tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest wtorek, 25 października 2016r, godz. 19:30
Imieniny:
Wiadomości: Aktualności
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Podczas balu zbierali dla hospicjum

Opublikowano: sobota, 18.02.2012, 00:11. Ilość komentarzy: 4

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Powoli kończy się karnawał, a z nim okres zabaw i uroczystych bali. Jednym z nich był bal karnawałowy zorganizowany przez Chór Męski ECHO i jego prezesa Włodzimierza Mroczkowskiego. Impreza odbyła się w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie pod patronatem prezydenta Mirosława Pobłockiego. Bal miał cel dobroczynny - zbierano na potrzeby tczewskiego hospicjum.

Z inicjatywy organizatorów zorganizowano loterię fantową prowadzona przez członków stowarzyszenia "Ogród Nadziei" w Tczewie. Zebrano kwotę 2.500 zł. Dochód z loterii fantowej przeznaczony został w całości na potrzeby tczewskiego Hospicjum.

- Na balu obecna była ze mną prezes stowarzyszenia pani Przybyla, kończąc loterię fantową, wspólnie z wiceprezes Szpitali Tczewskich S.A. Marzeną Mrozek, wręczyliśmy nagrody główne tj. srebrne: kolię oraz naszyjnik i 2 torty. - wyjaśnia Robert Dombrowski, skarbnik Stowarzyszenia. - Zorganizowanie loterii było możliwe głównie dzięki pomocy organizacyjnej i hojności Kawalerów Orderu Świętego Stanisława z Przeoratu Pomorskiego, darczyńców wielu cennych nagród. Ten szczytny cel wsparli również Przedszkole "Jarzębinka" i Urząd Miasta.

Stowarzyszenie "Ogród Nadziei" jest dobrowolnym, trwałym zrzeszeniem powstałych z inicjatywy osób zainteresowanych podejmowaniem bezinteresownych działań na rzecz ludzi potrzebujących wsparcia, którzy zostali dotknięci problemami związanymi z chorobą, niepełnosprawnością czy ubóstwem. Stowarzyszenie opiera swą działalność głównie na pracy społecznej członków.

Stowarzyszenie zostało powołane w roku 2006, z inicjatywy Marzeny Mrozek i pozostałych członków założycieli Stowarzyszenia, jako organizacja wspierająca przede wszystkim rczewskie Hospicjum.
Autor: red
drukuj
Artykuł przeczytano 2508 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Aktualności
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew - Kościół w Walichnowach
Więcej w dziale "Aktualności":
 
Opinie i komentarze (4)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
+1
..._gość
IP: 83.11.xx3.xxx
Data: 18.02.2012, 08:35
Chciała bym zauwarzyć że najpierw było stowarzyszenie Pole Nadzieji gdzie inicjatorem był Ks. Dariusz Leman i Katolicke Stowarzyszenie Młodzieży przy Parafii Najśiętrzej Mariji Panny Matki Kościoła.
Brak zdjęcia
-3
_gość
IP: 82.113.xx9.xx0
Data: 18.02.2012, 10:13
Panie Włodku cel szlachetny pochwalam Zastanawiam się ile to Pan ma tych wszystkich funkcji . Czy to już kampanie wyborcza na Urząd Prezydenta Tczewa,Szkoda wysiłku nie ma szans przynajmniej w moim rodzinnym mieście może w Pana rodzinnym mieście będą szanse . Więc życzę powodzenia.
Brak zdjęcia
0
. ~ ./_gość
IP: 213.195.xx2.xx2
Data: 18.02.2012, 21:14
nie ma szans, bo wszyscy się znamy... JAK FARBOWANE LISY...
Brak zdjęcia
-1
Skarbnik Stowarzyszenia_gość
IP: 81.210.xx6.xx8
Data: 20.02.2012, 12:38
Pan Włodek, jak zostało to napisane powyżej nie założył tego Stowarzyszenia, ani nawet nie jest jego członkiem, zatem stwierdzenia w stylu "ile to Pan ma tych wszystkich fundacji" jest nie na miejscu. "Pan Włodek" poświęcił swój prywatny czas aby zaangażować się w jak najlepsze przygotowanie przeprowadzenie loterii. Oczywiście mógłby palcem nie kiwnąć a czas spędzony na przygotowania wykorzystać na siedzenie w domu - wówczas nie byłoby żadnych komentarzy. I dla uścislenia - ja jestem w Zarządzie Stowarzyszenia od 2007 roku, a "Pana Włodka" poznałem na krótko przed loterią. Jesteśmy bardzo dziwnym społeczeństwem, które jakąkolwiek chęć pomocy i jakąkolwiek inicjatywę, żeby poprawić, w tym wypadku los ludzi umierających, musi opatrzyć negatywną łatka - jak nie wprost, to między wierszami. Zamiast skupiać się na wytykaniu, kto z kim i dlaczego albo po co, należy zadać sobie pytanie - "a ile ja zrobiłem?' Pewnie nic... Więcej pracy mniej gadania - polecam.
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Październik 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew