Biesiady literackie

odbyło się
27
05.2011
Piątek
Tczew - Szymon Hołownia w Fabryce Sztuk

Szymon Hołownia w Fabryce Sztuk

"Fabryka Sztuk" Centrum Wystawienniczo-Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych serdecznie zapraszają na ostatnią już biesiadę literacką z cyklu "Czytaj, aby zrozumieć świat… kobiet, Czytaj, aby zrozumieć świat… mężczyzn". Ten wyjątkowy i niezwykle popularny cykl zamknie spotkanie z SZYMONEM HOŁOWNIĄ.

Dziennikarz i publicysta. Dyrektor programowy kanału religia.tv. Niezwykłą popularność przyniósł mu program TVN "Mam talent", który współprowadzi wraz z Marcinem Prokopem. Autor książek: "Kościół dla średniozaawansowanych", "Tabletki z krzyżykiem", "Monopol na zbawienie". Laureat wielu nagród, głównie za łączenie treści religijnych z zagadnieniami życia świeckiego.

Spotkanie prowadzi Krystian Nehrebecki.
Fabryka Sztuk zaprasza!
27 maja 2011r. godz. 17.00.
Wstęp wolny!
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
Dodaj komentarz

 • -2

  yhy_gość

  26.05.2011, 08:18

  Coś dla tych, którzy tak protestowali p-ko spotkaniu z prof. Środą. Pan Szymon udzieli tak "cennych" rad dla kobiet jak: wzór na datek na tace, jak zaklejać kopertę na kolędzie, jak pogodzić zajmowanie się dziećmi i kuchnią i jeszcze znaleźć czas żeby posprzątać u proboszcza za "Bóg zapłać".

  Odpowiedz
  IP: 213.238.xx4.xx7 
 • +1

  ;)_gość

  28.05.2011, 00:53

  "ciekawa" opinia...byłam na spotkaniu,kto nie był niech żałuje...

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - III Memoriał Damiana Grzmila

III Memoriał Damiana Grzmila

III Memoriał Damiana Grzmila 29 stycznia 2017 Arkadia Tczew Regulamin Klub Sportowy Arkadia Tczew oraz Pomorski Okręgowy Związek Bilardowy zapraszają na III Memoriał Damiana Grzmila. Data: 29 stycznia 2017 ( niedziela) start g. 10. 00 wpisowe 30...