Trwają przygotowania do koncertu charytatywnego

W środę 25 listopada i w czwartek 26 listopada w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyły się przesłuchania wykonawców koncertu charytatywnego „Młodzież dla Weroniki i Patryka” organizowanego przez Forum Młodzieży Powiatu Tczewskiego. Na przesłuchania stawili się przedstawiciele większości szkół powiatowych. Odpowiedzialna za organizację koncertu Hanna Niemczyk wysłuchała i obejrzała wszystkie propozycje, a następnie ustaliła listę i kolejność występujących.

Z niecierpliwością oczekujemy ich występów 9 grudnia 2009 roku od godz. 16,00 na sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Tcz24

Tczew - Oddział rehabilitacyjny w Tczewie. Non stop nie działa winda, teraz drugi dzień nieczynne ubikacje

Oddział rehabilitacyjny w Tczewie. Non stop nie działa winda, teraz drugi dzień nieczynne ubikacje

Proszę o wyjaśnienie i interwencję w sprawie oddziału rehabilitacyjnego w Tczewie. Non stop nie działa winda, teraz drugi dzień nieczynne są ubikacje, gdzie są tylko dwie. Na oddziale śmierdzi samymi g...mi za przeproszeniem. Spłuczka nie działa,...

Komentarz dnia