Zgłoszenie przyjął dyżurny policji (fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci uratowali samobójcę

Policjanci uratowali samobójcę

Tczewscy policjanci uratowali mężczyznę, których chciał popełnić samobójstwo. Mieszkający w Tczewie 55-latek trafił do szpitala. Zapewniono mu również opiekę psychologa.

Wczoraj (27.03) kilka minut po godzinie 23.00 do tczewskiej komendy zatelefonował mężczyzna, który powiedział, że chce popełnić samobójstwo, po czym się rozłączył. Policjanci natychmiast przystąpili do działania.

- Ustalono, że połączenie nastąpiło z telefonu komórkowego, którego właściciel mógł znajdować się w rejonie Starego Miasta w Tczewie. W związku z ustaleniami skierowano tam wszystkie partole. Już po kilku minutach na ul. Jana z Kolna funkcjonariusze znaleźli 55-latka, który stojąc przy metalowym słupie miał na szyi zaciśnięty sznur. Mundurowi niezwłocznie udzielili mu pomocy. - wyjaśnia asp. sztab. Dariusz Górski, rzecznik tczewskiej policji.

Mężczyzna trafił do szpitala. Zapewniono mu również opiekę psychologa.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...

Więcej: Aktualności

Tczew - Masz konto na PUE? Zaloguj się

Masz konto na PUE? Zaloguj się

Od stycznia 2018 r. wejdzie w życie e-składka, w ramach której płatnicy będą mieli jeden indywidualny rachunek bankowy, na który będą opłacać wszystkie składki. Oznacza to, że zamiast czterech przelewów wystarczy jeden. To nie tylko oszczędność...