Latocha Agropom Tczew kontra zespół z Torunia

Latocha Agropom Tczew
W minioną sobotę tczewscy szczypiorniści na swoim parkiecie podejmowali zespół z Torunia. Pierwsze minuty meczu były nerwowe i chaotyczne dla zawodników obu drużyn. Niemoc rzutową przełamał dopiero w 4 minucie Daszek Mateusz. Kolejne minuty spotkania toczyły się już pod dyktando naszych zawodników, aż do 16 minuty, w której to drużyna gości doprowadziła do remisu (po 9). Była to jedyna chwila przestoju w grze naszego zespołu, gdyż kolejne minuty pokazywały tylko dysproporcję pomiędzy obydwoma zespołami.

Po pierwszej połowie meczu na tablicy pojawił się wynik 19:13. Druga polowa spotkania była bardzo jednostronna. Nasi zawodnicy powiększali swoja przewagę z minuty na minutę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 41:28. Najlepszym zawodnikiem w drużynie gości był Laszkiewicz Paweł, który zdobył 10 bramek.

Latocha Agropom Tczew wystąpił w składzie:

Komorowski Wojciech, Lewandowski Łukasz, Wejnerowski Leszek (11), Kurczyński Szymon (8), Czarnecki Marcin (7), Waldecker Krzysztof (6), Daszek Mateusz (5), Szupiluk Mateusz (3), Krawiec Bartosz (1), Latocha Tomasz

Był to ostatni mecz rozegrany u siebie w pierwszej rundzie rozgrywek II ligi mężczyzn. Na kolejne spotkania zapraszamy po nowym roku.