Tczew - Mikołajkowe zmagania w II LO

Mikołajkowe zmagania w II LO

W II Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie odbył się XI Turniej Mikołajowy.

Komunikat końcowy z XI TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO w piłce siatkowej o Puchar Dyrektora II LO w Tczewie - 06.12.2011 r.

W turnieju udział wzięły następujące zespoły:

KATEGORIA DZIEWCZĄT:

1. ZSR Rusocin
2. II LO w Tczewie
3. ZS Morzeszczyn
4. I LO w Tczewie

KATEGORIA CHŁOPCÓW :

1. ZSE w Tczewie
2. I LO w Tczewie
3. ZSR Rusocin
4. II LO Tczew

KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ ORAZ WYNIKI:

Kategoria dziewcząt:

1. ZSR Rusocin - II LO (8:25; 16:25) 0: 2
2. ZS Morzeszczyn - I LO (25:27; 25:12; 13:15) 1 : 2
3. II LO - ZS Morzeszczyn (16:25; 25:16; 12:15) 1 : 2
4. I LO - ZSR Rusocin (25:17; 25:11) 2 : 0
5. ZSR Rusocin - ZS Morzeszczyn (14:25;17; 25) 0 : 2
6. II LO - I LO (18:25; 16:25) 0 : 2



Kategoria Chłopców:
1. ZSE Tczew - I LO (25:14; 13:25; 10:15) 0 : 2
2. ZSR Rusocin - II LO (28:26; 16:25; 14:16) 0 : 2
3. I LO - ZSR Rusocin (21:25;25:12;15:10) 2 : 1
4. II LO - ZSE Tczew (22:25; 25:20; 15:13) 2 : 1
5. ZSE Tczew - ZSR Rusocin (25:22; 25:18) 2 : 0
6. I LO - II LO (25:20; 25:23) 2 : 0





OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

KATEGORIA DZIEWCZĄT

I miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce Zespół Szkół w Morzeszczynie
III miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
IV miejsce Zespół Szkół Rolniczych w Rusocinie

KATEGORIA CHŁOPCÓW

I miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
II miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
III miejsce Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie
IV miejsce Zespół Szkół Rolniczych w Rusocinie



Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, zaś zwycięzcy w poszczególnych kategoriach pamiątkowe puchary ufundowane przez dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie Hannę Białas.

SKŁADY ZWYCIĘSKICH ZESPOŁÓW
KATEGORIA DZIEWCZĄT – I Liceum Ogólnokształcące Tczew
1. Cybula Karolina
2. Rzeszotek Paulina
3. Cieślak Małgorzata
4. Machlik Dorota
5. Grzelak Magda
6. Stolc Magdalena
7. Langa Sandra
8. Kaffka Kamila
9. Siewierska Monika
10. Zgubieńska Daria
Opiekun: Krystyna Śpiewak


SKŁADY ZWYCIĘSKICH ZESPOŁÓW
KATEGORIA CHŁOPCÓW - I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
1. Bielski Patryk
2. Jocz Michał
3. Schneider Tomasz
4. Tokarski Mateusz
5. Kędra Paweł
6. Wyciszkiewicz Filip
7. Bąk Bartosz
8. Szlagowski Jakub
Opiekun: Ireneusz Jeszke


Ze sportowym pozdrowieniem - Nauczyciele WF II LO w Tczewie
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
Dodaj komentarz

  • +3

    ja to ja_gość

    08.12.2011, 15:32

    licealiada

    Licealiada dla 2 LO !!

    Odpowiedz
    IP: 89.200.xx6.xx9 
  • ada_gość

    08.12.2011, 19:48

    ....

    Curie rządzi :)

    Odpowiedz
    IP: 83.30.xx2.xx1 
  • -1

    obojetny -wolny elektron_gość

    09.12.2011, 02:50

    brawo, ale poziom to zenada !

    rzadko kto z nich umie scinac ! z nich(dziewczat) to masakra ! za moich czasu to chlopcy gwozdzie wbijali a ta mlodziez teraz to jakas cienka ! niedorobiona !

    Odpowiedz
    IP: 24.186.xxx.xx7 
  • +5

    ziom_gość

    09.12.2011, 20:17

    brawo Curie!

    Brawo I LO! Podwójne zwycięstwo jak dwa lata temu ; D Ahhh grało się ; ) Pozdrowienia dla ojca sukcesu- pana wfisty :D i dla pań wfistek także :)

    Odpowiedz
    IP: 83.25.xx1.xx2 
  • +1

    ziono gość_gość

    20.12.2011, 21:14

    curie najlepsza

    Rządzi Curie i tyle w temacie , gdzie ta dawna potęgą Budowlanki :)

    Odpowiedz
    IP: 83.11.xx7.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.