tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest sobota, 3 grudnia 2016r, godz. 07:44
Imieniny:
Serwis dostępny także pod adresem www.tcz24.pl
Ostatnio dodane zdarzenia  •  Zgłoś teraz zdarzenie  •  Ważne informacje

Dziury w chodnikach

Data: niedziela, 13.12.2009, 14:55. Nadesłał(a): i-karus. Komentarzy: 1

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew -
Tczew -
Przyzwyczailiśmy się już do dziur w jezdniach. Bywają również chodniki, które wyglądają jak po wybuchu miny przeciwpiechotnej. Zdjęcia przedstawiają tak zwany „chodnik” między wieżowcami na ul. Jedności Narodu w Tczewie. Ten majstersztyk budowlany wykonano przez wylanie asfaltu na piach. Czy mieszkańcy Tczewa doczekają się w końcu likwidacji podobnych dzieł?
„Chodnik”, jak sama nazwa wskazuje, ma służyć do chodzenia. Do bezpiecznego chodzenia. Może władze odpowiedzialne za stan chodników otworzą szeroko oczy dopiero wtedy, gdy ktoś przewróci się w podobnym miejscu i straci zdrowie?
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: ważne informacje.
Artykuł przeczytano 967 razy
dodaj do ulubionych   
    Tcz24 - strona główna
 
Opinie i komentarze (1)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
0
wioska ~ ~nka_gość
IP: 153.19.xx8.xx2
Data: 16.12.2009, 12:30
Mamy tak mało ścieżek rowerowych, to chociaż niech chodniki trochę porządniej wyglądają !!! Wiele wsi ma chodniki w lepszym stanie niż co niektore miejsca w Tczewie. A tak na marginesie, to do tego chodnika chyba nikt z odpowiedzialnych za jego stan się nie chce przyznać :)
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z tym zdarzeniem, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
najpopularniejsze

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew