tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest poniedziałek, 5 grudnia 2016r, godz. 13:32
Imieniny:
Informator: Zmiany w podatkach 2017 r. - spotkanie informacyjne, autor "Dom Przedsiębiorcy w Tczewie" dodaj własną informację

Budowa szpitala na ukończeniu. Nowe sale operacyjne robią wrażenie

Opublikowano: czwartek, 24.09.2015, 11:00

Tczew - SzpitalPraca wre - od jesieni ubiegłego roku budowlańcy działają na terenie kompleksu szpitalnego przy ulicy 30 Stycznia. Powstaje tam łącznik - w którym w nowoczesnych warunkach będą leczeni pacjenci z powiatu tczewskiego. Zadanie, na które od latach czekały chorzy i ich rodziny, ruszyło dzięki unijnej pożyczce Jessica. Projekt nabiera już kształtu. Prace związane z budową obiektu zakończą się we wrześniu. Później ruszą procedury odbiorowe, a pierwsi pacjenci mają trafić do nowych sal w styczniu 2016 roku. Budowa nowego budynku ma kosztować 19 mln 200 tys, zł - 3,5 mln ma pochodzić z kasy starostwa, 3 mln - szpitala - a reszta z unijnej pożyczki Jessica.Tczew - Budowa szpitala na ukończeniu. Nowe sale operacyjne robią wrażenie

Awantura w gminie Tczew. Padły zarzuty o nękanie

Opublikowano: czwartek, 24.09.2015, 10:00. Ilość komentarzy: 51

Tczew - Awantura na forum Rady Gminy TczewKolejna awantura na forum Rady Gminy Tczew. Dyrektorzy gminnych oświatowych jednostek zarzucają przewodniczącemu rady nękanie. Tłumaczą, że chociaż mieli udzielić mu kompletnych informacji na zadane pytania dotyczące delegacji, to wciąż otrzymują kolejne. Przewodniczący odbija piłeczkę i mówi, że kwestia dotyczy spraw publicznych. Zaś wójt gminy Tczew dodaje, że ciągłe zapytania paraliżują prace urzędu, a cała akcja ma służyć niczemu innemu - jak uderzeniu w osobę włodarza.Tczew - Awantura w gminie Tczew. Padły zarzuty o nękanie

Jan Kulas namawia do głosowania na "tczewskich posłów"

Opublikowano: czwartek, 24.09.2015, 09:00. Ilość komentarzy: 46

Tczew - Jan Kulas powalczy o reelekcję Tczewski poseł Platformy Obywatelskiej, Jan Kulas, przygotowuje się do październikowych wyborów - i zachęca do głosowania na "sprawdzonych, tczewskich posłów", by Tczew zaistniał na parlamentarnej mapie kraju.Tczew - Jan Kulas namawia do głosowania na "tczewskich posłów"

Konkurs "Tczewskie przedszkolaki na rowery". 10 rowerków dla Muszelki

Opublikowano: czwartek, 24.09.2015, 08:00. Ilość komentarzy: 3

Tczew - Nagrodą dla najmłodszych były m. in. roweryRozstrzygnięty został konkurs plastyczny dla przedszkoli i świetlic środowiskowych ”Tczewskie przedszkolaki na rowery”. Zadaniem przedszkolaków było przygotowanie pracy (każde przedszkole mogło zgłosić jedną pracę zbiorową) promująca jazdę na rowerze.

Tczew - Konkurs "Tczewskie przedszkolaki na rowery". 10 rowerków dla Muszelki

Tradycji stało się zadość. Złota Reneta ponownie w Pelplinie

Opublikowano: czwartek, 24.09.2015, 07:00. Ilość komentarzy: 5

Tczew - 18 września 2015 r. w ogrodzie Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie odbyło się tradycyjne sadzenie drzewek Złotej Renety. Pierwsze drzewka zasadzone zostały w tym miejscu w 2008 roku i od tego czasu każdego roku w ogrodzie przybywają kolejne drzewka.
Tczew - Tradycji stało się zadość. Złota Reneta ponownie w Pelplinie

Chór ECHO z Tczewa za "kratami"

Opublikowano: czwartek, 24.09.2015, 00:00

Tczew - Chór męski Echo podczas koncertuW sobotę 19. września o godz.14:00 doszło do niecodziennego wydarzenia. Męski Chór Echo z Tczewa wystąpił przed bardzo wyjątkową publicznością, którą pod opieką Służby Więziennej wprowadzono do sali odwiedzin, w której odbył się nietypowy koncert.Tczew - Chór ECHO z Tczewa za "kratami"

W Tczewie przywitaliśmy jesień [FOTO]

Opublikowano: Środa, 23.09.2015, 16:35

Tczew - W Tczewie przywitaliśmy jesień23 września na placu Hallera wspólnie przywitaliśmy jesień. Sekretarz miasta Katarzyna Mejna, z pomocą Małgorzaty Kruk z Fabryki Sztuk i najmłodszych tczewian, odsłoniła figurkę jesieni, która będzie stała na postumencie w sercu Starego Miasta aż do nadejścia zimy. Przygotowano wiele atrakcji dla przybyłych na miejsce maluchów - nie zabrakło jabłek i słodkości oraz konkursów i wspólnych śpiewów.

Polityczna wojna między PiS a PO. W tle wpisy z Facebooka

Opublikowano: Środa, 23.09.2015, 11:18. Ilość komentarzy: 56

Tczew - Rajmund Dominikowski (po lewej), Zenon ŻyndaPolityczna wojna w Tczewie rozgorzała na dobre. Dwie strony konfliktu - to lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości i Platformy Obywatelskiej. Wszystko zaczęło się od facebookowego wpisu członka zarządu powiatu Zenona Żyndy (do niedawna PiS), do którego na tym samym portalu społecznościowym nawiązał wiceprzewodniczący Rady Miasta Rajmund Dominikowski (PO). Członkowie PO chcą odwołania Żyndy z funkcji członka zarządu, a PiS domaga się z kolei odwołania Dominikowskiego z funkcji zastępcy szefa Rady Miasta i zgłasza sprawę do prokuratury.
Tczew - Polityczna wojna między PiS a PO. W tle wpisy z Facebooka

"Patriotyczni tczewianie" zdemontują czerwoną gwiazdę?

Opublikowano: Środa, 23.09.2015, 10:00. Ilość komentarzy: 43

Tczew - Cmentarz żołnierzy WNP7. października osoby określające się jako "patriotyczni tczewianie" zdemontują czerwoną gwiazdę z tczewskiego cmentarza czerwonoarmistów? Takie zapowiedzi pojawiły się w prasie. Cmentarz, na którym są pochowani żołnierze radzieccy, którzy zginęli tu podczas ostatniej wojny, wciąż budzi olbrzymie emocje.Tczew - "Patriotyczni tczewianie" zdemontują czerwoną gwiazdę?

Będzie więcej pociągów do Gdyni

Opublikowano: Środa, 23.09.2015, 09:00. Ilość komentarzy: 4

Tczew - Nowy rozkład wejdzie wkrótce w życieDodatkowe pociągi Przewozów Regionalnych pojawią się na trasie Gdynia - Elbląg i Elbląg - Gdynia. To efekt wcześniejszych zabiegów pasażerów.Tczew - Będzie więcej pociągów do Gdyni

Alarmowy SMS dla głuchoniemych

Opublikowano: Środa, 23.09.2015, 08:00. Ilość komentarzy: 0

Tczew - telefon, komórkaNa terenie województwa pomorskiego funkcjonuje specjalny numer telefonu, za pośrednictwem którego osoby mające problem z komunikacją werbalną w razie pilnej potrzeby pomocy lub w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia mogą wezwać interwencję policji. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku funkcjonuje specjalna bramka sms, za pośrednictwem której policjanci mogą przyjmować zgłoszenia od osób mających problemy z komunikacją werbalną. Została utworzona przede wszystkim z myślą o osobach głuchoniemych, które w razie konieczności będą mogły zaalarmować policjantów o sytuacji zagrażającej ich życiu lub zdrowiu oraz podejrzeniu popełnienia przestępstwa lub wykroczenia.Tczew - Alarmowy SMS dla głuchoniemych

Czy to na pewno bezdomny?

Opublikowano: Środa, 23.09.2015, 07:44. Ilość komentarzy: 6

Tczew - Pies w schroniskuGminne Centrum Reagowania w Gniewie w tym roku 27 razy zajmowało się wyłapywaniem psów. Jak się okazało tylko 10 czworonogów trafiło do schroniska. Pozostałe zgłoszenia były nieuzasadnione.

Tczew - Czy to na pewno bezdomny?
  240241242243244245246247248249250251252253254255  
strona 247 z 1227
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Grudzień 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew