Lets Dance - Hipsterique! (fot. Tromba)

odbyło się
23
10.2010
Sobota
Tczew - Let's Dance - Hipsterique!

Let's Dance - Hipsterique!

Klub Tromba zaprasza na: "HIPSTERIA - cykl imprez dla wszystkich, którzy panicznie boją się tańczyć przy nowej muzyce. Dj Maciek Cz. / most people are djs / oraz Twój Stary Projekt z dancefloorowym wykopem, za pomocą synth-electropopu, indie rocka, czyli gitar i electroniki będą propagować proste przesłanie : Love nowe!"

Wystąpią:

Dj Maciek Cz.

...Twój Stary Projekt-to projekt zalozony przez dwoch jasnieksiazat projektowania graficznego, ktorzy w wolnym czasie dorabiaja na utrzymanie swoich zamkow w Prowansji i rancz w Teksasie jako VJeje (ostatnio rowniez jako kolektyw dijesko vijeski). W sklad projektu wchodza Maciek Salamon aka Imac, i Mr. Plastik aka. Modul znany jako Michal Sosinski. Na stale wspolpracujemy z takimi gwiazdami jak Madonna i David Haslehoff oraz gramy na najwiekszej trojmiejskiej imprezie (tak wielkiej, ze odbywa sie w Warszawie) jaka jest oczywiscie STYLON. Zdaza nam sie takze pracowac dla trojmiejskiego zespolu Efektvol czy tez zespolu Mordy. W lipcu gralismy na urodzinach Elzbiety II. Nasza slawa rosnie w zastraszajacym tempie, a papparazzi nie daja nam zyc. My jednakze nie bujamy w oblokach i robimy to co do nas nalezy - najwspanialsze wizualizacje w calym wszechswiecie. Dlatego jezeli tylko potrzebujesz wspanialych Vj-skich umiejetnosci i masz w kieszeni zbedny milion dolarów dzwon! P.S. Pr0jekt ten powstal w 100% dla lansu.

Czytaj więcej: http://www.myspace.com/twojstaryprojekt#ixzz12uZXSFBP

oraz gościnnie

Kime Music Presenter
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - "EDERLY" - Kultura dostępna

"EDERLY" - Kultura dostępna

Już 2 lutego w kinie Helios kolejny seans w ramach projektu „Kultura Dostępna”. Tym razem zapraszamy na film „EDERLY”. Projekt Kultura Dostępna w kinach w 2015 roku umożliwił szerokiej publiczności dostęp do nowych i najbardziej...