20 listopada 2015r. w SP12 odbył się drugi (z siedmiu) turniej Miniligi Piłki Ręcznej Dziewcząt klas 5 organizowany przez p. A. Janicką z SP12 i p. R. Karnowskiego z SSP2. Nasza szkoła gościła na sali w sumie 83 uczestników - 8 zespołów oraz ich trenerów. Wszystkie drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup po 4 w każdej. Mecze rozgrywane były po 10 minut w fazie grupowej i 2x po 6 minut w fazie finałowej- o miejsca.
Na drugim turnieju zdobyto 130 bramek. Strzelcy bramek:
11 bramek Wiktoria Wałaszewska, Martyna Neupauer z SP 12,
8 bramek Magdalena Sobal z SP 10, Marta Pilas z SSP 2,
7 bramek Angelika Wiśniewska z SP 7,
6 bramek Milena Barczak i Sandra Grabarczyk z SP 12,Aleksandra Zakrzewska z SP 10,
4 bramki Nikola Łoś z SP 12, Wiktoria Łosiak z SP 11, Julia Szmalc z SP 8,
3 bramki Oliwia Gierszewska z SP 12 i Zuzanna Rosińska z SP 12,
2 bramki Natalia Urbanowska z SP 12, Weronika Leszczyńska z SP 10, Maria Gdaniec z SP 5,
Weronika Ziegert i Oktawia Puckowska z SSP 2, Julia Ładyga z SP 7,
1 bramka Kinga Iwanowicz i Oliwia Pacak z SP 12, Oliwia Złotowska z SSP 2,
Kordian Pufelski i Olgierd Witkiewicz z SP 12/II,
Nina Ciewiertnia i Katarzyna Orzłowska z SP 11,
Filip Bieszke i Bartosz Graban z SP12/II
Kinga Tomaszewska i Daria Kiwatrowska z SP 8, Natalia Cieślak z SP 5,
Kacper Kałdus z, Wiktor Karnowski, Wiktor Kowalski, Jakub Skonieczny
oraz Mikołaj Zaniewicz. wszyscy SP 12/II.
Na turnieju wszystkie swoje spotkania wygrała drużyna SP12 dziewcząt i tym samym zajęła I miejsce, na II miejscu znalazła się niesamowita w tym turnieju reprezentacja z SP10, na III miejscu zespół z SSP2, na IV -SP 11, V miejsce należy do SP7, VI miejsce do SP8 a VII do SP5. Zespół chłopców z SP12 -klasa 4- gra w turnieju poza konkursem, ale chłopcy spisują się bardzo dobrze i nie odpuszczają żadnego spotkania, walczą o każdy punkt.
Szczególne podziękowania należą się:
* trenerom ze wszystkich tczewskich szkół podstawowych : p. Sabinie Wasiek z SP10, Marcelinie Domanek z SP11, Barbarze Jasińskiej z SP7, Dagmarze Szmalc z SP8, p. R. Karnowskiemu z SSP2, p. Damianowi Bednarskiemu z SP5 za to, że stawili się na zawodach ze swoimi uczennicami, które ugościli p. A. Janicka i p. M. Ortmann z SP12 ,
* p. B. Daszek za opiekę medyczną , p. Romanowi Lomnicowi za koordynację przebiegu zawodów,
* nauczycielom wf z SP12 za pomoc i opiekę nad dziećmi podczas zawodów,
* a także sponsorom, za zapewnianie na każdy turniej zawodnikom i trenerom słodkich niespodzianek i innych nagród- a są to: firma ROLLMAX, Apteki SAR, firma WOJAR, zespół muzyczny MUSIC PROJECT, Przedszkole „PAN SŁONIK”.
Wśród sponsorów przyszłych niespodzianek są także: sala zabaw HONOLULU w Galerii Kociewskiej, KINO HELIOS, kręgielnia EBRO i salon fryzjerski Bella z Manhattanu.
Na zawodach pojawiła się Telewizja TeTka, która zarejestrowała fragmenty gry, a fotoreportaż można obejrzeć właśnie w telewizji TeTka.
NASTĘPNY TURNIEJ JUŻ 14 GRUDNIA 2015 r. od godz. 9:00 w SP12!
Zapraszamy !!!
Na drugim turnieju zdobyto 130 bramek. Strzelcy bramek:
11 bramek Wiktoria Wałaszewska, Martyna Neupauer z SP 12,
8 bramek Magdalena Sobal z SP 10, Marta Pilas z SSP 2,
7 bramek Angelika Wiśniewska z SP 7,
6 bramek Milena Barczak i Sandra Grabarczyk z SP 12,Aleksandra Zakrzewska z SP 10,
4 bramki Nikola Łoś z SP 12, Wiktoria Łosiak z SP 11, Julia Szmalc z SP 8,
3 bramki Oliwia Gierszewska z SP 12 i Zuzanna Rosińska z SP 12,
2 bramki Natalia Urbanowska z SP 12, Weronika Leszczyńska z SP 10, Maria Gdaniec z SP 5,
Weronika Ziegert i Oktawia Puckowska z SSP 2, Julia Ładyga z SP 7,
1 bramka Kinga Iwanowicz i Oliwia Pacak z SP 12, Oliwia Złotowska z SSP 2,
Kordian Pufelski i Olgierd Witkiewicz z SP 12/II,
Nina Ciewiertnia i Katarzyna Orzłowska z SP 11,
Filip Bieszke i Bartosz Graban z SP12/II
Kinga Tomaszewska i Daria Kiwatrowska z SP 8, Natalia Cieślak z SP 5,
Kacper Kałdus z, Wiktor Karnowski, Wiktor Kowalski, Jakub Skonieczny
oraz Mikołaj Zaniewicz. wszyscy SP 12/II.
Na turnieju wszystkie swoje spotkania wygrała drużyna SP12 dziewcząt i tym samym zajęła I miejsce, na II miejscu znalazła się niesamowita w tym turnieju reprezentacja z SP10, na III miejscu zespół z SSP2, na IV -SP 11, V miejsce należy do SP7, VI miejsce do SP8 a VII do SP5. Zespół chłopców z SP12 -klasa 4- gra w turnieju poza konkursem, ale chłopcy spisują się bardzo dobrze i nie odpuszczają żadnego spotkania, walczą o każdy punkt.
Szczególne podziękowania należą się:
* trenerom ze wszystkich tczewskich szkół podstawowych : p. Sabinie Wasiek z SP10, Marcelinie Domanek z SP11, Barbarze Jasińskiej z SP7, Dagmarze Szmalc z SP8, p. R. Karnowskiemu z SSP2, p. Damianowi Bednarskiemu z SP5 za to, że stawili się na zawodach ze swoimi uczennicami, które ugościli p. A. Janicka i p. M. Ortmann z SP12 ,
* p. B. Daszek za opiekę medyczną , p. Romanowi Lomnicowi za koordynację przebiegu zawodów,
* nauczycielom wf z SP12 za pomoc i opiekę nad dziećmi podczas zawodów,
* a także sponsorom, za zapewnianie na każdy turniej zawodnikom i trenerom słodkich niespodzianek i innych nagród- a są to: firma ROLLMAX, Apteki SAR, firma WOJAR, zespół muzyczny MUSIC PROJECT, Przedszkole „PAN SŁONIK”.
Wśród sponsorów przyszłych niespodzianek są także: sala zabaw HONOLULU w Galerii Kociewskiej, KINO HELIOS, kręgielnia EBRO i salon fryzjerski Bella z Manhattanu.
Na zawodach pojawiła się Telewizja TeTka, która zarejestrowała fragmenty gry, a fotoreportaż można obejrzeć właśnie w telewizji TeTka.
NASTĘPNY TURNIEJ JUŻ 14 GRUDNIA 2015 r. od godz. 9:00 w SP12!
Zapraszamy !!!
Komentarze (2) dodaj komentarz
_gość
27.11.2015, 01:55
brawo Kornelia mimo że nie wspominają nic o bramkarkach to i tak Cię widać.....tak trzymaj...
Odpowiedzoi_gość
30.11.2015, 20:56
Bramkarka super wyròznia sie w zespole ,tylko ten egoizm pewnej zawodniczki ...żal
Odpowiedz