Jakub Federowicz brązowym medalistą Mistrzostw Polski!

(fot. mat. prasowe)
W dniach od 09-11 grudnia na kortach KS Górnik Bytom odbywały się Finały Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski w kategorii do lat 14. Tczewianin Jakub Federowicz uczeń Gimnazjum Katolickiego w Tczewie wraz z kolegami z klubu „KS Górnik Bytom” zdobyli znakomite trzecie miejsce.

W pierwszym pojedynku pokonali WKS Flota Gdynia 2/1, w następnym pojedynku przegrali z faworytami Mistrzostw AZS Poznań (zwycięzcą mistrzostw) 1/2. W walce o trzecie miejsce pokonali WKT Mera Warszawa 2/1, ostatecznie zdobywając brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski.