tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest poniedziałek, 5 grudnia 2016r, godz. 11:31
Imieniny:
Informator: Zmiany w podatkach 2017 r. - spotkanie informacyjne, autor "Dom Przedsiębiorcy w Tczewie" dodaj własną informację
Wiadomości: Aktualności
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Smart - szkoła dla każdego

Opublikowano: piątek, 26.08.2011, 08:48. Ilość komentarzy: 0

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew -
Szkoła Języków Obcych Smart proponuje Państwu profesjonalną i skuteczną naukę języków obcych - angielskiego, niemieckiego, francuskiego, a także włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego.

- Na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno. Oferujemy szeroki wachlarz kursów dla wszystkich grup wiekowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Każdy Klient w cenie kursu otrzymuje Pakiet Powitalny, czyli zestaw podręczników, słownik lub inną książkę edukacyjną oraz ekologiczną torbę z logo Smart. Nasi lektorzy posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w nauczaniu, które pozwala im skutecznie motywować kursantów do nauki. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług. - tłumaczą nam przedstawiciele szkoły Smart.

W ofercie Szkoły Języków Obcych Smart znajdują się nie tylko kursy dla młodzieży i dorosłych, takie jak przygotowanie do matury i międzynarodowych certyfikatów (FCE, CAE itp.) oraz konwersacje i Business English, ale także kursy dla najmłodszych. Smart KIDS to zajęcia prowadzone w tczewskich szkołach podstawowych, programem i formą dostosowane do wieku naszych pociech.

- Pragniemy propagować naukę języków obcych od najmłodszych lat. W niedalekiej przyszłości dobra znajomość języka angielskiego będzie niezbędnym minimum, dlatego warto już teraz zainwestować w przyszłość swoją lub swojego dziecka i zastanowić się nad nauką również innych języków europejskich - niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, czy też wracającego do łask rosyjskiego. - zachęcają przedstawiciele szkoły Smart.

Oprócz kursów komercyjnych, z których szczegółami zapoznać się można na stronie internetowej www.angielskitczew.pl , Smart co roku organizuje serię bezpłatnych wakacyjnych warsztatów Business English. Uczestnicy warsztatów mają możliwość doskonalenia znajomości słownictwa i funkcji językowych przydatnych w pracy zawodowej.

Szkoła Języków Obcych Smart angażuje się również w inicjatywy edukacyjne lokalnych jednostek - w ubiegłym roku szkolnym wspierała Miejski Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego, organizowany przez Centrum Edukacji Dorosłych w Tczewie, jako jeden z głównych fundatorów nagród.

W tym roku szkolnym startuje również trzecia edycja konkursu organizowanego przez Szkołę Języków Obcych Smart. Tak jak w ubiegłych latach, aby wziąć udział w konkursie wystarczy przyjść na zapisy w Smart i wypełnić ankietę zgłoszeniową. Zapisy odbędą się w dniach od 29.08. do 09.09.2011r., w godz. 16.00 - 20.00, w siedzibie Smart przy Al. Solidarności 19 (obok hotelu Carina). W ostatnim dniu zapisów, czyli 09.09., o godz. 20.00., spośród wypełnionych ankiet zostanie wylosowana nagroda główna w postaci rocznego kursu gratis oraz dwie nagrody pocieszenia w postaci rabatów na kurs językowy.

Tczew -
Zwycięzcą poprzedniej edycji konkursu została Joanna Roman, która w ramach nagrody głównej ukończyła roczny kurs języka angielskiego. Oto fragment rozmowy ze zwyciężczynią (cały tekst dostępny na stronie www.angielskitczew.pl ):

- Jaka była Pani reakcja na wieść o wygranej w konkursie "Wygraj kurs gratis"?

JR: W pierwszej chwili nie uwierzyłam, ale później bardzo się ucieszyłam. Nigdy nie udało mi się nic wygrać, a tu taka ogromna niespodzianka.

- Czym wyróżnia się Smart, dlaczego jest to szkoła godna polecenia?

JR: Ma bardzo dobre zaplecze dydaktyczne, oferuje w cenie książki i materiały pomocnicze. Zajęcia przy smacznej herbatce lub kawce odbywały się w spokojnej, relaksującej atmosferze. Naprawdę polecam.


Smart - Twoja Szkoła Języków Obcych

Al. Solidarności 19, pierwsze piętro (obok hotelu Carina)
Tel. 791 77 62 78
www.angielskitczew.pl
smart.tczew@gmail.com

Zapisy na kursy Smart:

29. sierpnia - 09. września w godz. 16-20 Al. Solidarności 19.
Zapisy na kursy Smart KIDS:
S.P. nr 12 - 1., 2. i 5. września, godz. 16 - 19;
S.P. nr 11 - 6. i 7. września, godz. 16 - 19;
S.P. nr 10 - 8. i 9. września, godz. 16 - 19
 

Galeria zdjęć

Tczew -
Tczew -
Tczew -
Tczew -
Artykuł sponsorowany
Serwis Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższego artykułu.
Funkcja komentowania została wyłączona na prośbę zamawiającego.
W jaki sposób zamówić taką reklamę?
drukuj
Artykuł przeczytano 3041 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Aktualności
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew -
Więcej w dziale "Aktualności":
 
Opinie i komentarze (0)   Zmień kolejność
 
 
Funkcja komentowania wyłączona
Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...


 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Grudzień 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew