Oprócz samochodów i tradycyjnych rowerów, strażnicy być może będą mieli do dyspozycji także te elektryczne (fot. tcz.pl)

odbyło się
10
11.2009
Wtorek
Tczew - Straż zaprasza do rywalizacji

Straż zaprasza do rywalizacji

Straż Miejska w Tczewie zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w III Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie "Bezpieczne i Przyjazne Pomorze".

Nagroda dla zwycięzcy to darmowy indeks na wybrany kierunek studiów w gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. W ubiegłym roku wywalczyła go tczewianka Katarzyna Milewska. Na pozostałych uczestników czekają również atrakcyjne nagrody. Głównymi organizatorami przedsięwzięcia są Straż Miejska w Gdańsku oraz Wyższa Szkoła Humanistyczna w Gdańsku. Konkurs przeprowadzony będzie w trzech etapach. Pierwszy odbędzie się 10 grudnia br. w szkołach, drugi 20 stycznia 2010 roku i trzeci - finałowy - 25 marca 2010 roku w gdańskiej WSH. Termin zgłoszenia szkoły do udziału w olimpiadzie mija już 10 listopada.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Warsztat z zakresu rewitalizacji

Warsztat z zakresu rewitalizacji

W związku z przystąpieniem do konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Miejskiej w Tczewie w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji w mieście Tczewie, serdecznie zapraszamy na warsztat jaki...

Komentarz dnia