odbyło się
29
11.2014
Sobota
W najbliższą sobotę tj. 29.11 o godz. 17:00 w hali II LO tczewscy szczypiorniści podejmą zespół z Żukowa.

Nasi przeciwnicy dotychczas zgromadzili na swoim koncie w ciągu 9 meczy 13 punktów i w tabeli rozgrywek zajmują 5 miejscy. Wśród naszych sobotnich rywali najczęściej piłkę w bramce umieszczał Jurkiewicz Sławomir - 44 razy.
Tczewscy szczypiorniści z dorobkiem 12 punktów ( również 9 meczy) plasują się „oczko” niżej. Zespół pod wodzą duetu trenerskiego - Tomasza Śmiełowskiego i Mariusza Graczyka zapowiada walkę o każdy centymetr boiska . Miejmy nadzieję , że 2 punkty zostaną w Tczewie.

Sobotni mecz zapowiada się bardzo interesująco , gdyż historia spotkań obydwu zespołów nie wskazuje jednoznacznie na zwycięscy tego pojedynku. Wygrane punkty trafiały naprzemiennie raz do Tczewa, a raz do Żukowa.

Niestety przegraną zakończył niedzielny wyjazd do Gdańska. Latocha Agropom Tczew niespodziewanie uległ wysokiej porażce z Wybrzeżem Gdańsk. Nasi zawodnicy nie potrafili znaleźć sposobu na świetne kontrataki gdańszczan. Spotkanie zakończyło się wynikiem 31:24.

Wszystkich sympatyków piłki ręcznej SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MECZ

Data : 29.11.2014r
Miejsce: Hala II LO Tczew
Rozpoczęcie meczu : godz. 17:00
WSTĘP WOLNY

Przybliżona lokalizacja na mapie

To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "II LO, 83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj