tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest sobota, 22 października 2016r, godz. 20:12
Imieniny:
Serwis dostępny także pod adresem www.tcz24.pl
Ostatnio dodane zdarzenia  •  Zgłoś teraz zdarzenie  •  Ważne informacje

Mikołaj spotkał się z dziećmi w II LO w Tczewie

Data: poniedziałek, 07.12.2009, 08:32. Nadesłał(a): Damian Godzina. Komentarzy: 3

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew -
Tczew -
Już po raz czwarty uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Tczewie przy współudziale Powiatowego Ośrodka Sportu zorganizowali spotkanie św. Mikołaja z dziećmi rodzin objętych pomocą socjalną Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Caritas-u.

Organizatorzy tradycyjnie, jak co roku przygotowali paczki ze słodyczami, na zakup których sami znaleźli sponsorów. Oprócz tego zapewnili dzieciom przybyłym do hali widowiskowo –sportowej przy ul. Królowej Marysieńki mnóstwo atrakcji tj. konkurencje rekreacyjno- sportowe, konkursy wiedzy o tematyce świątecznej, pokazy „szczudlarzy”, malowanie twarzy, konkursy rysunkowe, wspólne rysowanie portretu mikołaja kolorową kredą oraz ogromne dmuchane zamki. Swoje stanowisko mieli również funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie, którzy również przygotowali dzieciom mnóstwo niespodzianek. Tradycyjnie Mikołaj został przywieziony przez motocyklistów TEAM Tczew przy zgaszonych światłach i blasku zimnych ogni i w asyście śnieżynek..

Patronat nad imprezą objął Starosta Tczewski Pan Witold Sosnowski.
Taka impreza nie miałaby miejsca gdyby nie ogromne zaangażowanie młodzieży oraz nauczycieli II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie. Uczniom naszej szkoły los drugiego człowieka nigdy nie był obojętny mówi dyrektor szkoły Hanna Białas. Jestem dumna ze swoich uczniów przygotowali imprezę jak profesjonalna firma zajmująca się takimi usługami dodaje pani dyrektor. Chcę złożyć ogromne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w tworzeniu tej zabawy. Młodzież poświęcała swój wolny czas na znalezienie sponsorów, przygotowanie paczek, stworzenie programu artystycznego oraz przeprowadzenie mikołajek.
Spotkanie z Mikołajem nie miałoby miejsca gdyby nie ludzie i firmy, którzy wsparli nasze działanie finansowo. Wyrazy uznania należą się Starostwu Powiatowemu i Wydziałowi Promocji Urzędu Miasta, firmom: VETREX, MEBLEX, WOJAR, STALCo, PROCAM, P&J SPORT, Bankowi Spółdzielczemu w Tczewie, Panu Leszkowi Jażdżewskiemu – dyrektorowi supermarketu Kaufland. Wsparcie otrzymaliśmy od uczniów Gimnazjum nr 3 w Tczewie, Pana Mateusza Słopieckiego, Pana Grzegorza Godziny oraz klientów supermarketu Kaufland.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: ważne informacje.
Artykuł przeczytano 2425 razy
dodaj do ulubionych   
    Tcz24 - strona główna
 
Opinie i komentarze (3)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
0
absolwentka_gość
IP: 83.14.xx3.xx2
Data: 07.12.2009, 13:13
II LO staje sie juz chyba rozpoznawalne dzięki tym wszystkim imprezom:) tak samo Mikołajki jak i śniadania Wielkanocne :) fajne jest to, że jak juz jest coś organizowane to uczniowie sami stoją w marketach i zbierają żywność, albo są "zbiórki klasowe" :) niejednokrotnie moja klasa zrzucała się na taki cel, a potem robiła wypad do jakiegoś marketu po żywność ( w przypadku Wielkanocy przynosilismy do szkoły jajka;) itp. ) Dlatego warto ich doceniać! Za to, że robią coś fajnego bezinteresownie, za to że wolą robić to zamiast stać pod blokiem i demolować co się da :)
Brak zdjęcia
0
II Lo ~ św Mikołaj_gość
IP: 83.25.xx1.xxx
Data: 07.12.2009, 21:49
Mimo zangażowania wielu anonimowych ludzi dobrej woli poraz kolejny na TCZ... artykuł reklamuje "Mikołaja - WITKA" to wzorcowy przykałd jak zniechęcić ostatnich społecznie - (bezinteresownie) działających !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Brak zdjęcia
0
:P ~ hehe_gość
IP: 88.199.xx0.xx2
Data: 09.12.2009, 14:58
tak jak miło a jak będą wybory to już Mikołajów będzie 2 razy tyle heh ni niezła KŁAMSTWA aby tylko dostać dobra posadkę D.......KI
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z tym zdarzeniem, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
najpopularniejsze

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew