tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest środa, 26 października 2016r, godz. 23:15
Imieniny:
Serwis dostępny także pod adresem www.tcz24.pl
Ostatnio dodane zdarzenia  •  Zgłoś teraz zdarzenie  •  Ważne informacje

Śnieg na parkingu wzdłuż Sobieskiego

Data: piątek, 22.01.2010, 11:53. Nadesłał(a): andromeda. Komentarzy: 0

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew -
Śnieg, który zalega na pasie parkingowym na ul. Sobieskiego, na wysokości Veritasu, gabinetu USG, aż do skrzyżowania z Niepodległości uniemożliwia parkowanie samochodów, które zawieszają się podwoziem na zmrożonych muldach. Czy ktoś wie, kto jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy? Koordynator akcji ZIMA powiedział, że nie wie kto jest za ten parking odpowiedzialny! Dodatkowo stwierdził, że nie można tam wjechać ciężkim sprzętem, bo ciągle stoją tam samochody. W związku z nieudolnością osób odpowiedzialnych przedstawiam plany działania. Może Koordynatorzy itp. się czegoś nauczą.

Plan pierwszy:

Stawiamy k. parkingu ludzi z łopatami, którzy odśnieżają wolne miejsca parkingowe łopatami. Na parkingu ciągle odbywa się ruch, więc w ciągu jednego dnia robocze sprawa byłaby załatwiona.

Plan drugi:

Rano ok. godz. 6 na parkingu pojawiają się dwie osoby z pachołkami i biało czerwoną taśmą, które ogradzają parking, jednocześnie umożliwiając wyjazd samochodów, ale nie wpuszczają nowych chętnych do zaparkowania. Myślę, że k. godz. 10 parking w 80 proc. byłby pusty i można byłoby przystąpić do odśnieżania.

Plan trzeci:

Zostawiacie za wycieraczkami samochodów ogłoszenia, że dnia następnego od rana parking będzie zamknięty i nastąpi odśnieżanie. Samochody, które nie zostaną osunięte mogą być uszkodzone lub odholowane.

Podpowiem koordynatorom, że najlepiej wybrać plan drugi. Nie będziecie musieli dyskutować nad wyborem planu działania lub co gorsza na dla wyborców metody wyboru planu. Ponadto plany działania można używać w innych miejscach naszego miasta!!
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: ważne informacje.
Artykuł przeczytano 996 razy
dodaj do ulubionych   
    Tcz24 - strona główna
 
Opinie i komentarze (0)   Zmień kolejność
kikit logo kikit logo  
 
Brak komentarzy
Do tej pory nikt nie skomentował tego zdarzenia. Bądź pierwszy i napisz teraz komentarz...
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z tym zdarzeniem, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
najpopularniejsze

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew