Do wycieku gazu doszło dzisiaj (29.12) przy ulicy Za Dworcem. W akcji na miejscu zdarzenia brały 3 zastępcy strażackie i pogotowie gazowe. Nie zaistniała potrzeba ewakuacji.
Straż pożarna została powiadomiona o zajściu około godz. 14.30. Osoba zgłaszająca poinformowała, że w rejonie ulicy Za Dworcem "czuć gazem".
- Na miejscu okazało się, że ktoś zdemontował licznik i doszło do wycieku. Sprawdzaliśmy, czy istnieje zagrożenie wybuchem. Okazało się, że nie ma potrzeby ewakuacji - wyjaśnia mł. kpt. Zbigniew Rzepka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie.
Na miejsce zdarzenia skierowano pogotowie gazowe oraz trzy wozy strażackie - w tym pojazd ratownictwa technicznego.
Straż pożarna została powiadomiona o zajściu około godz. 14.30. Osoba zgłaszająca poinformowała, że w rejonie ulicy Za Dworcem "czuć gazem".
- Na miejscu okazało się, że ktoś zdemontował licznik i doszło do wycieku. Sprawdzaliśmy, czy istnieje zagrożenie wybuchem. Okazało się, że nie ma potrzeby ewakuacji - wyjaśnia mł. kpt. Zbigniew Rzepka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie.
Na miejsce zdarzenia skierowano pogotowie gazowe oraz trzy wozy strażackie - w tym pojazd ratownictwa technicznego.
Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności!
Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.










![Tczew - Tragedia na "91". Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/81be33-640360.webp)

![Tczew - Wjechali samochodem na zamarznięte jezioro. Lód się załamał. Byli pijani [AKTUALIZACJA]](/_ramfs/foto-webp/a231aa-640360.webp)

















Komentarze (3)
dodaj komentarz
gumiskat_gość
29.12.2010, 15:29
o_o
Gdy się o tym dowiedzałem ,tak uciekałem ,że znalazłem się na Rokitkach !!
świr_gość
29.12.2010, 17:34
ale debil
TRZEBA BYŁO NIE UCIEKAĆ TO MOŻE TEŻ BYŚ SIĘ ZNALAZŁ NA ROKITKACH
TCZ1962_gość
30.12.2010, 14:01
GAZ
A PO CO TAM TYLE STRAZY A PÓZNIEJ NARZEKANIA ZE NIE MA KASY