tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest piątek, 28 października 2016r, godz. 23:41
Imieniny:
Serwis dostępny także pod adresem www.tcz24.pl
Ostatnio dodane zdarzenia  •  Zgłoś teraz zdarzenie  •  Ważne informacje

"Najgorsze jest to, że prawo jest a nie ma kogo karać". Czy tutaj jest bezpiecznie?

Data: niedziela, 06.06.2010, 17:31. Nadesłał(a): Mietek. Komentarzy: 2

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew -
To pytanie stawiam po kilkunastu latach mieszkania tutaj. Coraz więcej napadów, przemocy na ulicach, młodocianych przestępców - a gdzie przeciwdziałania? Gdzie jest tzw prewencja?-Dlaczego pierw musi do czegoś dochodzić, by była reakcja? Czy nie można zapobiegać? Nie trudno w "obecnym" Tczewie stać się ofiarą różnych przestępstw. Niestety o wielu trudnych sprawach się nie mówi, więc korzystając ze strony tcz.pl chciałbym ten temat poruszyć. Tzw "dziesiony", kradzieże, bójki, alkohol i narkotyki - mieszkając w pewnym rejonie Tczewa niestety poznałem to dość dobrze. Najgorsze jest to, że prawo jest a nie ma kogo karać, bo nie często na co dzień daje się sprawców zatrzymywać, a Ci wówczas powracają do tego. I niestety coraz młodsi staja się agresorami. Co się dzieje - czy kiedyś było tak, że nastolatek stał pod blokiem z flaszką w dłoni, zaczepiał innych, atakował czy napadał ludzi... Mam nadzieje, że władze podejdą do spraw tego typu poważnie i pokażą że będą pracować na swój mandat od ludzi...
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: ważne informacje.
Artykuł przeczytano 1122 razy
dodaj do ulubionych   
    Tcz24 - strona główna
 
Opinie i komentarze (2)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
+2
////.. ~ ///.._gość
IP: 109.207.xx9.xx5
Data: 06.06.2010, 20:35
prawo jest winnych nie ma ;)
user_ico_HeHeHe reaktywacja :)))
0
... ~ HeHeHe reaktywacja :)))
Uż. zarejestrowany
Data: 08.06.2010, 11:48
przez ostatnich kilkanaście lat niewiele się zmieniło, statystyki są na tym samym poziomie, a jak nie doprowadzisz złodzieja na komisariat, to go nie zamkną ...
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z tym zdarzeniem, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
najpopularniejsze

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew