tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest sobota, 29 października 2016r, godz. 01:39
Imieniny:
Wiadomości: Kronika policyjna
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Dzień 17.04.2010

Opublikowano: poniedziałek, 26.04.2010, 11:53. Ilość komentarzy: 2

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Pomiędzy godz. 12.00 a 12.30 przy ul. Żwirki w Tczewie na terenie targowiska miejskiego w sklepie chemiczno - kosmetycznym, nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia pozostawionego na ladzie sklepowej portfela z dokumentami oraz pieniędzmi - 130 zł.

Przy ul. Jedności Narodu w Tczewie nieznany sprawca dokonał kradzieży czterech oryginalnych kołpaków z samochodu mercedesa 124. Spowodował straty w wysokości 300 zł.

Przy al. Solidarności w Tczewie policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Subków, który posiadał przy sobie marihuanę.
drukuj
Artykuł przeczytano 2154 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Kronika policyjna
dodaj do ulubionych   
 
Opinie i komentarze (2)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
0
są w ogłoszeniu ~ onion_gość
IP: 83.30.xx6.xx9
Data: 26.04.2010, 16:47
jakieś kołpaki do merca w dziale motoryzacja. niech się właściciel dokładnie przyjrzy.
Brak zdjęcia
0
Marihuana ~ miniekgda_gość
IP: 87.96.xxx.xx3
Data: 12.05.2010, 10:26
Buh! po ciężkim dniu odprężenie Buh! w dobrym towarzystwie upalenie Boski chill-out mógłby trwać na wieki Obserwacja faktów przez ciężkie powieki Palę co Jah dał, Jah błogosławił Babilon wolności we mnie nigdy nie zdławił Na bok agresja, na bok społeczna presja NyaBinghi, RabaDaab sesja Ziele, wasze zdrowie przyjaciele Gandzia do powiedzenia ma nam zawsze wiele Lepiej żebys pił niż palił - twierdzi społeczeństwo Z tym, że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo Rud boys, a rud Rastafaraj Jah, Jah błogosław, a głupców pokaraj Węszą sk***y**** upraw szukając Słudzy szatana narkotykiem nazywając Sodoma i Gomora, Babilon się pali Chwała ci Selasie, niech Watykan się pali Płonie, płonie kolejny joint w Babilonie Następna dusza nasza, radość w Syjonie Trochę pozytywu w negatywnym świecie Czemu tego nie widzicie? legalizacji nie chcecie? Me and my brothers Listen sisters too! I like gandzia something say And I now this is true. In the Babilon, we need a grass Czemu ja nie mogę palić? oni mogą wódę chlać Co to da i tak buraki dalej będą fetę ćpać Demokratyczne zaprzeczenie podstaw demokracji Chcecie wojny? ja będę bronił moich racji Jawne dyskryminowanie, trzy lata za posiadanie Co ganja jest wstępem? pewnie sranie w banie Nie chce to nie weźmie - przecież swój rozum ma Dajcie wreszcie spokój, dajcie spokój, dzieciom Jah Panie sędzio nie rozumiem w czym cała sprawa Boskie dzieło, Boskie ziele, tym dla mnie jest trawa To moja wiara, mój kult, mam dość poniżania Gdzie sprawiedliwość, gdzie równość, gdzie wolność wyznania Gdzie wolność kultów w Konstytucji zapisana Chcecie rewolucji? ja wam ją dam Z szarych bloków, proste, prosty Rastaman (Pierd***) nie będę głosował w waszych wyborach Beze mnie wybierzcie swego władcę - potwora Ja wierzę w Jah, żaden rząd tego nie ograniczy Głupcy na grobie wolności nowy milion zniczy! kończąc dodam "zbyt pozytywna, dlatego zakazana
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
ankieta
ankieta


Zapraszamy do udziału w ankiecie:
Czy znasz swojego dzielnicowego?
 
tczewska policja
tczewska policja
Robert Sudenis
Komendant Powiatowy Policji w Tczewie
mł. insp. Robert Sudenis
Krzysztof Bielski
Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie podinsp. Krzysztof Bielski

Przyjęcia interesantów przez Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie lub jego zastepcę odbywają się w każdy wtorek w godz. 15.00.-17.00.

Dariusz Górski
Rzecznik tczewskiej policji asp. sztabowy Dariusz Górski
oczekuje na sygnały internautów pod adresem e-mail.

Oficjalna strona internetowa KPP Tczew:
www.tczew.policja.gov.pl
 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew