Dziewczęta II LO
Tczew - Cztery zespoły rywalizowały w "ręczną"

Cztery zespoły rywalizowały w "ręczną"

W poniedziałek, 22 listopada br. w II Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie, przy ul. Królowej Marysieńki 10 rozegrano w ramach XI Licealiady Powiatowej turniej piłki ręcznej dziewcząt. Do rywalizacji zgłosiły się cztery zespoły z tczewskich szkół ponadgimnazjalnych: I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych oraz dziewczęta z II Liceum Ogólnokształcącego.

Wyniki meczów:
ZSE - II LO 8:10
ZSBIO - I LO 2:27
II LO - ZSBIO 35:1
I LO - ZSE 12:10
ZSE - ZSBIO 26:1
II LO - I LO 15:9

Klasyfikacja końcowa XI Licealiady
1 m. II LO
2 m. I LO
3 m. ZSE
4 m. ZSBIO

Zwyciężczynie otrzymały puchar Dyrektora Powiatowego Ośrodka Sportu w Tczewie oraz uzyskały awans do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się na początku grudnia w Tczewie.
Dziewczęta wystąpiły w składzie: Aneta Skonieczna, Agnieszka Kitkowska, Marta Paciorek, Kamila Muszyńska, Paulina Pleger, Patrycja Wenta, Karolina Lisewska, Monika Witkowska, Małgorzata Paszko, Sara Gurzyńska, opiekun zespołu - mgr Tomasz Tobiański.

Chłopięce reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych rozegrają zawody piłki ręcznej 29.11. br.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Więcej: Sport

Tczew - Orły Cup. Kolejny charytatywny turniej dla Karoliny

Orły Cup. Kolejny charytatywny turniej dla Karoliny

26 marca odbędzie się kolejny charytatywny turniej piłki nożnej ORŁY CUP. Tym razem dzieciaki z rocznika 2010 i 2011 dostarczą nam niezapomnianych wrażeń! Zapraszamy do hali II LO w Tczewie w godzinach 9-15 aby pokibicować najmłodszym zawodnikom...