Przy głośnym dopingu wspaniałej i licznej publiczności biało-czerwoni zdobyli kolejne trzy punkty.

WISŁA TCZEW 5:0 Real Myszewo

Bramki: Czerwiński, Nowaczyk (2) i Struczyńcki (2)
WISŁA: Bielewicz - Plewniak, Olszewski, Staniszewski, Kaczmarczy, Ossowski, Radzimski (k), Czerwiński, Ćwikliński, Dąbrowski, Nowaczyk oraz Stuczyński, Struczyński, Szufler, Szczodrowski.

Widzów około 400.

Wiślacy ruszyli z impetem od początku, grali jednak dość niemrawo i nieskutecznie. Pecha miał Paweł Radzimski, który trzykrotnie był bliski zdobycia bramki, raz piłka zatrzymała się na poprzeczce. Z każdą minutą tczewianie osiągali coraz większą przewagę. Gol padł dopiero w 35 minucie, znakomicie wrzucał Plewniak, a akcję pięknie wykończył Czerwińki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Druga połowa to totalna dominacja "Dumy Kociewia". Wisła zdobyła jeszcze cztery gole (po dwie Nowaczyk i Struczyński). Zwycięstwo ani przez chwilę nie było zagrożone. Ambitnym graczom z Myszewa nie starczyło sił na zdobycie gola. W zasadzie Real nie oddał strzału na bramkę a większość meczu toczyło się na połowie gości. Wisła znowu gromi, liczymy na kolejne punkty w następnej kolejce. W sobotę "daleki" wyjazd do Kończewic.

Komentarze (17)

• adi_gość

13.09.2015, 14:10

hej wisła

Należy się pochwała dla trenera Leszka Różyckiego, ponieważ cały mecz stał i kierował zespołem a trener gryfa siedzi i ani b ani me ani kukuryku. Brawo Wisełka !!!

IP: 84.38.xx2.xx6
  • hej gryf_gość

13.09.2015, 14:46

wiślak chodzi na mecze gryfa ,ciekawe co on tam robi.(Na pewno Buczy!) pseudo kibic

:)

no przecież nie Unia :) a może Gryf? :) :) :)

wynik meczyku robi swoje

siemanko. Gryf ostatnio jest na fali, idą chłopaki na awans. to derby Tczewa może za jakieś 3 lata. Wisła oby tak dalej do przodu.

IP: 188.146.xx7.xx6
  • podpalacze_gość

13.09.2015, 16:32

he

Nie ma co sie podpalac to jest b-klasa 8stopień rozgrywkowy. Napompowal sie duzy balon z ktorego z czasem bd uchodzilo powietrze. To nie ta Wisła co była kiedys. Prezes klubu szemrany zajmuje sie dziwnymi rzeczami co powinno byc rzetelnie sprawdzone.. Kibice po 12lat nie ma siły w nich na rywalizacje np z pomezania. B klasowa druzyna to nie duma kociewia.

IP: 109.207.xx9.xx9
  • wisełka_gość

13.09.2015, 19:55

wisełka

Niestety, ale zgadzam się w 100%. B klasa to liga podwórkowa, grają wioskowe klubiki, gdzie chłopaki cały tydzień tyrają w polu lub na budowie, żeby sobie w sobotą, przed zabawą w remizie, pokopać w piłkę. w wisełce zaraz opadnie entuzjazm, braknie kasy na wyjazdy, zaczną się kłótnie, prezes narobi długów, itd.

Cytuj
    IP: 130.255.xx3.xx9

Tczewianin_gość

14.09.2015, 08:17

nie do końca

ten balon to nadzieja że za kilka lat w Tczewie będzie znowu dobry klub. "Duma Kociewia" to przydomek z początku XXI wieku jakby co. Na razie młodzi próbują i wygląda to obiecująco. O takiej frekwencji i dopingu Gryf może pomarzyć. Nigdy nie dorówna Wiśle czy Unii, nawet jeśli ci będą kopali w B-klasie. Za rok Gryf zagra w V lidze , Wisła może w A-klasie . I nie będzie różnicy piłkarskiej. Ale będzie różnica kibicowska i organizacyjna i to na korzyść Wisły. A zamiast marudzić i opluwać coś co fajnie wygląda ruszylibyście cztery litery i dołączyli do grupy, która próbuje coś zrobić. Najbardziej reaktywacja boli Gryfa prawda?

Cytuj
    IP: 91.224.xx9.xx2
  • iygy_gość

13.09.2015, 17:31

jhbh

Ten wynik to jest jakaś sciema - ronaldo wczoraj 5 bramek strzelił a wynik 5:0 dla wisły ?

IP: 83.25.xx9.xx1

13.09.2015, 17:44

kibice gryfa niech sie wogole nie udzielaja na temat WISLY czy UNII dziekuje! niema gryfa w Tczewie

16.09.2015, 13:28

Życzymy Wam reaktywacji w przyszłym roku! :) Zawsze ciekawiej będzie się w lidze spotkać z Wami - prawdziwym derbowym rywalem niż jakimś sztucznym tworem.

Cytuj
    IP: 109.207.xx7.xx0
  • tcz_gość

13.09.2015, 21:37

a kto jest prezesem, jeśli można wiedzieć ?

Jak zwykle selekcja wpisow wygodnych dla redaktora

Dlaczego nie sa udostepniane wszystkie komentarze? Po pierwsze redaktorze pisz Pan wlasne relacje z meczow a nie tylko copy, paste ze stron Wisly. Po drugie co sie czepiacie jak w Tczewie rodzi sie cos fajnego. W Gryfie jest na chwile obecna moze 3-4 zawodnikow na poziomie 4 ligi, reszta to by sie w pierwszej jedenastce Wisly ani Uni nie lapala. A chlopakom z tak zwanych wsi to sil I woli walki nie brakuje...a jak powiat tczewski dlugi i szeroki to "kopacze" z kazdego klubu pracuja i graja mecz, a natepnie na imprezy ida bo to wolny kraj i prawa mlodosci, ze trzeba sie wyluzowac po tyg pracy. Kibicowsko Wisla ma najlepszy doping poza trojmiastem. I to jest nie do podwazenia...kto byl na meczu Wisly ten wie :)

IP: 94.254.xx3.xx2