tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest poniedziałek, 5 grudnia 2016r, godz. 13:30
Imieniny:
Informator: Zmiany w podatkach 2017 r. - spotkanie informacyjne, autor "Dom Przedsiębiorcy w Tczewie" dodaj własną informację
Serwis dostępny także pod adresem www.tcz24.pl
Ostatnio dodane zdarzenia  •  Zgłoś teraz zdarzenie  •  Ważne informacje

Zima nie przeszkadza w budowie węzła transportowego

Data: sobota, 18.12.2010, 12:30. Nadesłał(a): tcz45. Komentarzy: 53

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew -
Tczew - Tczew -
Sobota 18.12.2010. Jaką mamy zimę, każdy widzi i czuje. Jeśli chodzi o budowę węzła transportowego mróz i śnieg nieznaczne tylko utrudniają prace. Ale roboty posuwają się do przodu. Czyli można..? Można. Porównując to do budowy wiaduktu na ulicy Wojska Polskiego jest dobrze. CDN...
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: ważne informacje.
Artykuł przeczytano 7150 razy
dodaj do ulubionych   
    Tcz24 - strona główna
 
Opinie i komentarze (53)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
+24
Dziś byłem na dworcu PKP ~ _gość
IP: 78.88.xx8.xx9
Data: 18.12.2010, 14:41
I widziałem jak praca wre. Sam się zdziwiłem i zatrzymałem się by popatrzeć. Robiło to jeszcze kilku innych gapiów - też zapewne byli w szoku. Brawo!
Brak zdjęcia
+1
Też popatrzyłem i jestem pod wrażeniem. ~ Maniak_gość
IP: 109.207.xx6.xx4
Data: 19.12.2010, 12:28
Ja też się zatrzymałem żeby popatrzeć. Widać wszystko zależy od wykonawcy. Dobremu wykonawcy zależy żeby zrobić dobrze i szybko, tak żeby zgarnąć kasę i ruszać z kolejnym projektem. Można śmiało powiedzieć że węzeł transportowy buduje konkretna firma co sam zobaczyłem na własne oczy. Szkoda że remont samego dworca robiony jest ,,po łepkach", ostatnio zauważyłem że zapomniano o przewodach do oświetlenia przejść do wind z tunelu i są zrobione w listwach kanałowych. Lampy ładniejsze mam w piwnicy:) całość wytrzyma nie dłużej jak tydzień. Wiaty na peronach to jakiś żart, nie chronią przed niczym - żenada. Widać oszczędności... dwie firmy i zupełnie inna jakość.
 
Brak zdjęcia
-17
ja_gość
IP: 89.200.xx8.xx9
Data: 18.12.2010, 15:14
tyle że prace ziemne można prowadzić bez względu na warunki atmosferyczne ale wylewanie betonu i tym podobne prace są wstrzymane i z tym trzeba się liczyć
Brak zdjęcia
+31
betonowanie ~ ka_gość
IP: 46.134.xx0.xx1
Data: 18.12.2010, 18:43
Już raz pisałem, że na Syberii też powstają obiekty budowlane,a tam mróż jest pewnie 10 miesięcy w roku. Są technologie lania betonu w mrozy.
 
user_ico_mieczyslaw
+23
Ka --> nie przekonasz klakiera Witolda S. ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 18.12.2010, 22:09
Mam nadzieję, że Wy-którzy daliście sobie wcisnąć ciemnotę, że budowa wiaduktu musi trwać 15 miesięcy, bo zimą się nie da nic robić, w końcu przejrzycie "na oczy", jak to się zwykło mówić i następnym razem nie będziecie tak ślepo popierali żadnego polityka, nie ważne z jakiej opcji będzie i co będzie obiecywał. Liczą się fakty, a te mówią same za siebie - jak się chce, to można. I nie wszystko jest kwestią pieniędzy oraz mrozu - jak zwykli nam wciskać "ludzie" byłego starosty.
 
user_ico_towarzysz
-14
Drogi Mieczysławie ~ towarzysz
Uż. zarejestrowany
Data: 18.12.2010, 22:35
Fakt-staroście wiele talentu i umiejętności brakowało/brakuje do sprawowania ważnych funkcji ale ma on inną może nawet większą zaletę od "rozumu" a mianowicie ma on dar mamienia tłumu. Przez cały czas na urzędzie robił wokół siebie zamieszanie,że pod jego kierownictwem Tczew się buduje itd.-co zaowocowało dobrym wynikiem wyborczym. Ludzie dadzą wbić sobie do głowy wszystko więc nie spodziewaj się odejścia w zapomnienie jak wy go tutaj nazywacie "Księcia Starosty". Nie skuteczność lecz otoczka PR jest jego zaletą i to jak się okazuje niezwykle skuteczną.
 
Brak zdjęcia
-19
Mieczysław na rezydenta!!! ~ Mandeville_gość
IP: 109.207.xx7.xx4
Data: 19.12.2010, 01:22
Naturalnie zgadzam się w pełni z Mieczysławem. W kontekście całej historii Powiatu tczewskiego, lepiej nic nie robić niż remontować wiadukt 15 miesięcy. Brawo Mieczysław. Znamy tyle innych przykładów podczas których takie wiadukty remontowano 1 miesiąc, że z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że 15 miesięcy to przesada. Brawo Mieczysław, jedyny zawsze w pełni obiektywny.
 
user_ico_mieczyslaw
+14
Te, towarzysz. ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 19.12.2010, 17:02
Z tego co napisałeś wynika, że wolisz gościa który wygląda, od takiego który umie zarządzać. Dla mnie ma znaczenie coś więcej niż nowy krawat i kilka zdjęć z przecięcia wstążki - szkoda moich pieniędzy z podatków na takie nieróbstwo.
 
Brak zdjęcia
-15
do Mieczysława ~ mieszkaniec_gość
IP: 188.33.xx0.xx7
Data: 19.12.2010, 17:03
Drogi Mieczysławie mam propzycję - jeśli masz wpływy w PNP to może pozbędziesz się osoby bezpośrednio odpowiedzialnej za budowę wiaduktu na ul. Wojska Polskiego a mianowicie Pani dyrektor PZD (PNP teraz rządzi w Starostwie), (jeśli rzeczywiście ta inwestycja jest źle prowadzona). Pana S. już wyborcy osądzili.
 
user_ico_towarzysz
-14
towarzysz
Uż. zarejestrowany
Data: 19.12.2010, 17:04
Nie napisałem,że mi się to podoba tylko stwierdziłem fakty. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
 
user_ico_mieczyslaw
+15
mieszkaniec_gość ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 19.12.2010, 23:08
Chciałbym mieć takie możliwości, niestety nie mam. Poza tym, wymieniona przez Ciebie "Pani" podlega bezpośrednio staroście, więc jeśli Witold S. przez tyle lat ją tolerował mimo nieudolności na stanowisku - co każdy mieszkaniec Tczewa potwierdzi - to kto za nią odpowiada, jak nie on sam? Pozostaje mieć nadzieję, że nowy starosta rozwiąże ten problem, nasz wspólny problem.
 
user_ico_mieczyslaw
+16
towarzysz, ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 19.12.2010, 23:13
Cytując Twoje słowa: "Przez cały czas na urzędzie robił wokół siebie zamieszanie,że pod jego kierownictwem Tczew się buduje itd." - pokaż, gdzie Tczew się buduje? To są remonty, za jego kadencji nie zbudowano niczego, co by uprawniało go lub kogokolwiek, by mówić takie słowa. Kolejna sprawa: "Ludzie dadzą wbić sobie do głowy wszystko więc nie spodziewaj się odejścia w zapomnienie jak wy go tutaj nazywacie "Księcia Starosty". Nie skuteczność lecz otoczka PR jest jego zaletą i to jak się okazuje niezwykle skuteczną." --> nie wiem dlaczego piszesz bym nauczył się czytać ze zrozumieniem - fakt, nigdzie nie napisałeś wprost, że wolisz kniazia od obecnego prezydenta chociażby, ale czytając Twoje słowa, można dokładnie takie wrażenie odnieść, a zakładam że we własnym imieniu się wypowiadasz - stąd takie wnioski. Chyba, że jesteś zdalnie sterowany.
 
user_ico_towarzysz
-10
zrozum choć raz ~ towarzysz
Uż. zarejestrowany
Data: 20.12.2010, 10:27
Tłumacząc na "polski" moją wypowiedź powiem ci,że chodziło mi o to iż niekoniecznie efektywny "kniaź"(jak go nazwałeś)zbiera głosy i zbijać może stanowiska,bo nasza wspaniała ludność poddaje się jego pseudo reklamie politycznej,która nie ma nic związanego z jego osiągami dla miasta a tylko pokazywaniu się na różnych uroczystościach czy pozując do zdjęć. Starosta nie był efektywny w działaniach ale(nie broniąc go)nie wydaje mi się aby nowy był o wiele lepszy.
 
user_ico_mieczyslaw
+10
zrozum choć raz ~ towarzysz ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 20.12.2010, 11:02
Może masz problem z wyrażaniem własnych myśli, a nie ja z rozumieniem Twoich wypowiedzi? teraz wyraziłeś się jasno, ale - jak sam wiele osób krytykujesz za pisanie rzeczy oczywistych, tutaj sam nie zabłysnąłeś - cytując Twoje słowa: "co Twoja wypowiedź wniosła nowego" odkrywczego? Nic, kompletnie nic. Wszyscy, którzy potrafią choć odrobinę krytycznie spojrzeć na otaczająca ich rzeczywistość wiedzą to od dawna.
 
Brak zdjęcia
-13
mieciunia znów szaleje ~ _gość
IP: 83.25.xx3.xx9
Data: 20.12.2010, 11:12
hah jaka bk z ciebie ty towarzysz z nim nie dyskutuj. Mietek poczytaj siebie co piszesz sam jak krytykujesz innych itd i sam sobie zaprzeczasz
 
user_ico_towarzysz
-5
M ~ towarzysz
Uż. zarejestrowany
Data: 20.12.2010, 16:27
A czy wszyscy potrafią krytycznie spojrzeć na rzeczywistość? Zapytaj może wyborców Sosnowskiego czy uważają to samo co ja. Napewno się z tym nie zgodzą-to po pierwsze. Po drugie skoro ja piszę oczywistości to ty również-zwróć na to uwagę. Nie mówisz nic nadzwyczajnego. I po trzecie wyrażam swoje zdanie czy się to komuś podoba czy nie,czy się z tym zgodzi bądź nie. Korzystam z wolności słowa i trzymam się pewnych zasad kulturalnych przy tym tak więc nie staraj się przyssać jak pijawka bo krwi mi i tak nie ubędzie. Pozdrawiam.
 
user_ico_mieczyslaw
+7
Towarzysz-u ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 20.12.2010, 22:08
Nie wiem skąd w Tobie tyle agresji i negatywnego nastawienia. Nie odbieram Ci prawa do posiadania własnego zdania, nawet jeśli będzie ono zupełnie odmienne od mojego, ale jeśli już zaczynasz dyskusję, bądź merytoryczny - bo z jednej strony piszesz coś by mnie krytykować, później się z tego wycofujesz twierdząc że niczego takiego nie napisałeś, a ja czytam "bez zrozumienia", po czym znów piszesz coś innego - tak, precyzujesz w końcu swoje myśli. A na koniec wciskasz jakieś złośliwości o pijawkach, itp. Święta idą, znajdź w sobie odrobinę zrozumienia dla osób inaczej myślących i spróbuj spojrzeć z innej perspektywy na świat. Spokoju życzę.
 
user_ico_towarzysz
-6
"kolego" ~ towarzysz
Uż. zarejestrowany
Data: 20.12.2010, 22:45
Źle to interpretujesz. Ja po prostu mam taki sposób "twardy" wyrażania zdania i nie miałem na celu prócz tych pijawek żadnych negatywnych przesłanek. Jeszcze raz pozdrawiam.
 
user_ico_mieczyslaw
+7
"kolego" ~ towarzysz ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 20.12.2010, 23:20
Jeśli piszesz w stylu: "zgadnij co autor miał na myśli", to wiedz że nie będę spędzał pół godziny nad interpretacją Twoich słów, może jak z czasem obędziesz się z tym "forum" i doświadczenia nabierzesz w pisaniu komentarzy, sam zrozumiesz o czym teraz piszę :).
 
user_ico_taschoon
-35
czepiacie się ~ taschoon
Uż. zarejestrowany
Data: 18.12.2010, 15:16
No musicie tak się czepiać, przecież wiadomo, że przy dworcu mają wykopaną dziurę i tam nie wieje tak bardzo, poza tym jest ogrzewanie od okolicznych domów a na wiaduktach zawsze wiało i jest zimniej. Zresztą na wiadukt taki kontrakt wynegocjowali, że teraz mogą nie robić bo zbudują go w dwa miesiące i teraz nie muszą.
user_ico_mieczyslaw
+24
taschoon --> zmień dealera* ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 18.12.2010, 22:15
* - weź termometr i udowodnij teraz swoją teorię. Dawno takich bzdur nie czytałem - zapomniałeś jeszcze dodać, że drzwi dworcowe są otwarte, więc z budynku dworca leci na budowę ciepłe powietrze. A co do wiaduktu - nie wynegocjowali, tylko wygląda na to że dawny starosta oddał całość bez żadnej walki lub choćby próby o to, by nam mieszkańcom nie uprzykrzać życia przez półtora roku - a zasłania się oszczędnościami i naszym interesem - hipokryzja i zakłamanie. Ale co się dziwić jego argumentacji, skoro tak duża rzesza ludzi to "kupiła" - w myśl dawnej PiS-owskiej zasady: "ciemny lód to kupi" - i kupuje.
 
Brak zdjęcia
-21
a jaka jest mieciu ~ _gość
IP: 109.207.xx3.xx9
Data: 18.12.2010, 22:19
zasady platformy? ciemny lud kupi :D
 
user_ico_mieczyslaw
+13
do "a jaka jest mieciu ~ _gość" ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 20.12.2010, 01:26
Nie jestem fanem platformy. Zrozum, że wybór opcji politycznych jak i światopoglądowych, nie ogranicza się do PiS i do PO, i jeśli krytykuję PiS to automatycznie oznacza, że popieram PO. Takie myślenie świadczy tylko i wyłącznie o Twoim ograniczeniu i o ślepej wierze w rzetelne media i dziennikarzy w Polsce.
 
Brak zdjęcia
-21
Jim Ortal_gość
IP: 109.197.xx6.xx0
Data: 18.12.2010, 15:50
To, że przy budowie wiaduktu nie widać robotników, wcale nie oznacza, że nic się z tą inwestycją nie dzieje. Obecnie w Gdańsku spawane są metalowe części konstrukcji.
user_ico_mieczyslaw
+19
Jim Ortal_gość --> kolejny "fantasta" ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 18.12.2010, 22:20
Jim --> dlaczego nie pospawali konstrukcji latem? cieplej było, łatwiej by się im spawało, itp. Czy do spawania konstrukcji w Gdańsku potrzebne jest zamknięcie wiaduktu w Tczewie? Od dawna o tym pisałem: najpierw logistyka, potem rozbiórka, a na końcu budowa, czyli: przygotowanie zaplecza, zrobienie wszystkiego co się da bez zamykania starego wiaduktu, zdemontowanie wiaduktu i przygotowanie przyczółków, a na końcu nasunięcie przęsła - po raz kolejny sprawdza się to, co wielu użytkowników tcz.pl pisało: ta budowa, to kompletna porażka i prawdziwy dowód na to, że Witold S. nie posiada żadnych zdolności organizacyjnych, a te są niewątpliwie wskazane dla kogoś takiego jak prezydent miasta.
 
Brak zdjęcia
+7
bujdy ~ sewer_gość
IP: 188.33.xx9.xx6
Data: 19.12.2010, 11:06
dlaczego teraz?????? juz dawno powinny byc przygotowane!!!!!!!!
 
user_ico_towarzysz
-24
autorze ~ towarzysz
Uż. zarejestrowany
Data: 18.12.2010, 16:48
Nie jestem nastawiony negatywnie do twojej działalności ale powiedz czy ma sens kilka razy w miesiącu pisać artykuł,który niczym praktycznie nie różni się od poprzednich? Czy stało się coś nadzwyczajnego,że musiałeś o tym napisać? Chyba nie. Rozumiem taki artykuł gdyby ukazywał postęp prac ale nie coś takiego. Napisz i zrób zdjęcia jak będzie widać efekty. Jak efekty prac zaczną być wyraźnie widoczne.
Brak zdjęcia
+6
nie czytaj ~ tcz45_gość
IP: 109.207.xx9.xx7
Data: 18.12.2010, 19:03
nie podoba się , nie czytaj i nie komentuj..to takie proste, ja spotykam się z wypowiedziami pozytywnymi o moich informacjach dotyczących tego lub tamtego...
 
Brak zdjęcia
+5
to proste ~ :)_gość
IP: 193.200.xx0.xx2
Data: 18.12.2010, 19:39
tcz45 ma świadomość człowieka z minionej epoki, psychika typowego ormowca, który nieustannie notuje wszystko do swojego kapownika... :) To żart oczywiście, Pozdr tcz45, dzięki Tobie naprawdę wiele wiemy, nie przejmuj się złośliwymi uwagami malkontentów.
 
user_ico_towarzysz
-14
45y ~ towarzysz
Uż. zarejestrowany
Data: 18.12.2010, 20:16
Wiesz spodziewałem się głębszej odpowiedzi. Popartej jakimiś argumentami z twoje strony ale widać nic do powiedzenia nie masz na poparcie swej działalności.
 
Brak zdjęcia
-18
wezeł transportowy ~ gosia_gość
IP: 109.207.xx0.xx1
Data: 18.12.2010, 17:28
węzeł jest póki co budowany i nie ma sie co czepiać,trzeba uznać,że to sie uda i będzie super.I tu akurat popieram i trzymam mocno kciuki.Co do mostu to prosze mi nie wciskać,że konstrukcja nie mogła byc wykonywana wczesniej bo nie uwierzę.Mogę sie domyśleć,że chodzi o kasę i tyle,Wiec może tak długa budowa mostu wynika z braku kasy na tę inwestycję,to jest wysoce prawdopodobne.Ale nie wiem jak jest podpisana umowa i jak tam transze idą więc sie tylko domyślam,że o to chodzi.Wracając do węzła myśle,że to ukochane dziecko nowego Prezydenta więc bez wątpienia tu będzie sukces,I tym optymistycznym akcentem zakończę swą wypowiedz.
Brak zdjęcia
+23
przeciąganie ~ ka_gość
IP: 46.134.xx0.xx1
Data: 18.12.2010, 18:45
Mogę Ci zagwarntować, że każda inwestycja przeciągana w czasie generuje wyższe koszty.
 
Brak zdjęcia
+1
_gość
IP: 109.207.xx5.xx0
Data: 18.12.2010, 18:15
Jak w artykule widać że można w mrozie i w sniegu robić. Tylko chcieć i robota idzie..
Brak zdjęcia
+5
JEDNO ALE... ~ _gość
IP: 193.200.xx0.xx2
Data: 18.12.2010, 18:44
z tego co się orientuję, wykonawcą wiaduktu przy ul. Wojska Polskiego jest firma Polwar i to już mówi samo za siebie. Wiadukt przy ul. Malinowskiej od marca również robi Polwar ... wiadukt co prawda już już stoi, ale przejścia dla pieszych nadal brakuje. W marcu zdemontowano stary wiadukt i już do końca września plac budowy świecił pustkami, później praca od samego rana, do późnych godzin wieczorny i w dwa miesiące wiadukt postawiony. Wszystko wskazuje, że ktoś najpierw "wygrywa" przetargi, a później kombinuje z realizacją.
Brak zdjęcia
-6
BUDOWA ~ kajot55_gość
IP: 109.207.xx7.xx4
Data: 18.12.2010, 19:39
RZECZYWISCIE SENSACJA WZIELI ZLECENIE I PRACUJA.COZ TO PRZY KILKU STOPNIACH ZIMNA TRWAJA PRACE SZALUNKOWE,ZBROJENIOWE I TO JEST DZIWNE ,COZ TO ZA KRAJ W TCZEWIE -MIESCIE BEZROBOCIA ,SENSACJA JEST GRUPA LUDZI KTORA NORMALNIE PRACUJE .DZIESIATKI LAT TEMU PODCZAS OSTRYCH MROZOW BYLY PAROWNICE ,BELE SLOMY DO UTRZYMANIA CIEPLA UZYSKANYCH Z PAROWNIC I ROBOTY SZLY W NAJLEPSZE ,A DZIS JAK ZOBACZY SIE CZLOWIEKA KTORY MA PRACE I PRACUJE NA TRZEZWO TO SZOK WZROKOWY .TYLKO PLATFORMA MA PROPAGANDE ,SENSACJE,SUKCESY W SONDAZACH WEDLUG NICH TYLKO ONI WIEDZA JAK NIE KIWAJAC NAWET PALCEM MIEC POPARCIE W TCZEWIE.HISTORIA UCZY ZE NAS NIE NAUCZYLA /POLAK GLUPI PRZED I PO SZKODZIE/.
Brak zdjęcia
0
a o co ci chodzi ~ jeden_gość
IP: 109.207.xx9.xx7
Data: 18.12.2010, 21:02
nie rozumiem twych wypocin, o co ci chodzi , ile ty masz lat,że tak się wypowiadasz , jesteś po OHP ie
 
Brak zdjęcia
+6
wiadukt WP ~ agata_gość
IP: 83.11.xx8.xx6
Data: 18.12.2010, 20:43
szybkość budowy wiaduktu/100 m długości/ imponująca.Most knybawski /ok 1000 m długości/ jacyś fachmani wybudowali w 1,5 roku i to 70 lat temu.ciekawe....
Brak zdjęcia
+3
w sprawie wiaduktu ~ tczewiak_gość
IP: 84.38.xx7.xx2
Data: 19.12.2010, 08:56
Ja chciałbym tylko jedno dopowiedzieć. Most przez Wisłę w Knybawie. Wszyscy go znają ,prawda!? Otóż w czasie II wojny światowej III Rzesza potrzebowała na wybudowanie tego kolosa / w porównaniu do wiaduktu na W.Polskiego/ aż 18 miesięcy. Czy pan Witold wiedział o tym fakcie? Wstyd mi ,że mamy takich wlodarzy powiatu czy miasta.
Brak zdjęcia
-2
ja _gość
IP: 89.200.xx8.xx9
Data: 19.12.2010, 10:37
no są ale tutaj tylko do temp. -10 i to przy podgrzaniu wszystkich składników nie mówiąc o dodatku "beton mróz " po fachowemu mówiąc
user_ico_ssij-moja-blada-szyje
+6
ssij-moja-blada-szyje
Uż. zarejestrowany
Data: 19.12.2010, 11:17
Dla chcącego nic trudnego :)
Brak zdjęcia
0
xd ~ ha_gość
IP: 46.113.xx0.xx6
Data: 19.12.2010, 12:46
miłego krecenia zbrojen towarzysze pracy:d
user_ico_stoczniowiec
-17
Super fachowiec Mieczysław. ~ stoczniowiec
Uż. zarejestrowany
Data: 19.12.2010, 16:12
Wszechwiedzący Mieczysław przyczepił się do byłego starosty jak rzep do psiego ogona ,lub jak PIS do PO i obwinia go o wszystko.Ciekawy jestem czy w życiu jest tak doskonały, jak wymagający jest w stosunku do innych.Dziwi mnie również skąd czerpie wiedzę,czy nie przypadkiem-z palca?
Brak zdjęcia
-19
racja ~ _gość
IP: 109.207.xx3.xx9
Data: 19.12.2010, 17:08
Popieram!
 
user_ico_mieczyslaw
+11
do stoczniowca. ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 20.12.2010, 01:31
Cytując Twoje słowa: "i obwinia go o wszystko" --> masz szansę udowodnić teraz jak bardzo merytorycznie i zgodnie z prawdą się wypowiadasz - znajdź chodź jedną moją wypowiedź, w której obwiniłem Witolda S. "o wszystko". Nie obwiniam go o nic, a jedynie punktuję za niewywiązanie się z obowiązków służbowych, a co gorsza - człowiek ten, chwalił się nimi w publicznej reklamie siebie przed wyborami, "mydląc" ludziom oczy że dzięki jego nieudolnej działalności, jest i będzie nam jeszcze lepiej. W jednym się nie pomylił - bez niego, jako starosty jest i będzie nam lepiej.
 
Brak zdjęcia
-9
Racja - bez Odyi będzie lepiej_gość
IP: 88.199.xx0.xx4
Data: 20.12.2010, 08:24
To prawda ze bez Odyi będzie nam lepiej
 
Brak zdjęcia
+3
gosc_gość
IP: 78.88.xx6.xx2
Data: 19.12.2010, 17:56
Fakt to jest toszke dziwne wiadukt na ul.Wojska Polskieg bedzie robony 15miesiecy razem z rozbiurka to troszke za dlugo gdzie to jest maly i krutki wiadukt a firma ktura bedzie robic most przez wisle w gniewie na kwidzyn i bedzi enial okolo kilometra i przez wode i bedzie budo wany 2 lata i tez wiszacy a tu 15 mieiecy smiech na sali no no
Brak zdjęcia
-5
ja_gość
IP: 89.200.xx8.xx9
Data: 20.12.2010, 09:19
a co ja tu będę was przekonywać w Polsce wszystko robi się na odpier... i sami się przekonacie jak po kilku dziesięciu latach będzie się to zapadać
Brak zdjęcia
-12
zauważyliście? ~ _gość
IP: 83.25.xx3.xx9
Data: 20.12.2010, 10:18
Mietek znowu szaleje
Brak zdjęcia
-9
haha ~ jozefo_gość
IP: 87.205.xx1.xx2
Data: 20.12.2010, 11:36
fakt :D wszechwiedzący mietko, wszystko krytykujący... masakra. Nie popieram Witolda S. ale ten to się go uczepił hehe. Jakby ktoś z rodziny byłego starosty "potraktował" siekierą kogoś z ekipy miecia :D pozdrawiamy Pana Mieczysława, życzymy hmm ...pokory??
 
user_ico_stoczniowiec
-10
Do Mieczysława ~ stoczniowiec
Uż. zarejestrowany
Data: 20.12.2010, 12:04
Masz kompleks na jego punkcie.Ciekawe zatem dlaczego?
user_ico_mieczyslaw
+8
Stoczniowiec, ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 20.12.2010, 22:11
Zacznij używać argumentów, a nie pustych haseł, to podyskutujemy.
 
user_ico_tcz45
-4
koniec z kłótniami ~ tcz45 Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 21.12.2010, 05:14
nie taki był cel relacji z budowy,ludzie zachowajcie rozum. koniec z kto ma rację...
user_ico_mieczyslaw
+5
Sorry tcz45, ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 21.12.2010, 13:02
Ale nie jesteś tu od tego by ustalać granice dyskusji. Nikt nikomu krzywdy nie robi, ani też się nie kłóci. A prawo do odmiennych poglądów każdy ma, jak również do tego by swobodnie je wyrażać - nie baw się w cenzora, bo tylko się ośmieszysz.
 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z tym zdarzeniem, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
najpopularniejsze

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew