Tczewskie spojrzenia na świat (fot. CWRDW)

odbyło się
11
01.2011
Wtorek
Tczew - "Tczewskie spojrzenia na świat" - wystawa w CWRDW

"Tczewskie spojrzenia na świat" - wystawa w CWRDW

Fabryka Sztuk, Centrum Wystawienniczo - Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie, serdecznie zaprasza na wystawę prezentującą dorobek tczewskich plastyków pt. "Tczewskie spojrzenia na świat". Jest to druga taka wystawa w Fabryce Sztuk. Pierwsza ekspozycja miała miejsce w 2008 roku i cieszyła się dużym powodzeniem.

Wystawa ma na celu zaprezentować Państwu prace plastyków wywodzących się z naszego miasta. Na tegorocznej wystawie ukażemy obrazy 28 artystów. Tematyka i technika prac jest bardzo różnorodna. Wśród nich odnajdziemy pejzaże, portrety, akty, martwe natury, sceny surrealistyczne, a także rzeźbę.

Wystawa będzie czynna od 11 stycznia do 3 lutego 2011 roku. Wernisaż odbędzie się 11 stycznia o godz. 18.00 w siedzibie Centrum przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie.
Serdecznie zapraszamy!
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Umowy o pracę 2017 - zapraszamy przedsiębiorców

Umowy o pracę 2017 - zapraszamy przedsiębiorców

Zapraszamy przedsiębiorców na szkolenie z zakresu zagadnień związanych z umowami o pracę. Szkolenie odbędzie się: 1 lutego (wtorek) o godz. 10:00 w Domu Przedsiębiorcy ? I piętro sala konferencyjna Agenda: 10. 00- 10. 50 stosunek pracy i rozróżnienie.