tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest sobota, 3 grudnia 2016r, godz. 18:45
Imieniny:
Wiadomości: Aktualności
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Płonęło mieszkanie - 4 osoby w szpitalu

Opublikowano: wtorek, 12.01.2010, 00:00. Ilość komentarzy: 3

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 4. do 10. stycznia zanotowano łącznie 30 zdarzeń, z czego 18 stanowią pożary, zaś 11 miejscowe zagrożenia i 1 alarm fałszywy.

7. stycznia, Bałdowo, droga nr 22 - pożar samochodu - Na skutek zwarcia instalacji elektrycznej w samochodzie ciężarowym, przewożącym butle 11kg z gazem propan-butan, doszło do zapalenia kabiny samochodu. Kierowca podjął bezskuteczną próbę ugaszenia pożaru. Działania straży polegały na ugaszeniu pożaru oraz schłodzeniu wodą nagrzanych butli z gazem. W działaniach brały udział 4 zastępy z JRG oraz zastęp z OSP Gniszewo.

9. stycznia, Rombark, gm. Pelplin - wypadek - W wyniku złych warunków drogowych oraz niedostosowania prędkości, samochód osobowy BMW uderzył w drzewo i przewrócił się na lewy bok. Wewnątrz samochodu znajdowała się kierująca pojazdem. Poszkodowana była przytomna. Ze względu na zakleszczenie głowy, lewej ręki i prawej nogi nie mogła samodzielnie opuścić pojazdu. Przy użyciu sprzętu hydraulicznego uwolniono poszkodowaną i przetransportowano w asyście ekipy pogotowia ratunkowego do śmigłowca. W działaniach brały udział 3 zastępy z JRG Tczew oraz zastęp z OSP Pelplin i zastęp z OSP Nowa Cerkiew.

10. stycznia, Pelplin, ul. Szpitalna - Na miejscu zgłoszenia zastano pożar w mieszkaniu na parterze w budynku wielorodzinnym. Prawdopodobną przyczyną było zaprószenie ognia przez lokatorów. Cztery osoby, w tym trzy miesięczne dziecko, zostały zabrane przez pogotowie z podejrzeniem zatrucia. Spaleniu uległo wyposażenie jednego pomieszczenia. Po ugaszeniu pożaru i przewietrzeniu całego budynku lokatorzy wrócili do swoich mieszkań. W akcji gaśniczej brały udział 2 zastępy z JRG Tczew oraz 4 zastępy z OSP Pelplin
Autor: PSP Tczew
drukuj
Artykuł przeczytano 4158 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Aktualności
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew - Dwa wypadki w powiecie
Więcej w dziale "Aktualności":
 
Opinie i komentarze (3)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
0
looksfer_gość
IP: 83.25.xx8.xx6
Data: 12.01.2010, 19:39
a czemu nie ma nic na temat wypadku na krzyżówce koło Cariny w piątek ok 20:00, stała straż na sygnale, wyglądało to dość poważnie.
Brak zdjęcia
0
iksiński_gość
IP: 83.25.xx5.xx9
Data: 12.01.2010, 20:02
Ten pożar auta był zaraz przy zjezdzie z Malborka na jedynkę, czyli w Czarlinie a nie w Bałdowie
Brak zdjęcia
0
MartaMarta_gość
IP: 83.25.xxx.xx9
Data: 17.03.2010, 15:39
eh..
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Grudzień 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew