(fot. tcz.pl)

wydarzyło się
12
03.2017
Niedziela
Tczew - Pomorzanin walczy o prestiżową nagrodę

Pomorzanin walczy o prestiżową nagrodę

Gdańszczanin, filmowiec Michał Śmierzchalski walczy o prestiżową nagrodę w światowym konkursie Sony. O przejściu do kolejnego etapu będzie decydowała ilość polubień filmu w serwisie YouTube - bardzo prosimy Państwa o głosy pod tym poruszającym filmem.

Kilka słów od autora:
"Inspirujący film dokumentalny pokazujący życie mojej ukochanej Babci. Dzieli się w nim swoim 88 letnim doświadczeniem i rozważa swoje życiowe wybory. Jeżeli Ci się podoba zostaw 'łapkę w górę' !

Bardzo Państwu dziękuje za miłe słowa dotyczące filmu. Moja Babcia jest naprawdę niesamowitą osobą i ten fragment, który udało mi się utrwalić w tym dokumencie tylko to potwierdza. Nie spodziewałem się taki wielkiego odzewu, ale niezmiernie cieszy mnie to, że tak wiele osób poświęciło swój czas na chwilę refleksji i wysłuchanie jej historii.

Gorąc zachęcam do polubienia filmu - od liczby "łapek w górę" zależeć będzie jego kwalifikacja do dalszego etapu konkursu w którym biorę udział. Razem możemy sprawić, żeby przesłanie mojej Babci trafiło do jeszcze większej ilości osób - nie tylko w kraju, ale na całym świecie.

Dziękuję,
Michał"

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

 • +3

  Agnieszka_gość

  12.03.2017, 12:54

  historia piękna

  Jestem w szoku, świetne kadry i przesłanie niby proste a tak bardzo życiowe, kiedy przeżyjesz prawie wszystko, patrząc wstecz widzisz jakie proste decyzje mogłoby się podjąć aby uniknąć tak wielu nieprzyjemnych zdarzeń i tragedii, albo co można byłoby zrobić lepiej. Życie mamy tylko jedno, uczmy się od starszych ludzi, mimo że czasem brzmią śmiesznie i wydaje nam się że wiemy wszystko - my też kiedyś będziemy starali się doradzać młodszym i koło się zatoczy..

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx6.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia