Filmowe poranki (fot. mat. prasowe)

odbyło się
23
04.2017
Niedziela
Tczew - Filmowe Poranki - KOSMOLOTY

Filmowe Poranki - KOSMOLOTY

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z serii Filmowych Poranków! Już 23 kwietnia o godzinie 10:30 w kinie Helios Tczew obejrzymy „Kosmoloty” czyli sześć wybranych odcinków ciekawych przygód bohaterów bajki.

A już od godziny 10:00 zapraszamy na wspólną zabawę z naszymi animatorami, którzy poprowadzą ciekawe konkursy i zabawy w holu kina.

Przypominamy, że cykl „Filmowych Poranków” przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. W ramach projektu wyświetlamy zarówno filmy długo - jak i krótkometrażowe.

Każde spotkanie rozpoczną kilkunastominutowe konkursy. Na uczestników konkursów czekają nagrody m.in.:
Darmowe wejściówki do kina
Akcesoria szkolne
Zabawki oraz filmowe gadżety
Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od PLAYMOBIL! *

Scenariusz nadchodzącego wydarzenia:
zajęcia z animatorami w holu kina- dekorowanie pisanek
konkursy na sali kinowej,
projekcja filmu.


Specyfika seansu filmowego:
dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności,
pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok],
upominek dla każdego młodego uczestnika seansu [balonik].

Podczas najbliższego spotkania obejrzymy wybrane odcinki Kosmolotów:
Uziemieni
Satelita Sikorka
Posąg Sępa
Ogród na Marsie
Awaria komunikacji
Platynowa asteroida
Uczestnicy Filmowych Poranków!
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki - potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!
Zapraszamy także na następne spotkanie w ramach Filmowych Poranków, które odbędzie się 7 maja. Obejrzymy wówczas sześć odcinków bajki Przygody Słoniczki Elli!
Ceny biletów:
Na seanse z cyklu Filmowe Poranki bilet wstępu kosztuje 16 zł dla każdego uczestnika.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc na www.helios.pl lub w kasach kina Helios Tczew. Na seanse z cyklu Filmowy Poranek obowiązują również Kupony i Vouchery.

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.


*Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Konkurs

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na film. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Kino" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji tego artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem


Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Bilety otrzymuje:

Halina Kosobucka
Karolina Talasz
Drukuj
Prześlij dalej