tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest czwartek, 27 października 2016r, godz. 20:51
Imieniny:
Serwis dostępny także pod adresem www.tcz24.pl
Ostatnio dodane zdarzenia  •  Zgłoś teraz zdarzenie  •  Ważne informacje

Przygotowania do budowy wiaduktu na ul. Wojska Polskiego

Data: czwartek, 12.08.2010, 08:43. Nadesłał(a): Tczew w obiektywie. Komentarzy: 6

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew -
Tczew -
4 września ruszy budowa nowego wiaduktu na ul. Wojska Polskiego. Powoli nastrajamy się do wielkich utrudnień, które codziennie będą nam dokuczały. Wydaje się, że będzie to większy paraliż miasta niż przy remoncie wiaduktu na ul. 1 Maja. Miejmy nadzieję, że budowa nowego wiaduktu przebiegnie sprawnie i szybko, ale patrząc na obrazki to przygotowania w ślimaczym tempie.

Zaciekawiły mnie ławeczki przy schodach technicznych po jednej i drugiej stronie wiaduktu. Czy pracownicy tejże firmy nie lubią się przemęczać, a może są w takim wieku, że ławeczka im się przysługuje?
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: ważne informacje.
Artykuł przeczytano 2128 razy
dodaj do ulubionych   
    Tcz24 - strona główna
 
Opinie i komentarze (6)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
0
adas_gość
IP: 109.207.xx4.xx7
Data: 12.08.2010, 09:18
tak samo będzie to długo trwało jak most przy ulicy Pierwszego Maja
Brak zdjęcia
+2
XXI wiek ~ malkontent_gość
IP: 178.235.xx1.xx5
Data: 12.08.2010, 09:42
Patrząc na przygotowania oraz plan robót wydaje się, że w rozwoju technologicznym prześcigamy co najwyżej afrykańskie Togo. Nieznane i niedostępne są dla naszej cywilizacji technologie, które na zachodzie europy stosują od lat. Przypuszczam, że remont potrwa znacznie dłużej i przypominać będzie (jeśli chodzi o termin wykonania) remont wiaduktu przy ul. Mostowej - jeżeli jeszcze ktoś pamięta ile to trwało :).
user_ico_mieczyslaw
-29
Termin ukończenia prac. ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 12.08.2010, 09:56
Specjalnie powiedzieli, że będzie to trwało 18 miesięcy. Mają mnóstwo czasu w rezerwie, skończą nie spiesząc się, po 17 miesiącach, a potem Sosnowski ogłosi światu sukces wielki, że dla nas zrobili to szybciej, by żyło się lepiej. Chcemy normalnej władzy, która nie boi się wydać trochę więcej pieniędzy, zatrudni do prac kogoś, kto potrafi pracować dłużej niż 8h dziennie i wykonuje prace w jak najkrótszym czasie, żeby jak najkrócej uprzykrzać życie mieszkańcom.
 
user_ico_mieczyslaw
-30
Sprostowanie, ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 12.08.2010, 10:29
nie 18 a 15, co nie zmienia faktu, że to o pół roku za długo.
 
user_ico_Spajko
-17
Ławeczki ~ Spajko
Uż. zarejestrowany
Data: 12.08.2010, 11:34
Wydaje mi się, że ławeczki są postawione, by pobierać opłatę przez torowisko... Robotnicy się nie przemęczają, ale myślą. Dodatkowa fucha w normalnych 8 godzinach pracy.
user_ico_Maxx
-8
Jak zaoszczędzić na budowie kładki ? ~ Maxx
Uż. zarejestrowany
Data: 13.08.2010, 09:36
Należy w trybie natychmiastowym zamknąć wiadukt pod pretekstem nagłego pogorszenia jego stanu i do czasu otwarcia nowego wiaduktu obiecywać, obiecywać i obiecywać kładkę, średnio raz na kwartał wciskając kity o pracach nad coraz to nową koncepcją powstania kładki... PS Te 15 czy 18 miesięcy to rozumiem że liczy się od momentu rozstrzygnięcia przetargu tak ?
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z tym zdarzeniem, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
najpopularniejsze

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew