Trwają przygotowania do koncertu charytatywnego

W środę 25 listopada i w czwartek 26 listopada w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyły się przesłuchania wykonawców koncertu charytatywnego „Młodzież dla Weroniki i Patryka” organizowanego przez Forum Młodzieży Powiatu Tczewskiego. Na przesłuchania stawili się przedstawiciele większości szkół powiatowych. Odpowiedzialna za organizację koncertu Hanna Niemczyk wysłuchała i obejrzała wszystkie propozycje, a następnie ustaliła listę i kolejność występujących.

Z niecierpliwością oczekujemy ich występów 9 grudnia 2009 roku od godz. 16,00 na sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Tcz24

Tczew - Zaginął pies. Czeka na niego mała zapłakana dziewczynka

Zaginął pies. Czeka na niego mała zapłakana dziewczynka

Pisze do Was z BŁAGANIEM o udostępnienie poniższej wiadomości. Mianowicie w miejscowości Kolnik k. Pszczółek (Tczew), zaginęła sunia o imieniu Goja (zaadoptowana ze Schroniska w Gaju jako Lutka). Prosimy o pomoc w odnalezieniu pieska i udostępnianie...