tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest niedziela, 4 grudnia 2016r, godz. 11:17
Imieniny:
Informator: Zmiany w podatkach 2017 r. - spotkanie informacyjne, autor "Dom Przedsiębiorcy w Tczewie" dodaj własną informację
Wiadomości: Aktualności
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Niepubliczne przedszkole "Niebieskie Migdały" - wkrótce rusza nabór do nowoczesnej placówki

Opublikowano: poniedziałek, 20.02.2012, 00:12. Ilość komentarzy: 11

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew -


Wygodne sale dydaktyczne, bezpieczny plac zabaw, bogata oferta dydaktyczna, smaczne i zdrowe posiłki - to tylko część z bogatej oferty przedszkola niepublicznego "Niebieskie Migdały", które we wrześniu br. zacznie funkcjonować na nowym osiedlu przy ulicy Grunwaldzkiej. Z początkiem marca rusza nabór do placówki.

Niepubliczne przedszkole NIEBIESKIE MIGDAŁY mieści się na terenie nowego osiedla przy ulicy Grunwaldzkiej w Tczewie. Przedszkole zostało zaprojektowane w trosce o zapewnienie aktywizującej, przyjaznej przestrzeni dla najmłodszych, zachęcającej do twórczej zabawy i odkrywania świata. Nowo wybudowany budynek o powierzchni 600 m2 spełnia wszelkie wymagania stawiane przez UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny pomieszczeń przedszkolnych. Posiada trzy sale dydaktyczne, każda z dostępem do ergonomicznie zaprojektowanej łazienki, oraz jadalnię, w której wszystkie dzieci razem będą spożywały posiłki przygotowywane we własnej kuchni. Wyposażenie przedszkola posiada atesty i certyfikaty. Do wyłącznej dyspozycji naszych przedszkolaków będzie plac zabaw.

Działalność przedszkola rozpoczyna się od września 2012 roku. Przedszkole będzie czynne pięć dni w tygodniu przez dwanaście miesięcy w roku od 6.00 do 17.00. Organizatorzy zapewnią optymalne warunki rozwoju dla każdego dziecka w wieku od 2,5 lat do 6 lat.

- Naszym założeniem jest towarzyszenie dziecku na każdym kroku jego dziecięcych zmagań, doświadczeń, emocji, poznawania otaczającego świata i ludzi. Dziecko w przedszkolu wkracza w swój pierwszy społeczny świat, a relacje, których uczy się w wieku przedszkolnym, są fundamentem jego dorosłych zachowań. - tłumaczą założyciele placówki - W Niebieskich Migdałach będziemy dbać o to, aby nasze przedszkolaki były pewnymi swych umiejętności, odważnymi, ciekawymi otaczającego ich świata, doskonale przygotowanymi do dalszej edukacji w szkole podstawowej dziećmi. Tak ważne zasady jak szacunek do samych siebie i innych, wiarę we własne możliwości przekazywać będziemy także podczas zabawy, ponieważ wiemy, że w tym wieku zabawa jest najważniejsza!!

Przedszkole Niepubliczne NIEBIESKIE MIGDAŁY
Bogusława Szczęsna-Gorczyńska
Ul. Grunwaldzka 9
83-110 Tczew
Tel. 505 039 024
E-mail: przedszkole@niebieskiemigdaly.org.pl
www.niebieskiemigdaly.org.pl
 
Nabór dzieci do Niebieskich Migdałów rozpoczyna się z dniem 01.03.2012 r i trwać on będzie przez okres jednego miesiąca. Lista dzieci przyjętych zostanie Państwu podana do wiadomości do końca kwietnia 2012 r.

Dokumentem umożliwiającym zgłoszenie dziecka będzie Karta Przedszkolaka, która jest do pobrania ze strony www.niebieskiemigdaly.org.pl w zakładce strefa Rodzica, będzie ona również dołączona do Gazety Tczewskiej w wydaniu z 23 lutego br.

- W związku z trwającym procesem organizacji przedszkola, wypełnioną Kartę Przedszkolaka prosimy o wrzucenie do skrzynki znajdującej się na budynku Przedszkola przy ul. Grunwaldzkiej 9 (wjazd przez nowe osiedle). Możliwe jest również indywidualne odebranie karty od Państwa po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem 505 039 024 lub przesłanie na adres e-mail przedszkole@niebieskiemigdaly.org.pl. Prace związane z oddaniem budynku planujemy zakończyć w maju 2012 r. Obecna wizualizacja budynku odpowiadać będzie jego wyglądowi w maju. W okresie wakacyjnym zorganizujemy DNI OTWARTE, podczas których z przyjemnością zapoznamy Państwa z naszym przedszkolem.
W sierpniu planujemy zorganizowanie DNI ADAPTACYJNYCH dla dzieci, aby oswoić maluchy z nową sytuacją, gdyż pójście do przedszkola jest momentem trudnym nie tylko dla niego samego, ale i całej rodziny.
- dodają pomysłodawcy przedsięwzięcia.

Odpłatność za pobyt dziecka za miesiąc wynosić będzie 340,00 PLN z pełnym wyżywieniem.

Niebieskie Migdały będą realizowały program edukacyjny zgodny z wytycznymi MEN. Nauczyciele będą dbać o to, aby każde dziecko mogło odkrywać i rozwijać swoje zainteresowania, poprzez podejmowanie rozmaitych działań.

W ramach czesnego wszystkie dzieci uczestniczyć będą w:

• Zajęciach języka angielskiego
• Gimnastyce ogólnorozwojowej z elementami jogi
• Zajęciach logopedycznych
• Zajęciach tanecznych
• Warsztatach teatralnych

Ponadto w ramach odpłatności dodatkowej organizatorzy zachęcają do udziału w zajęciach na nowo wybudowanym basenie położonym "po sąsiedzku" vis a vis Przedszkola, na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, którego działalność zbiega się z rozpoczęciem działalności przedszkola. Oferta zajęć będzie na bieżąco aktualizowana zgodnie z potrzebami Przedszkolaków oraz sugestiami rodziców.

- W Niebieskich Migdałach promowana będzie naturalna dieta dostosowana do potrzeb każdego dziecka. Dzięki temu, że przystępujemy do akcji "zdrowy przedszkolak" (www.zdrowyprzedszkolak.org) posiłki przygotowywane w naszej własnej kuchni będą oparte na produktach naturalnych: zbożowych z pełnego ziarna, owocach, warzywach, białkach, tłuszczach roślinnych. Unikać będziemy produktów wysoko przetworzonych, z dodatkiem substancji chemicznych. W przygotowywaniu posiłków zwracać będziemy uwagę na naturę pokarmów (rozgrzewające, wychładzające), dzięki czemu będziemy dobierać posiłki odpowiednio do pory roku. Naszym celem będzie wytworzenie dobrych nawyków żywieniowych, które będą owocować zdrowym rozwojem dziecka. - deklaruje dyrekcja placówki.
Artykuł sponsorowany
Serwis Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższego artykułu.
Funkcja komentowania została wyłączona na prośbę zamawiającego.
W jaki sposób zamówić taką reklamę?
drukuj
Artykuł przeczytano 9983 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Aktualności
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew - Beach
Więcej w dziale "Aktualności":
 
Opinie i komentarze (11)   Zmień kolejność
 
 
Brak zdjęcia
Super_gość
IP: 178.182.xx1.xx3
Data: 20.02.2012, 04:34
No i super!
 
Brak zdjęcia
Super oferta ~ Rodzic_gość
IP: 83.7.xx8.xx6
Data: 20.02.2012, 07:28
Nareszcie nie będzie braku miejsc w przedszkolach. Oferta super, cieszę się jako młody rodzic już dzisiaj. To najtańsze najwspanialsze przedszkole w Tczewie, nareszcie.
 
Brak zdjęcia
Niemożliwe ~ Tomek_gość
IP: 83.7.xx8.xx6
Data: 20.02.2012, 07:34
Czy ta oferta to prawdziwa, za takie pieniądze?. Ten basen, którego jeszcze nie ma. Czy w Specjalnym Ośrodku już wiedzą, że będą wynajmować basen?. Jako rodzić chciałbym wiedzieć, gdzie plac zabaw i spacery bo widzę jak tam ciasno.
 
Brak zdjęcia
_gość
IP: 83.25.xx0.xx6
Data: 20.02.2012, 07:46
Bardzo dobrze może coś się zmieni. Trzeba tak działać. Przedszkole na starym mieście jest już niepubliczne od września ale bałagan nadal ten sam. Ciekawe, co na to p. prezydent Drewa i radna Genca
 
Brak zdjęcia
Krzysztof_gość
IP: 109.197.xx6.xx9
Data: 20.02.2012, 08:07
Super!!! to z pewnością prawda, ale dlaczego w tcz.pl taka reklama prywatnej firmy to nie wiem. Nie jest to jedyne przedszkole teraz budowane lub już oddane do użytku w Tczewie a o innych ani słowa. Pozdrawiam moderatora, który pewnie usunie mój komentarz.
 
user_ico_hejaho
czytaj ~ hejaho Zaufany użytkownik
Uż. zarejestrowany
Data: 20.02.2012, 08:23
masz tam taki dopisek -" Artykuł sponsorowany Serwis Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższego artykułu. W jaki sposób zamówić taką reklamę?". jasne?
 
Brak zdjęcia
Krzysztof_gość
IP: 109.197.xx6.xx9
Data: 20.02.2012, 09:32
Sorki uwaga jak najbardziej słuszna. Nie zauważyłem.
 
Brak zdjęcia
Aga_gość
IP: 109.207.xx0.xx0
Data: 20.02.2012, 08:34
Faktycznie, biorąc pod uwagę opłaty w innych tczewskich przedszkolach i ofertę "NM" to kwota 340 zł wydaje się co najmniej zaskakująca.
 
Brak zdjęcia
robson_gość
IP: 109.207.xx5.xx9
Data: 20.02.2012, 09:06
masz rację. parę dni temu szukałem przedszkola dla swojego dziecka i ceny były 320 zł. ktoś powie, ze 20 zł, to nie duża różnica. no tak, ale to jest za jedno dziecko w miesiącu. a pomnozyc to przez wszystkie dzieci i 10 miesięcy, to wychodzi niezła sumka.
 
Brak zdjęcia
Super czyli jak ? ~ łał _gość
IP: 46.134.xx9.xx8
Data: 20.02.2012, 09:07
Każdy standard UE to komisarz + służbowe dodatki. Czy zakompleksionych tubylców jeszcze da się zwodzić bajecznymi zaklęciami dawniej "demokracja socjalistyczna" obecnie "norma unijna" "
 
Brak zdjęcia
Agusia_gość
IP: 83.17.xx1.xx8
Data: 20.02.2012, 09:21
cena zaskakująca... ale i wielkość przedszkola zaskakująca - 75 dzieci... ciekawa jestem czy to stała cena (bez ukrytych kosztów)... i ciekawe czemu skoro tyle teraz przedszkoli powstaje a coraz mniej dzieci niby się rodzi - nadal brakuje miejsc w przedszkolach??
 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Funkcja komentowania wyłączona
Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...


 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Grudzień 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew