tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest sobota, 22 października 2016r, godz. 23:42
Imieniny:

Poranek filmowy "Kosmoloty"

Opublikowano: piątek, 07.10.2016, 08:32. Ilość komentarzy: 0

Tczew - KosmolotySerdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z serii Filmowych Poranków! Już 9 października o godzinie 10:30 w kinie Helios Tczew obejrzymy „KOSMOLOTY” czyli sześć wybranych odcinków ciekawych przygód bohaterów bajki.Tczew - Poranek filmowy "Kosmoloty"

Ruszają przetargi. Co pójdzie pod młotek?

Opublikowano: piątek, 07.10.2016, 08:00. Ilość komentarzy: 0

Tczew - Działki budowlane na sprzedażTczewski ratusz przygotowuje przetargi na nieruchomości na terenie miasta. Co pójdzie pod młotek?Tczew - Ruszają przetargi. Co pójdzie pod młotek?

Szkodzą, czy nie szkodzą?

Opublikowano: piątek, 07.10.2016, 07:00. Ilość komentarzy: 9

Tczew - Co zrobić ze zużytymi lekarstwami?Zanim uczynimy zadość ciekawości Czytelniczkom - nieco zastrzeżeń. Przede wszystkim tabletka antykoncepcyjna nie była nigdy akceptowana (i nie jest nadal) przez Kościół, i należy to wziąć pod uwagę. W 1968 roku papież Paweł VI w encyklice „Humanae Vitae” jednoznacznie wykluczył ją jako sposób regulacji narodzin. To stanowisko podtrzymał papież Jan Paweł II m.in. w czasie spotkania z uczestnikami XI Europejskiego Kongresu Medycyny Prenatalnej, co miało miejsce w roku 1988, dokładnie 14 kwietnia. Tyle zastrzeżeń wstępnych.Tczew -  Szkodzą, czy nie szkodzą?

ZUS zachęca do wyjścia z szarej strefy

Opublikowano: piątek, 07.10.2016, 00:00. Ilość komentarzy: 7

Tczew - Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) w Tczewie Gdański oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zachęca do wyjścia z "szarej strefy". "Kwestia pracy nierejestrowanej jest ważna z uwagi na pogarszającą się sytuację demograficzna. Zmniejsza się aktywna część społeczeństwa, a oskładkowana praca i działalność jest niezbędnym źródłem finansowania transferów społecznych" - wyliczają urzędnicy.Tczew - ZUS zachęca do wyjścia z szarej strefy

Podejrzany o kradzież krzyży zatrzymany. Sprawdź, czy nie okradziono grobu Twoich bliskich

Opublikowano: czwartek, 06.10.2016, 13:23. Ilość komentarzy: 16

Tczew - Kradzieże krzyży z nagrobków Tczewscy policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież krzyży z nagrobków na cmentarzu przy ulicy 30 Stycznia w tym mieście. Mundurowi odzyskali skradzione przedmioty, a zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.Tczew - Podejrzany o kradzież krzyży zatrzymany. Sprawdź, czy nie okradziono grobu Twoich bliskich

Rodzice zamordowanego 10-latka walczą o zadośćuczynienie. 250 tys. za błędy śledczych

Opublikowano: czwartek, 06.10.2016, 13:00. Ilość komentarzy: 21

Tczew - Miejsce śmierci 10-letniego Marcina upamiętnia biały krzyżRodzice zamordowanego 10-latka z Lisewa walczą w sądzie o zadośćuczynienie. Chłopca bestialsko zamordował 36-letni dziś tczewianin. Najpierw jednak za zbrodnię skazano niewinnego człowieka. Rodzina chce od państwa 250 tys. zł, by jak tłumaczy - zadośćuczynić traumę, którą przeżyła w związku z błędami śledczych. Tczew - Rodzice zamordowanego 10-latka walczą o zadośćuczynienie. 250 tys. za błędy śledczych

Agencja towarzyska w wynajętym mieszkaniu. "Miałam szczęście, u kolegi było 15 prostytutek"

Opublikowano: czwartek, 06.10.2016, 11:00

Tczew - Agencja towarzyska w wynajętym mieszkaniu. "Miałam szczęście, u kolegi było 15 prostytutek""Szukam lokatora, bądź lokatorki - spokojna okolica - blisko tereny rekreacyjne" - pani Ania (imię zmienione na potrzeby tego materiału) - liczyła na to, że po emisji ogłoszenia znajdzie osobę, która zajmie się mieszkaniem, w którym nie przebywała. Aby wszystko przebiegło sprawniej i bez zawracania głowy, wszelkie formalności powierzyła agencji nieruchomości. Okazało się, że jakiś czas po wynajęciu mieszkania problemy dopiero się zaczęły - bo w lokalu na tczewskim Czyżykowie uruchomiono... agencję towarzyską. Nie wiadomo, czy to jednostkowy przypadek na terenie naszego miasta. Nasza rozmówczyni sprawy nie zgłaszała na policję, bo zaległe środki odzyskała - od agencji mieszkaniowej, której powierzyła opiekę nad lokalem. W tczewskiej komendzie sprawdzamy, czy policjanci otrzymali inne tego typu sygnały oraz czy mundurowi mają jakiekolwiek narzędzie do działania w podobnych przypadkach. Pozbycie się niechcianej agencji może nie być wcale takie łatwe. Specjaliści podpowiadają, że w przypadku zawierania umowy, warto w niej zawrzeć zapisy, które zakładają zakaz przebywania osób trzecich w wynajmowanym lokalu. Na tej podstawie będzie można rozwiązać umowę ze skutkiem natychmiastowym, jeśli przyłapiemy prostytutkę z klientem. W innym przypadku przed nami jedynie droga sądowa.Tczew - Agencja towarzyska w wynajętym mieszkaniu. "Miałam szczęście, u kolegi było 15 prostytutek"

Rząd deklaruje, że pieniądze na remont mostu będą. A co z wkładem własnym?

Opublikowano: czwartek, 06.10.2016, 10:00. Ilość komentarzy: 11

Tczew - Remont Mostu Tczewskiego (I etap) Powoli kończy się pierwszy etap remontu Mostu Tczewskiego. Kolejne prace według wstępnych szacunków mają kosztować nawet 49 mln zł - rząd obiecuje, że dofinansowanie dla robót będzie. Czy Starostwu Powiatowemu uda się uzbierać na wkład własny?Tczew - Rząd deklaruje, że pieniądze na remont mostu będą. A co z wkładem własnym?

Nowe progi zwalniające na Rokickiej. "Istniejące są nieskuteczne"

Opublikowano: czwartek, 06.10.2016, 09:00. Ilość komentarzy: 29

Tczew - Nowy próg zwalniający na RokickiejProgi zwalniające pojawiły się na ulicy Rokickiej. Nie byłoby może w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że "leżący policjanci" są już na tej ulicy - zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej. Okazuje się jednak, że nie do końca spełniały swoją funkcję.Tczew - Nowe progi zwalniające na Rokickiej. "Istniejące są nieskuteczne"

Najbliższe KINO KOBIET już 6 października z filmem "Złe mamuśki"!

Opublikowano: czwartek, 06.10.2016, 08:52. Ilość komentarzy: 0

Tczew - Czy jesteście gotowe na kolejną porcję dobrej zabawy? W październiku znów będziemy się dużo śmiały za sprawą komedii twórców pamiętnej trylogii „Kac Vegas” - „Złe mamuśki”. Do tego mnóstwo konkursów z nagrodami.  Wieczoru z Kinem Kobiet po prostu nie możecie przegapić!Tczew - Najbliższe KINO KOBIET już 6 października z filmem "Złe mamuśki"!

Medale od pracodawców dla samorządowców. Prezydent Tczewa ze złotym

Opublikowano: czwartek, 06.10.2016, 08:00. Ilość komentarzy: 14

Tczew - Medal od pracodawcówMirosław Pobłocki, prezydent Tczewa, otrzymał Złoty Medal "Za zasługi dla Pracodawców Pomorza". Organizacja zdecydowała także, że nagrody otrzymają również - Paweł Adamowicz, Jacek Karnowski, Janina Kwiecień, Witold Namyślak oraz Mieczysław Struk.
Tczew - Medale od pracodawców dla samorządowców. Prezydent Tczewa ze złotym

Festiwal trzech Kultur- Kociewie- Kaszuby-Kujawy po sąsiedzku

Opublikowano: czwartek, 06.10.2016, 07:00. Ilość komentarzy: 0

Tczew - Koło Gospodyń Wiejskich z Czarlina reprezentowało region Kociewie na Festiwalu trzech Kultur- Kociewie- Kaszuby-Kujawy po sąsiedzku. Przedsięwzięcie, które odbyło się 25 wrześnie 2016r. w Janiej Górze, to wynik współpracy organizacji zajmujących się krzewieniem tradycji i kultury regionów etnograficznych: Kociewia, Kaszub i Kujaw.Tczew - Festiwal trzech Kultur- Kociewie- Kaszuby-Kujawy po sąsiedzku
  10111213141516171819202122232425  
strona 11 z 1198
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Październik 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew