tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest niedziela, 4 grudnia 2016r, godz. 15:19
Imieniny:
Informator: Zmiany w podatkach 2017 r. - spotkanie informacyjne, autor "Dom Przedsiębiorcy w Tczewie" dodaj własną informację
Serwis dostępny także pod adresem www.tcz24.pl
Ostatnio dodane zdarzenia  •  Zgłoś teraz zdarzenie  •  Ważne informacje

Trzecia seria aukcji dla Arturka!

Data: poniedziałek, 19.03.2012, 11:10. Nadesłał(a): www.lgft.pl. Komentarzy: 2

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew -
[foto=196559,200,prawa]W niedzielę wieczorem rozpoczęła się już III seria aukcji charytatywnych dla 2-letniego Arturka Rosa. W ofercie jest kilkadziesiąt przedmiotów, przede wszystkim sportowych, bo to z nich był jak dotychczas największy zysk dla Arturka. Akcję zapoczątkowali kibice Lechii Gdańsk z Tczewa.

Do najciekawszych aukcji można zaliczyć oryginalną koszulkę Pumy z Mistrzostw Świata 2002 Jacka Bąka z autografem, oryginalny proporczyk z meczu Lechia - Juventus z 1983 roku, piłkę Pumy z autografami zawodników Lechii Gdańsk, czapkę rybaczkę Adidasa z autografem Jerzego Dudka z Mistrzostw Świata 2002 czy też unikalną koszulkę grupy Ultras Lechia.

- Kusy Junior ma encefalopatię o nieustalonej etiologii pod postacią opóźnienia we wszystkich sferach, co w skrócie oznacza "wiemy, że jest źle, nie wiemy dlaczego" - to słowa Pani Doktor z Akademii Medycznej w Gdańsku. Jedyna szansa to rehabilitacje, a te są niestety kosztowne. - Koszt turnusu oscyluje wokół 5000,00 zł, a jedno spotkanie z rehabilitantem lub konsultacja u lekarza specjalisty to 50-100 zł - zdradził Kusy senior.

Aukcje dla Arturka: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863 link

ZAPRASZAMY!!!
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: ważne informacje.
Artykuł przeczytano 1574 razy
dodaj do ulubionych   
    Tcz24 - strona główna
 
Opinie i komentarze (2)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
+4
Brawo! ~ ole_gość
IP: 91.198.xx9.xx7
Data: 20.03.2012, 13:10
O to chodzi! Takie zachowania trzeba doceniać!
user_ico_Sebastian.Rosa
+1
Aukcje sukcesywnie wzbogacane. Zapraszamy ~ Sebastian.Rosa
Uż. zarejestrowany
Data: 21.03.2012, 16:03
Aukcje sukcesywnie wzbogacane. Mamy nadzieję, iż oferowane produkty spodobają się i znajdą nabywców. Pamietajcie, że całkowity dochód ze sprzedaży zasili konto Arturka w Fundacji Dzieciom i zostanie przeznaczony na bieżące wydatki związane z rehabilitacją. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za przekazanie bezinteresownie przedmiotów na licytacje. Zapraszamy http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23940863 link
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z tym zdarzeniem, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
najpopularniejsze

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew