapomnieliście, że niedawno zaczął się nowy rok. Większość nie zdaje sobie sprawy, że trwa karnawał, choć karnawał też już nie jest tak wykorzystywany na zabawę jak przed laty. Ten pośpiech życia...

Komentarz dnia