tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest piątek, 28 października 2016r, godz. 23:39
Imieniny:
Serwis dostępny także pod adresem www.tcz24.pl
Ostatnio dodane zdarzenia  •  Zgłoś teraz zdarzenie  •  Ważne informacje

Targi Pracy w Środowiskowym Hufcu Pracy w Tczewie

Data: czwartek, 08.10.2009, 16:37. Komentarzy: 4

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew -
Tczew -
W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w tczewskim hufcu zorganizowano cykl imprez z zakresu poradnictwa zawodowego. W dniu 6 października odbyły się zajęcia zatytułowane „Rady na start”. Warsztaty z autoprezentacji dla klas II gimnazjum przeprowadziła wychowawca Małgorzata Pauch.

Kolejny dzień poświęcony był Targom Pracy zorganizowanym przez Środowiskowy Hufiec Pracy w Tczewie i Punkt Pośrednictwa Pracy w Tczewie. Uroczystego otwarcia Targów dokonali Komendant ŚHP 11-1 w Tczewie Czesław Różanowski i Dyrektor CEiPM w Gdańsku Krzysztof Weyna. W Targach Pracy uczestniczyło 20 pracodawców, pośredników pracy oraz instytucji szkoleniowych.
Celem imprezy było umożliwienie osobom poszukującym pracy bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. Zainteresowanie przeszło oczekiwania organizatorów, gdyż impreza zgromadziła około 500 osób. Jest to nie koniec pośredniczych działań, ponieważ 9 października br. odbędzie się jeszcze Giełda Pracy przeznaczona dla osób uczących się. Dodatkową atrakcją imprezy było stanowisko pokazowe praktykantów Gospodarstwa Pomocniczego PWK OHP w Gdańsku w zawodzie kucharz., szkolących się ŚHP 11-1 w Tczewie. Młodzież była pod wrażeniem kulinarnych umiejętności kolegów, którzy przygotowali mały pokaz swoich talentów.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: ważne informacje.
Artykuł przeczytano 2154 razy
dodaj do ulubionych   
    Tcz24 - strona główna
 
Opinie i komentarze (4)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
0
Fajnie_gość
Data: 08.10.2009, 18:03
Ale niektórzy internauci źle opisują to wydarzenie. Na zdjęciach jednak widzę, że jest ok. Pozdrawiam i ciesze się z tej inicjatywy. Oby tak dalej!
Brak zdjęcia
0
targi pracy ~ ana _gość
IP: 89.200.xx9.xx5
Data: 10.10.2009, 18:13
to była jedna kicha chcieli pokazac ze niby coś się dzije
Brak zdjęcia
0
ZGODA ~ AZYLEK_gość
IP: 88.199.xx1.xx1
Data: 10.10.2009, 20:31
MASZ RACJĘ KOLEŻANKO ZGADZAM SIĘ
 
Brak zdjęcia
0
szok kicha ~ azylek_gość
IP: 88.199.xx1.xx1
Data: 10.10.2009, 20:30
jako osoba bezrobotna szukająca pracy.Udałem się na te śmieszne targi. żadna rewelacja po próbie rozmowy z przedstawicielem firmy zrezygnowałem wcale niebył zainteresowany rozmową,był nawet zdziwiony że posiadam cv. LUDZIE UNAS NIGDY NIEMA PORZĄDNYCH TARGÓW PRACY!
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z tym zdarzeniem, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
najpopularniejsze

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew