Halowe Mistrzostwa Okręgu w LA Młodzików

Lekkoatletyka (fot. Sambor Tczew)
W sobotę odbyły się Halowe Mistrzostwa Okręgu w LA Młodzików w Słupsku. Zawodnicy MKS "SAMBOR" Tczew zdobyli 5 medalii.

Podopieczni trenera Józefa Krawczykiewicza zdobyli dwa medale: srebrny medal wywalczyła Maria Deptulska - w skoku wzwyż a wynik to 150 cm, a Ptryk Chrzonowski w biegu na 60 m ppł zdobył też srebrny medal a wynik -10,52 s. Podopieczna trenera Tadeusza Galinskiego, Aleksandra Dąbrowska wywalczyła też srebrny medal w skoku wzwyż- 150 cm/ tę wysokość pokonała trójka zawodniczek, ale zgodnie z przepisami o kolejności decyduje ilość oddanych skoków. Zdobywcą złotego medalu na dystansie 60 m ppł został - Paweł Szymański, to podopieczny trenera Henryka Waśka, a wynik jaki uzyskał to - 10,01s, brązowy medal zdoby też w tej komkurencji, Kacper Pepliński też podopieczny treneraHenryka Waśka, nawiasem mówiąc całe podium dla tczewian. Jeszcze zanotowaliśmy start w finale B na dystansie 60 m Katarzyny Mowczyn oraz jedyne 6 centymetrów zabrakło Hannie Chamskie w skoku w dałaby walczyć w finale. Gratulujemy