71. Batalion Lekkiej Piechoty w Malborku informuje, że w dniach 16-17 maja, na terenie dawnego poligonu przy ulicy Poligonowej w Tczewie, będzie realizował szkolenia rotacyjne.
W czasie szkolenia nie będą używane środki pozoracji pola walki (amunicja ślepa, petardy, dymy). Szkolenie będzie odbywało się w godzinach od 8.00 pierwszego dnia szkolenia do godziny 17.00 dnia następnego. Będzie to szkolenie dzienno-nocne. Teren na którym będzie realizowane szkolenie zostanie zabezpieczony przed wejściem osób postronnych poprzez wystawienie posterunków z ćwiczącego pododdziału.
Mieszkańców prosimy, o zachowanie ostrożności i niewchodzenie na teren, gdzie odbywają się ćwiczenia.
W czasie szkolenia nie będą używane środki pozoracji pola walki (amunicja ślepa, petardy, dymy). Szkolenie będzie odbywało się w godzinach od 8.00 pierwszego dnia szkolenia do godziny 17.00 dnia następnego. Będzie to szkolenie dzienno-nocne. Teren na którym będzie realizowane szkolenie zostanie zabezpieczony przed wejściem osób postronnych poprzez wystawienie posterunków z ćwiczącego pododdziału.
Mieszkańców prosimy, o zachowanie ostrożności i niewchodzenie na teren, gdzie odbywają się ćwiczenia.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.










![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/81be33-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/a231aa-640360.webp)

















Komentarze (5)
dodaj komentarz
Kociewiak_gość
16.05.2026, 06:45
Fajnie że informujecie bo lubie tam przebywać, tylko szkoda że te ćwiczenia robicie w weekendy, a nie w tygodniu...
Kociewiak_gość
17.05.2026, 17:21
Minusujcie sobie cymbały mam to w du - jak jesteście takie betony umysłowe że nie potraficie zrozumieć że człowiek ma wolne weekendy i dlatego napisałem że szkoda że nie ćwiczą w tygodniu... ale dobrze że chociaż informują...
GOSC_gość
18.05.2026, 07:49
DO CYMBALA
A KOGO TO OBCHODZI ZE MASZ WOLNY WEEKEND BARANIE
Kociewiak_gość
18.05.2026, 15:43
Jak nic nie wnosisz do artykułu to zamknij dupe
jaaa_gość_gość_gość_gość_gość__gość
18.05.2026, 15:01
:)
"Minusujcie sobie cymbały mam to w du - jak jesteście takie betony umysłowe że nie potraficie zrozumieć że człowiek ma wolne weekendy i dlatego napisałem że szkoda że nie ćwiczą w tygodniu... ale dobrze że chociaż informują..."
Zasadniczo większość ma Twoje wolne w dupie:) A patrząc na styl pisania, to ze po chwili juz sie odpalasz.... wątpię bys rozumiał w ogóle co piszesz:) Czyli chcesz by dla Ciebie specjalnie cwiczenia "byly": od 8 do 16 w tygodniu ? Dobra, zapisujemy to. Proponuje dodatkowo zakaz pogrzebów w miesiące wakacyjne i zakaz umierania w okolicy grudnia:)