Pięć medali dla tczewskich lekkoatletów

(fot. tcz.pl)
Na pięknym stadionie lekkoatletycznym w Starogardzie Gdańskim odbyły się /30.08/ mistrzostwa okręgu młodzików w lekkiej atletyce. W zawodach wystartowała spora grupa tczewskich lekkoatletów, którzy zdobyli pięć medali.

Dwa medale zdobyła Monika Kałdan /Krawczykiewicz/ złoty w rzucie dyskiem wynikiem 30,85m , srebrny w pchnięciu kulą 9,85m. W rzucie oszczepem złoty medal zdobył Łopata Krzysztof /Langowski A/ wynikiem 38,90m. Brązowy medal
w biegu na 200m ppł. zdobyła Jagoda Cesarz /Krawczykiewicz/ wynikiem 35.14sec.

Na podium stanęła zajmując 3 miejsca Koszyk Kamila /Markowicz/ w biegu na 300m - 45,92 sek. a 4 miejsce zdobył Daszkiwicz Jakub /Langowski A/ w rzucie dyskiem - 32,79m.