tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest poniedziałek, 5 grudnia 2016r, godz. 19:33
Imieniny:
Informator: Zmiany w podatkach 2017 r. - spotkanie informacyjne, autor "Dom Przedsiębiorcy w Tczewie" dodaj własną informację
Serwis dostępny także pod adresem www.tcz24.pl
Ostatnio dodane zdarzenia  •  Zgłoś teraz zdarzenie  •  Ważne informacje

Przejście dla pieszych na wysokości ZSE jest słabo oświetlone

Data: sobota, 04.02.2012, 16:04. Komentarzy: 6

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew - Pasy, przejście dla pieszych
Jestem 21-letnim mieszkańcem Tczewa. Jestem kierowcą. Bardzo często przejeżdżam przez Ulicę Gdańską i stwierdzam, że przejście dla pieszych na wysokości ZSE jest słabo oświetlone - jest tam w sumie jedna latarnia, bo drugą zasłaniają drzewa.

Tydzień temu przechodziłem przez to przejście i zostałem prawie potracony. Kierowca samochodu musiał gwałtownie hamować. Mam nadzieję, że ktoś się tym zainteresuje i zajmie się nie tylko tym przejściem, ale także innymi słabo widocznymi.
Pozdrawiam !
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: ważne informacje.
Artykuł przeczytano 1698 razy
dodaj do ulubionych   
    Tcz24 - strona główna
 
Opinie i komentarze (6)   Zmień kolejność
 
user_ico_mieczyslaw
+33
Droga powiatowa. ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 04.02.2012, 21:08
Ul. Gdańska jest drogą powiatową, a jak wiemy PZD i osoby odpowiedzialne za drogi w powiecie, zajęte są obecnie psuciem organizacji ruchu w centrum, czyli: minirondkiem i światłami przy CED'zie. W międzyczasie wzmocnią belki na wiaduktach, bo po ostatnich wypadkach się osłabiły.
Brak zdjęcia
+3
www_gość
IP: 84.38.xx0.xx5
Data: 04.02.2012, 23:59
zgadzam się!!!!!!!!!!!! także w okolicach netto jest kiepsko oświetlone przejście.mam nadzieję ,że coś z tym zrobia zanim będzie prawdziwa tragedia , o któratam naprawde niełatwo!!!11
user_ico_Rogi
+4
Rogi Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 05.02.2012, 13:09
Cała ul. Gdańska jest w kiepskim stanie włączając w to chodniki z przed wojny. Do tego jak piszecie, ciemno i niebezpiecznie, bo kręci się tam dużo ludzi przy cmentarzu i marketach. Przydałyby się tam przynajmniej lepiej oświetlone przejścia, bo w nocy są one kiepsko widoczne.
Brak zdjęcia
+1
cała... ~ mila_gość
IP: 78.88.xx4.xx2
Data: 08.02.2012, 23:14
a propos chodnika koło ekonomika-przechodzę nim od 18 lat i tak jak były dziury tak są-przejść tam na obcasach to dopiero wyczyn-kiedy to się zmieni-a oświetlenie-główna droga a światło jak na polnej drodze strach chodzić szczególnie kobiecie !
 
user_ico_Przepiura
+19
Przepiura Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 05.02.2012, 23:58
A poza oświetleniem fajnie by było jakoś wyregulować światła koło Piotra i Pawła oraz przy dworcu. Z perspektywy pieszego- w godzinach szczytu, albo porannych, przejście koło ZSE na drugą stronę ul.Gdańskiej wymaga sporo cierpliwości. Kiedy sznureczek aut zjeżdżających z Alei Solidarności się kończy, to zaczynają nadjeżdżać z drugiej strony. To może być dość uciążliwe dla osób, które chcą przejść z przystanku do np. Ekonomika. Z tego co pamiętam, kierowcy też coś narzekali na te światła.
Brak zdjęcia
0
netto ~ gosciowa_gość
IP: 89.200.xx6.xx8
Data: 11.02.2012, 20:44
po co sa te swiatla kolo netto?jak one nigdy nie dzialaly...
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z tym zdarzeniem, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
najpopularniejsze

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew