tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest piątek, 2 grudnia 2016r, godz. 18:56
Imieniny:
Wiadomości: Aktualności
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Chcesz nauczyć się obsługi komputera? Przyjdź na bezpłatne warsztaty

Opublikowano: wtorek, 18.01.2011, 00:01. Ilość komentarzy: 7

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczewska "Fabryka Sztuk" zaprasza na warsztaty komputerowe "Komputer - mój przyjaciel". Zajęcia skierowane są do osób dorosłych, którzy chcą poznać podstawowe zasady działania i możliwości komputera.

Warsztaty odbywają się w niedawno odnowionej kamienicy przy ulicy Podmurnej 12. Budynek przejęło Centrum Wystawienniczo-Regionalne Dolnej Wisły. Zajęcia są bezpłatne.

- Nasz warsztaty przeznaczone są do osób dorosłych, które chcą nauczyć się obsługi komputera. - wyjaśniała nam niedawno Alicja Gajewska, dyrektor CWRDW. - Zapraszamy wszystkich na Stare Miasto.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i środę od 15.00 do 17.30, zaś w piątki od 10.00 do 13.00. W wyremontowanej kamienicy działa również punkt informacyjno - konsultacyjny "info-REWITALIZACJA", w którym tczewianie mogą zasięgnąć informacji na temat zmian, jakie czekają tczewskie Stare Miasto w najbliższym okresie. W kamienicy można m. in. obejrzeć wystawę dotyczącą życia dawnych nadwiślańskich rybaków, zobaczyć specjalnie wyeksponowane fragmenty gotyckich murów obronnych, a także wystawę pt. "Historia rewitalizacji miasta Tczewa", na której gromadzono zdjęcia i plansze dokumentujące proces rewitalizacji w latach 1995 - 2010 oraz fotografie przedstawiające XIX - XX-wieczny Tczew. Tam także możemy podejrzeć, jak obszar staromiejski zmieni się w najbliższym czasie, dzięki realizacji projektu "Rewitalizacja strefy A obszaru zdegradowanego Starego Miasta w Tczewie". Tę część kamienicy zagospodarował Wydział Planowania Przestrzennego UM w Tczewie.
drukuj
Artykuł przeczytano 2476 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Aktualności
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew - Koszary z lotu ptaka
Więcej w dziale "Aktualności":
 
Opinie i komentarze (7)   Zmień kolejność
 
user_ico_piotrek
+1
loki55
Uż. zarejestrowany
Data: 18.01.2011, 11:00
BRAK INFORMACJI - CZY Z WARSZTATÓW OBSŁUGI KOMPUTERA MOGĄ KORZYSTAĆ OSOBY NIE PEŁNOSPRAWNI FIZYCZNIE ?
Brak zdjęcia
-6
... ~ MichałXXL_gość
IP: 89.200.xx2.xx4
Data: 18.01.2011, 18:13
"KORZYSTAĆ OSOBY NIE PEŁNOSPRAWNI FIZYCZNIE ? " :D Chyba niepełnosprawne umysłowo chciałeś napisać:) Pierw radze wziąć do ręki słownik j. polskiego. Podejdź i zapytaj czy możesz korzystać z zajęć - wszystko byś na tacy chciał mieć podane!
 
user_ico_mieczyslaw
0
MichałXXL_gość ~ mieczyslaw Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 19.01.2011, 00:17
Trochę kultury kolego. Loki grzecznie się pyta, więc jeśli wiesz to mu możesz pomóc, a jeśli nie chcesz pomóc lub nie wiesz, to nie rzucaj się od razu jak "wesz na grzebieniu", bo to nieładnie. I co to ma znaczyć: "Podejdź i zapytaj..."? Jeśli pyta o osoby nie w pełni sprawne, to mógłbyś użyć swoich szarych komórek i domyślić się, że właśnie pójście tam może stanowić problem, z powodu choćby niepełnosprawności. To takie trudne: odrobina uprzejmości i wyobraźni? Czy Twoja sprawność umysłowa szwankuje?
 
Brak zdjęcia
+1
iga_gość
IP: 84.38.xx5.xx2
Data: 18.01.2011, 20:02
trudno powiedziec -, gdyz warsztaty prowadzone sa na drugim piętrze a nie ma windy w tej małej kamieniczce. trzeba przyjsc i samemu sprawdzic czy warunki będa ok dla osoby niepełnosprawnej - obecnosc osób niepełnosprawnych pewnie miło widziana - pracownicy CWRDW wszystko przecież robia dla mieszkańców Tczewa
Brak zdjęcia
+2
Do MichałXXL ~ Leon_gość
IP: 84.38.xx8.xx2
Data: 18.01.2011, 20:46
Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli. Np. co to jest? "Pierw radze".
Brak zdjęcia
0
Coś w tym jest ~ Radek_gość
IP: 109.197.xx3.xxx
Data: 19.01.2011, 11:55
Wiecie czemu tak rzadko tu zaglądam?.. bo zamiast dyskutować na temat artykułu to co chwilę jeden drugiego poprawia. Tak zawsze będzie?
Brak zdjęcia
+1
Linux ~ XJ_gość
IP: 195.191.xx1.xx6
Data: 22.04.2011, 15:22
Skoro mają uczyć ludzi, którzy jeszcze nie mają komputera to przydałoby się pokazać im , że wcale nie muszą korzystać z nielegalnej wersji M$ - bo chyba nikt nie wierzy w to, że kupią legalny. Ogólnie akcja OK - jeśli uwzględnia otwarte oprogramowanie - bo przy okazji podniesie świadomość społeczeństwa, że istnieje coś innego jak M$.
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Grudzień 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew