Lets Dance - Hipsterique! (fot. Tromba)

odbyło się
23
10.2010
Sobota
Tczew - Let's Dance - Hipsterique!

Let's Dance - Hipsterique!

Klub Tromba zaprasza na: "HIPSTERIA - cykl imprez dla wszystkich, którzy panicznie boją się tańczyć przy nowej muzyce. Dj Maciek Cz. / most people are djs / oraz Twój Stary Projekt z dancefloorowym wykopem, za pomocą synth-electropopu, indie rocka, czyli gitar i electroniki będą propagować proste przesłanie : Love nowe!"

Wystąpią:

Dj Maciek Cz.

...Twój Stary Projekt-to projekt zalozony przez dwoch jasnieksiazat projektowania graficznego, ktorzy w wolnym czasie dorabiaja na utrzymanie swoich zamkow w Prowansji i rancz w Teksasie jako VJeje (ostatnio rowniez jako kolektyw dijesko vijeski). W sklad projektu wchodza Maciek Salamon aka Imac, i Mr. Plastik aka. Modul znany jako Michal Sosinski. Na stale wspolpracujemy z takimi gwiazdami jak Madonna i David Haslehoff oraz gramy na najwiekszej trojmiejskiej imprezie (tak wielkiej, ze odbywa sie w Warszawie) jaka jest oczywiscie STYLON. Zdaza nam sie takze pracowac dla trojmiejskiego zespolu Efektvol czy tez zespolu Mordy. W lipcu gralismy na urodzinach Elzbiety II. Nasza slawa rosnie w zastraszajacym tempie, a papparazzi nie daja nam zyc. My jednakze nie bujamy w oblokach i robimy to co do nas nalezy - najwspanialsze wizualizacje w calym wszechswiecie. Dlatego jezeli tylko potrzebujesz wspanialych Vj-skich umiejetnosci i masz w kieszeni zbedny milion dolarów dzwon! P.S. Pr0jekt ten powstal w 100% dla lansu.

Czytaj więcej: http://www.myspace.com/twojstaryprojekt#ixzz12uZXSFBP

oraz gościnnie

Kime Music Presenter
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Konsultacje feng shui

Konsultacje feng shui

Życie tak szybko biegnie, że pewnie już zapomnieliście, że niedawno zaczął się nowy rok. Większość nie zdaje sobie sprawy, że trwa karnawał, choć karnawał też już nie jest tak wykorzystywany na zabawę jak przed laty. Ten pośpiech życia...