Tczew - Gdzie jest iglica wieży zegarowej Urzędu Miejskiego?

Gdzie jest iglica wieży zegarowej Urzędu Miejskiego?

Czy ktoś wie co stało się z iglicą Urzędu Miejskiego? Jeszcze w latach 70-tych na szczycie znajdowała się metalowa kula i coś w rodzaju ozdobnej metalowej chorągiewki, dziś iglica jest połamana ( jest taka odkąd pamiętam, mam dopiero 23 lata więc niewiele pamiętam ). I w którym roku zawieszono zegar na wieży? Dodaje zdjęcia z lat 60-tych, 70-tych i z stan obecny.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
Dodaj komentarz

 • +6

  ka_gość

  31.03.2010, 08:35

  spostrzegawczość

  Gratuluję spostrzegawczości. Pozdrawiam ka

  Odpowiedz
  IP: 79.189.xx0.xx0 
 • +6

  hehehe

  31.03.2010, 10:11

  ...

  również :)

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • gość_gość

  31.03.2010, 15:56

  ni ma

  Sprzedali na złom ;p hehe

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx1.xx4 
 • SkazanyNaBluesa

  31.03.2010, 18:04

  Brawa za spostrzegawczość... :)

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Tcz24

Tczew - Może spółdzielnia zainteresuje się tymi, co niszczą drzwi?

Może spółdzielnia zainteresuje się tymi, co niszczą drzwi?

Jakiś czas temu spółdzielnia mieszkaniowa wymieniła drzwi wejściowe do wielu klatek schodowych. Niestety jak wiadomo co nowe to musi zostać zniszczone. O ile dzieci raczej nie ma szansy na zidentyfikowanie, o tyle inaczej ma się sytuacja do firm...

Komentarz dnia