tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest środa, 26 października 2016r, godz. 11:37
Imieniny:

W Gniewie ruszyła inicjatywa referendalna. Pytają m. in. o uchodźców i odwołanie burmistrz

Opublikowano: wtorek, 17.11.2015, 10:00. Ilość komentarzy: 13

Tczew - Maria Taraszkiewicz - Gurzyńska w asyście rycerskiej śwityW Gniewie rusza właśnie inicjatywa referendalna. Gniewska Grupa Obywatelska chce zapytać mieszkańców o ich poglądy dotyczące konieczności budowy nowej szkoły, stworzenia tymczasowego ośrodka dla uchodźców na terenie Gminy Gniew, a także odwołania burmistrz tego kociewskiego miasteczka.Tczew - W Gniewie ruszyła inicjatywa referendalna. Pytają m. in. o uchodźców i odwołanie burmistrz

Talenty na Pomorzu odkryte - wśród finalistek tczewianka!

Opublikowano: wtorek, 17.11.2015, 11:00. Ilość komentarzy: 2

Tczew - Talenty PomorzaTysiące uczestników, setki godzin przygotowywań, trzydziestu dwoje artystów zakwalifikowanych do ostatniego etapu i jeden emocjonujący finał! Szósta edycja konkursu „Odkrywamy Talenty na Pomorzu” za nami. Pomorski projekt, którego pomysłodawcą jest Roman Liebrecht - Prezes Regionalnego Stowarzyszenia Naukowo-Edukacyjnego, został objęty licznymi patronatami osób i instytucji. Już od pierwszej edycji wydarzenie wspiera m. in. Hotel Zamek Gniew, a w tym roku także Zakład Produkcji Keramzytu Weber w Gniewie.
Tczew - Talenty na Pomorzu odkryte - wśród finalistek tczewianka!

Mamy brązowy medal mistrzostw świata!

Opublikowano: wtorek, 17.11.2015, 12:23

Tczew - Kamil SząszorDo ogromnych sukcesów jakie już osiągnął Kamil Sząszor (Arkadia Tczew) dołożył tym razem największy: medal mistrzostw świata juniorów. Do Szanghaju został powołany przez Europejską Federację Sportu EPBF za zdobycie trzech srebrnych medali w mistrzostwach Europy juniorów.Tczew - Mamy brązowy medal mistrzostw świata!

Będzie termomodernizacja kilku obiektów?

Opublikowano: wtorek, 17.11.2015, 09:00. Ilość komentarzy: 0

Tczew - Gimnazjum nr 3Do końca listopada tczewski ratusz złoży wnioski dotyczące termomodernizacji kilku obiektów użyteczności publicznej. Prawdopodobnie pod koniec roku dowiemy się, na które zadania uda się pozyskać dofinansowanie w ramach tzw. Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.Tczew - Będzie termomodernizacja kilku obiektów?

Badali poziom pól elektromagnetycznych

Opublikowano: wtorek, 17.11.2015, 07:39. Ilość komentarzy: 0

Tczew - Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska przedstawił wyniki badań poziomu pól elektromagnetycznych emitowanych m.in. przez linie wysokiego napięcia, stacje nadajnikowe telefonii komórkowej, radary, telefony komórkowe, urządzenia elektryczne. Według WIOŚ średnia arytmetyczna nie przekroczyła wartości dopuszczalnej.

Tczew - Badali poziom pól elektromagnetycznych

Jubileuszowy występ Neo-Nówki - bilety rozdane

Opublikowano: wtorek, 17.11.2015, 07:31. Ilość komentarzy: 0

Tczew - Neo-NówkaKABARET NEO-NÓWKA wraz z AGENCJĄ ARTYSTYCZNĄ „JOANNA” serdecznie zapraszają na wyjątkowy, jubileuszowy koncert Neo-Nówki, podsumowujący 15-lecie działalności wrocławskiej formacji.
Tczew - Jubileuszowy występ Neo-Nówki - bilety rozdane

Kino Konesera. Tym razem "Praktykant"

Opublikowano: wtorek, 17.11.2015, 07:26. Ilość komentarzy: 0

Tczew - W najbliższą środę, 18 listopada o godz. 17:00, w ramach Kina Konesera zapraszamy na film PraktykantTczew - Kino Konesera. Tym razem "Praktykant"

Lignowy Szlacheckie. Strażacy uwalniali zakleszczoną ofiarę wypadku

Opublikowano: wtorek, 17.11.2015, 00:00. Ilość komentarzy: 0

Tczew - Strażackie ćwiczenia na dk91 Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.
Tczew - Lignowy Szlacheckie. Strażacy uwalniali zakleszczoną ofiarę wypadku

Kalendarz Dawnego Tczewa z unikalnymi pocztówkami już do nabycia

Opublikowano: poniedziałek, 16.11.2015, 14:00. Ilość komentarzy: 4

Tczew - 14 unikalnych pocztówek, na których zatrzymano w kadrze Tczew, który już nie istnieje. Ważne daty z historii naszego miasta - wszystko to znajdziemy w kolejnej edycji kalendarza Dawnego Tczewa.Tczew - Kalendarz Dawnego Tczewa z unikalnymi pocztówkami już do nabycia

Jaśniej na niektórych przejściach dla pieszych

Opublikowano: poniedziałek, 16.11.2015, 11:00

Tczew - Więcej światła sukcesywnie pojawia się na tczewskich przejściach. To bardzo ważne szczególnie jesienią i zimą, kiedy niechronieni użytkownicy ruchu, jakimi są piesi, są narażeni na szczególnie dużą liczbę wypadków. Tym razem bezpieczniej zrobi się na ulicy Armii Krajowej - jednej z najbardziej ruchliwych arterii Suchostrzyg. Naświetlacze są montowane w rejonie miejsc, w których zdaniem kierowców, było do tej pory za ciemno, a tym samym niebezpiecznie. Do tej pory na terenie całego miasta zamontowano już kilkanaście takich urządzeń. Ze środków zgromadzonych w miejskiej kasie zamontowano lampy m. in. przy ulicy 30 Stycznia, Bałdowskiej oraz Wojska Polskiego, a także na ul. Armii Krajowej.Tczew - Jaśniej na niektórych przejściach dla pieszych

Wciąż naciągają "na wnuczka" i "na policjanta"

Opublikowano: poniedziałek, 16.11.2015, 10:00. Ilość komentarzy: 1

Tczew - Tczewscy policjanci ostrzegają przed oszustami działającymi metodami "na wnuczka" oraz „na policjanta”. Mundurowi otrzymują takie zgłoszenia, gdzie sprawca udaje policjanta lub osobę najbliższą i chce wyłudzić pieniądze. Apelujemy o ostrożność i czujność do mieszkańców w kontakcie z osobami, które mogą podszywać się za członka rodziny i nagle potrzebować pieniędzy.Tczew - Wciąż naciągają "na wnuczka" i "na policjanta"

Poważny pożar w Rajkowach - 8 zastępów walczyło z ogniem

Opublikowano: poniedziałek, 16.11.2015, 09:00. Ilość komentarzy: 1

Tczew - Pracowitą noc mieli strażacy z Tczewa i okolic. Gasili rozległy pożar stodoły w Rajkowach.Tczew - Poważny pożar w Rajkowach - 8 zastępów walczyło z ogniem
  180181182183184185186187188189190191192193194195  
strona 189 z 1200
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Październik 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew