tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest poniedziałek, 5 grudnia 2016r, godz. 05:30
Imieniny:
Informator: Zmiany w podatkach 2017 r. - spotkanie informacyjne, autor "Dom Przedsiębiorcy w Tczewie" dodaj własną informację
Wiadomości: Aktualności
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Śpiewały i recytowały dla mam

Opublikowano: Środa, 02.06.2010, 00:01. Ilość komentarzy: 0

Zmień rozmiar tekstu: A A A

W siedzibie "Fundacji dla Tczewa" odbyły się uroczyste obchody Dnia Matki. Nie zabrakło występów muzycznych najmłodszych tczewian, a także popisów recytatorskich. Kolejne spotkanie zostanie poświęcone profilaktyce zdrowotnej.

Podczas uroczystego koncertu z okazji Dnia Matki m. in. wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 11 - 18-osobowy zespół fletowy, który wykonał m. in. "Odę do radości". Na scenie zaprezentowała się także wokalistka Oliwia Raduńska. Zespół przygotowała nauczycielka muzyki Ewa Czapiewska. Z kolei recytacją wiersza dedykowanego mamom rozpoczęła swój występ Malwina Gil - uczennica V klasy SP nr 2 oraz uczennica IV klasy Muzycznej Szkoły Podst.im. J.Garści w Tczewie, która od 5 lat uczy się gry na pianinie. Izabela Szumal - wokalistka, uczennica I kl. LO im. M. Curie Skłodowskiej - zaśpiewała 2 piosenki - Alleluja Aleksandy Burke oraz filmową Pocahontas. Trzy utwory na fortepianie zagrał też Jacek Dworakowski - absolwent Szkoły Muzycznej. Na zakończenie zaśpiewała Wiesława Quella przy akompaniamencie Michała Olejnika znane już tczewianom utwory z repertuaru Edyty Gepert oraz Kasztany z repertuaru Edyty Górniak. Koncert dedykowany był wszystkim mamom, a osobiste życzenia w formie wiersza zadedykowała Teresa Konarska. Na zakończenie wspólnie zaśpiewano piosenki znane i lubiane przez mamy.

"Fundacja dla Tczewa" zaprasza na kolejne spotkanie - w czwartek, 10. czerwca, o godz. 18:15 odbędzie się spotkanie na temat zabiegów kosmetycznych i roli masażu w zachowaniu młodości prowadzone przez Magdalenę Gałkę oraz Esterę Reszkę z gabinetu "Nefretete". Odbędzie się też zakończenie I cyklu spotkań w ramach programu profilaktyki zdrowotnej realizowanego we współpracy ze Starostwem Powiatowym. Impreza odbędzie się przy muzyce, poczęstunku i zabawie.
 
drukuj
Artykuł przeczytano 2296 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Aktualności
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew -
Więcej w dziale "Aktualności":
 
Opinie i komentarze (0)   Zmień kolejność
kikit logo kikit logo  
 
Brak komentarzy
Do tej pory nikt nie skomentował artykułu w tym dziale. Bądź pierwszy i napisz teraz komentarz...
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Grudzień 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew