Wyniki IV kolejki 2 ligi - ALPN 2017.
II liga (09.05.2017)
1. KM Przystań - Project Stone Tczew 0-4 (0-1)
Strzelcy bramek:
Project Stone Tczew: Jacek Radziszewski (2), Łukasz Błaszkowski (1), Tomasz Kielbratowski (1);
Napomnienia:
Łukasz Błaszkowski (Project Stone Tczew), Łukasza Gackowski (KM Przystań).
2. Ziomale - Pan Samochodzik 1-13 (0-4)
Strzelcy bramek:
Ziomale: Mateusz Szwalka (1);
Pan Samochodzik: Kacper Nagórski (5), Radosław Zasada (3), Grzegorz Tomasiak (2), Michał Zelke (1), Paweł Barczewski (1), Michał Arendt (1);
Napomnienia:
Piotr Kwiatek (Ziomale).
3. Lichnowy - Serwis Motochron 8-3 (5-1)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Piotr Młodziński (4), Szymon Jagodziński (3), Mateusz Kochański (1);
Serwis Motochron: Damian Wasiek (2), Tomasz Bzówka (1);
Napomnienia:
Tomasz Tramowski (Serwis Motochron).
4. Żwirownia Rokitki - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2017 - II liga
8 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
6 bramek - Radosław Zasada (Pan Samochodzik), Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
5 bramek - Szymon Jagodziński (Lichnowy), Piotr Młodziński (Lichnowy);
4 bramki - Michał Arendt (Pan Samochodzik), Damian Wasiek (Serwis Motochron);
3 bramki - Michał Kolos (Pan Samochodzik), Marek Wasiek (Serwis Motochron), Jacek Radziszewski (Project Stone Tczew);
2 bramki - Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Damian Kiwatrowski (Żwirownia Rokitki), Igor Rutkowski (Lichnowy), Piotr Pryll (Pan Samochodzik), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik), Michał Zelke (Pan Samochodzik), Tomasz Bzówka (Serwis Motochron);
Harmonogram spotkań:
V kolejka (16.05.2017 - wtorek)
1) 17.50 Pan Samochodzik - Lichnowy
2) 18.40 Project Stone Tczew - Ziomale
3) 19.30 Żwirownia Rokitki - KM Przystań
4) Serwis Motochron - pauza
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
II liga (09.05.2017)
1. KM Przystań - Project Stone Tczew 0-4 (0-1)
Strzelcy bramek:
Project Stone Tczew: Jacek Radziszewski (2), Łukasz Błaszkowski (1), Tomasz Kielbratowski (1);
Napomnienia:
Łukasz Błaszkowski (Project Stone Tczew), Łukasza Gackowski (KM Przystań).
2. Ziomale - Pan Samochodzik 1-13 (0-4)
Strzelcy bramek:
Ziomale: Mateusz Szwalka (1);
Pan Samochodzik: Kacper Nagórski (5), Radosław Zasada (3), Grzegorz Tomasiak (2), Michał Zelke (1), Paweł Barczewski (1), Michał Arendt (1);
Napomnienia:
Piotr Kwiatek (Ziomale).
Żwirownia Rokitki wraz ze składem:
Aleksandar Georgiev
Karol Marko
Marcin Bartczak
Damian Kiwatrowski
Dawid Marciński
Marcin Wolski
Maciej Nowak
Stanisław Witkiewicz
Wiesław Mik
Andrzej Sikora
Przemysław Zawoliński
Adam Marcisz
Wojciech Kołodziejczyk
Sławomir Szlija
Aleksandar Georgiev
Karol Marko
Marcin Bartczak
Damian Kiwatrowski
Dawid Marciński
Marcin Wolski
Maciej Nowak
Stanisław Witkiewicz
Wiesław Mik
Andrzej Sikora
Przemysław Zawoliński
Adam Marcisz
Wojciech Kołodziejczyk
Sławomir Szlija
3. Lichnowy - Serwis Motochron 8-3 (5-1)
Strzelcy bramek:
Lichnowy: Piotr Młodziński (4), Szymon Jagodziński (3), Mateusz Kochański (1);
Serwis Motochron: Damian Wasiek (2), Tomasz Bzówka (1);
Napomnienia:
Tomasz Tramowski (Serwis Motochron).
4. Żwirownia Rokitki - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2017 - II liga
8 bramek - Kacper Nagórski (Pan Samochodzik);
6 bramek - Radosław Zasada (Pan Samochodzik), Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
5 bramek - Szymon Jagodziński (Lichnowy), Piotr Młodziński (Lichnowy);
4 bramki - Michał Arendt (Pan Samochodzik), Damian Wasiek (Serwis Motochron);
3 bramki - Michał Kolos (Pan Samochodzik), Marek Wasiek (Serwis Motochron), Jacek Radziszewski (Project Stone Tczew);
2 bramki - Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Damian Kiwatrowski (Żwirownia Rokitki), Igor Rutkowski (Lichnowy), Piotr Pryll (Pan Samochodzik), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik), Michał Zelke (Pan Samochodzik), Tomasz Bzówka (Serwis Motochron);
Harmonogram spotkań:
V kolejka (16.05.2017 - wtorek)
1) 17.50 Pan Samochodzik - Lichnowy
2) 18.40 Project Stone Tczew - Ziomale
3) 19.30 Żwirownia Rokitki - KM Przystań
4) Serwis Motochron - pauza
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie