(fot. mat. prasowe)
Tczew - Debiut literacki tczewianki

Debiut literacki tczewianki

Karolina Sudoł ma 25 lat i pochodzi z Kwidzyna. Od kilku lat mieszka i pracuje w Tczewie. W lutym ukazała się jej debiutancka powieść literacka "Banda. Część I Ryder i Eileen".

- Choć przez wydawnictwo przypisana do gatunku fantasy, moja książka w rzeczywistości jest romansem paranormalnym, które na rynku literackim, zwłaszcza polskiego autorstwa, niezaprzeczalnie pozostają gatunkiem niszowym. - pisze autorka.

Jak przekonuje Karolina Sudoł, „Banda” ma wszystko to, co romans paranormalny z prawdziwego zdarzenia. Są wyraziste postacie, wątek paranormalny wokół którego kręci się cała historia, soczysty język, humor i oczywiście nieprzytłaczające sceny erotyczne.

- Nie uważam jej za wielkie dzieło, to książka napisana wyłącznie z przyjemnością dla przyjemności, ale mająca szansę pozyskać grono czytelników. Jestem pełna nadziei na to, że być może moja powieść mogłaby przyczynić się do rozpowszechnienia tego wyjątkowego, bardzo kobiecego gatunku - dodaje autorka.

Oficjalny fanpage książki tutaj - https://www.facebook.com/BANDA-romans-paranormalny-1691366307820275/
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Muzyka, kultura, sztuka

Tczew - Na co do kina? Sprawdź repertuar

Na co do kina? Sprawdź repertuar

Podobno prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Autentyczność tej teorii będziemy mogli sprawdzić w naszej rodzimej komedii pt. "Po prostu przyjaźń". Ponadto zobaczymy ekranizację gry, w którą grało miliony graczy na całym...