Klimt

odbyło się
21
05.2011
Sobota
Tczew - Klimt zagra w Trombie

Klimt zagra w Trombie

Klub Muzyczny Tromba zaprasza na koncert zespołu Klimt.

Klimt to Antoni Budziski grający na gitarze w sopockim zespole Saluminesia. Zadebiutował na składance Sleep Well III z utworem "Ennui" w maju 2007. W marcu 2008 ukazała się jego debiutancka płyta zatytułowana "Jesienne odcienie melancholii". Razem z zespołem Saluminesia ma na swoim koncie liczne wyróżnienia oraz osiągnięcia, między innymi:
- jest laureatem festiwalu EKO UNION OF ROCK Węgorzewo 2008, gdzie zdobyła 3 nagrody: Grand Prix, nagród dziennikarzy oraz publiczności.
- w czerwcu 2008 r. zespół wystąpił w konkursie Debiuty w ramach Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
- w marcu 2009 zespół wystąpił w TVP2 w programie Hit Generator, gdzie otrzymał bardzo dobre opinie od jury, w skład którego wchodził m.in. Zbigniew Hołdys.
- został wyróżniony w konkursie Ekspresowe Otwarcie organizowanym przez radiową 3ke, w marcu 2005.
- zajął 1 miejsca na przeglądzie Lech Maj Party (maj 2006), na przeglądzie zespołów rockowych w Nidzicy (czerwiec 2005) oraz na przeglądzie zespołów alternatywnych w Pelplinie (listopad 2005).

Klimt wystąpił na tegorocznej edycji Open’er Festival oraz Seven Festival.

Teraz trochę o nowej płytce:

Klimt - Agape

"Agape" to druga solowa płyta Klimt’a oscylująca głównie w okolicach shoegaze’u i ambient’u. Jednak płyta jest bardzo zróżnicowana i eksperymentalna w wyniku, czego na albumie można usłyszeć elementy muzyki folkowej, klasycznej czy nawet drum’n’bass’owej. Krążek jednocześnie jest bardziej gitarowy i dynamiczny od poprzednika "Jesienne odcienie melancholii".

Tytuł płyty - "Agape" oznacza rodzaj idealnej, boskiej i bezwarunkowej miłości. W kontekście tekstów przekaz całościowy albumu odnosi się do zaszczepionej w każdym człowieku potrzeby agape, która w rzeczywistości nigdy nie może zostać zaspokojona. Dlatego człowiek jest skazany na wieczną tułaczkę .

Start klubu: 20.00
Koncert: 21.00
Wstęp: 10 zł
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Konsultacje feng shui

Konsultacje feng shui

Życie tak szybko biegnie, że pewnie już zapomnieliście, że niedawno zaczął się nowy rok. Większość nie zdaje sobie sprawy, że trwa karnawał, choć karnawał też już nie jest tak wykorzystywany na zabawę jak przed laty. Ten pośpiech życia...