tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest piątek, 28 października 2016r, godz. 14:19
Imieniny:
Wiadomości: Aktualności
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Uwaga! Przejedzie "Kociewie na 4 kopyta"!

Opublikowano: piątek, 21.05.2010, 00:00. Ilość komentarzy: 1

Zmień rozmiar tekstu: A A A

W dniach 23 i 24 czerwca fragmentem naszego regionu przejedzie Pierwszy Rajd Konny "Kociewia na 4 kopyta". Konna turystyka ma stać się hitem Kociewia. Wkrótce ruszy konkurs, w którym nagrodą będzie m.in. udział w pierwszym rajdzie.

We wtorek, 18 maja, w Dunajkach Łucji i Jana Neugebauer odbyło się kolejne spotkanie uczestników projektu rozwoju turystyki jeździeckiej - pierwszego tego rodzaju przedsięwzięcia na tym terenie, a i wyjątkowego nawet w skali całego województwa pomorskiego. Coraz aktywniejsze grono coraz aktywniejszych "koniarzy" ustaliło najważniejsze fakty dotyczące tego wydarzenia.
Dwudniowa, konna wyprawa rozpocznie się czerwcowym, wtorkowym rankiem w gościnnych Dunajkach. Następnie radosny tabun ruszy w kierunku Starej Kiszewy i jej Zamku. Na nocleg wszyscy uczestnicy zawitają do "Rancza Struga" - jednego z ośrodków hippicznych "Kociewia na 4 kopyta", leżącego w połowie drogi pomiędzy Starą Kiszewą a Zblewem. Drugi dzień przejażdżki obierze za kierunek także interesujący, lecz zupełnie inny powrót do Dunajek. Jakie są cele tego pospolitego ruszenia?

- Jest ich kilka. Po pierwsze, Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE wraz z koniarskimi przyjaciółmi na początek wzięli na siebie obowiązek promocji aktywnego spędzania czasu w siodle pośród mieszkańców samego Kociewia. Przejazd już profesjonalnie wyznakowanymi szlakami i fragmentami, które będą opisywane szczegółowo w najbliższej przyszłości oraz odwiedzenie możliwie największej liczby ośrodków to zwrócenie uwagi Kociewiaków na ofertę, która coraz ciekawiej istnieje w ich pobliżu. Po drugie, organizatorzy zaproszenia na rajd skierują do najważniejszych miejscowych oraz okolicznych mediów elektronicznych i tradycyjnych drukowanych, oferując im kociewskie, konne study-tour, gdyż całe "Kociewie na 4 kopyta" pragnie i robi wszystko, by się o nim dobrze i coraz więcej mówiło. - wyjaśniają przedstawiciele LOT Kociewie.

Wkrótce "Kociewie na 4 kopyta" będzie miało dla wszystkich zainteresowanych fantastyczną, przygodową niespodziankę. Na łamach administrowanych przez Lokalną Organizację Turystyczną KOCIEWIE portali oraz zaprzyjaźnionych stronach urzędowych i prywatnych ruszy niebawem konkurs, w którym nagrodą będzie m.in. udział w Pierwszym Rajdzie "Kociewia na 4 kopyta" wraz z wszystkimi atrakcjami! Już niebawem więcej faktów.

Wszystkich bardziej szczegółowych informacji już udziela:

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE
Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej
Ul. 30 Stycznia 4
83-110 Tczew
tel. 58 531 37 41
info@kociewie.eu
www.lot.kociewie.eu
www.ekociewie.pl
www.konie.kociewie.eu
 
drukuj
Artykuł przeczytano 2334 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Aktualności
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew -
Więcej w dziale "Aktualności":
 
Opinie i komentarze (1)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
+2
Oooo to Wy... :-) ~ Alicja R-K_gość
IP: 83.11.xx0.xx7
Data: 23.05.2010, 20:39
Wspaniałe są chwile spędzone na łonie natury i w dodatku na końskim grzbiecie. Kociewie ma wiele do zaoferowania, dzięki tym ciepłym ludziom, widokom i wspaniałym koniom jestem tu gdzie jestem. I to twoja zasługa Dymek. Pozdrownienia dla Rajdowiczów. Rajdowiczka
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Październik 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew