tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest poniedziałek, 5 grudnia 2016r, godz. 05:32
Imieniny:
Informator: Zmiany w podatkach 2017 r. - spotkanie informacyjne, autor "Dom Przedsiębiorcy w Tczewie" dodaj własną informację
Wiadomości: Aktualności
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Policjanci zaśpiewali kolędy i podzielili się opłatkiem

Opublikowano: poniedziałek, 27.12.2010, 00:01. Ilość komentarzy: 7

Zmień rozmiar tekstu: A A A

W ub. tygodniu w Tczewie odbyło się spotkanie opłatkowe policjantów z terenu diecezji pelplińskiej. W uroczystości udział wzięli między innymi Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku - nadinsp. Krzysztof Gajewski oraz biskup Diecezji Pelplińskiej - Jan Bernard Szlaga.

Nastrój Świąt Bożego Narodzenia zawitał do policjantów z terenu Diecezji Pelplińskiej. Przedstawiciele komend powiatowych wzięli udział w Tczewie w spotkaniu opłatkowym.

- Podczas uroczystości obecni byli między innymi komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Krzysztof Gajewski oraz biskup pelpliński,Jan Bernard Szlaga. Spotkanie rozpoczęło się inscenizacją jasełek, którą przygotowały dzieci z Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie. Następnie komendant Gajewski podziękował policjantom za całoroczną, wytężona pracę oraz złożył im świąteczne i noworoczne życzenia. Był też czas na tradycyjne podzielenie się opłatkiem i wspólne zaśpiewanie kolęd. - relacjonuje asp. sztab. Dariusz Górski, rzecznik tczewskiej policji.

Poza policjantami i księżmi z diecezji pelplińskiej w uroczystości udział wzięli między innymi przedstawiciele władz samorządowych z terenu powiatu tczewskiego oraz przedstawiciele innych służb mundurowych.

Galeria zdjęć

Tczew - Policjanci podzielili się opłatkiem
Tczew - Policjanci podzielili się opłatkiem
Tczew - Policjanci podzielili się opłatkiem
drukuj
Artykuł przeczytano 2250 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Aktualności
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew -
Więcej w dziale "Aktualności":
 
Opinie i komentarze (7)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
+1
no to teraz muszą policjanci podatek zapłacić za t ~ fiskus_gość
IP: 84.38.xx9.xx9
Data: 27.12.2010, 07:15
Uczestniczyłeś w wigilii w swojej firmie? Okazuje się, że jest to traktowane przez fiskusa jako dochód do opodatkowania, który powinien być wykazany w zeznaniu za mijający właśnie rok "Mało kto zdawał sobie dotychczas z tego sprawę, choć przepisy dotyczące opodatkowania przychodu przez pracowników, którzy wzięli udział w imprezie wigilijnej lub integracyjnej, istnieją od kilkunastu lat. - Obowiązują od 1 stycznia 1992 roku, czyli od dnia wejścia w życie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych - wyjaśnia Iwona Sługocka, rzeczniczka prasowa Izby Skarbowej we Wrocławiu. Czy pracownicy będą musieli odprowadzić podatek przy wypełnianiu PIT-a za 2010 rok? Taką interpretację ustawy przysłało nam Ministerstwo Finansów. W ocenie urzędników ministerstwa, przychód ze stosunku pracy powstaje w każdym przypadku, w którym mamy do czynienia z uzyskaniem przez pracownika realnej korzyści."
Brak zdjęcia
+2
x_gość
IP: 87.205.xx1.xx2
Data: 27.12.2010, 07:50
ja tam do policji nic nie mam i zycze jej wszystkiego dobrego
Brak zdjęcia
+2
_gość
IP: 83.25.xx0.xx6
Data: 27.12.2010, 10:54
W nadchodzącym roku mieszkańcy Tczewa życzą SUKCESÓW w pracy :D
Brak zdjęcia
+1
_gość
IP: 78.31.xx8.xx8
Data: 27.12.2010, 12:44
Coraz mniej Policjantów nosi wąsy :(
Brak zdjęcia
+1
_gość
IP: 213.241.xx4.xx3
Data: 27.12.2010, 16:29
Nigdy nie ma na zdjęciu policjanta , który mi się podoba ;), :(.
Brak zdjęcia
-1
GOSC_gość
IP: 78.88.xx6.xx2
Data: 27.12.2010, 19:22
Ja jestem za takim czyms zeby sobie na swieta zyczyc zyczenia przeciesz sa tez ludzmi tak jakkazdy i jest milo tak jaest tez w kazdej duzej firmie organizowane prawda ok.duzo mam do strazy miejskiej w Tczewie hambia mundor kobiety laza z wlosami rozpuszczonymi jak takie luje laza a do tego nic nie robia zajmuja sie p***ami i niczym wiecej
Brak zdjęcia
0
żenada ~ anonim_gość
IP: 77.253.xx9.xx2
Data: 27.12.2010, 23:28
w Policji jak też w innych instytucjach motto jest takie: "aby gówno miało glanc". To jest druga era komuny tylko z przytupem,Pokazać publicznie kto się z kim integruje, a poza świętami i imprezami przysłowiowy "nóż w plecy". Albo takie słowa cyt"Następnie komendant Gajewski podziękował policjantom za całoroczną, wytężona pracę oraz złożył im świąteczne i noworoczne życzenia". Praca ciężka i niedoceniona-szczególnie przez przełożonych (coś o tym wiem) Podziękował oczywiście przełożonym , bo to oni robią największą robotę i bez nich to by Policjanci tak nie pracowali. Ciekawe ile dał im premii (przełożonym)., bo to oni harowali jak woły za biurkami z kawą w ręku :)) nie chce mi się nawet już dalej pisać. Pozdrawiam
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
telewizja internetowa
Tczew - Student Break
 
 
kalendarz wydarzeń
Grudzień 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew