Wyniki II kolejki rundy rewanżowej 2 ligi - ALPN 2016.
II liga (30.08.2016)
1. PB Euro-Gres - VITIS - Ogrody Marzeń 2-19 (0-8)
Strzelcy bramek:
PB Euro-Gres: Bartosz Dombrowski (1), Jan Mieszczyński (1);
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (9), Adrian Tamowicz (7), Dariusz Frost (2), Marcin Gorajski (1).
2. PanLink Team - Czatkovia 10-1 (6-0)
Strzelcy bramek:
PanLink Team: Dawid Tessmer (6), Paweł Lewandowski (2), Jakub Przanowski (1), Kacper Średniawski (1);
Czatkovia: Mateusz Lankiewicz (1).
3. KM Przystań - Tapflo 1-5 (1-2)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Michał Stuczyński (1);
Tapflo: Krzysztof Wójcik (3), Marek Czarnecki (1), Artur Styrbicki (1);
Napomnienia:
Przemysław Wittbrod (Tapflo).
4. Maszrol - Lichnowy 1-4 (1-2)
Strzelcy bramek:
Maszrol: Aleksander Mihayov (1);
Lichnowy: Szymon Jagodziński (2), Michał Kocik (1), Karol Barsul (1).
5. Żwirownia Rokitki - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2016 - II liga
32 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń);
22 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
19 bramek - Adrian Tamowicz (VITIS-Ogrody Marzeń);
14 bramek - Mateusz Janowski (VITIS-Ogrody Marzeń);
12 bramek - Dawid Tessmer (PanLink Team), Krzysztof Wójcik (Tapflo);
10 bramek - Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki);
9 bramek - Patryk Lemke (KM Przystań), Patryk Różański (KM Przystań), Radosław
Luzeńczyk (Lichnowy), Michał Stuczyński (KM Przystań);
8 bramek - Michał Sadowski (KM Przystań);
7 bramek - Stanisław Witkiewicz (Żwirownia Rokitki), Mihayov (Czatkovia), Jakub Przanowski (PanLink Team);
6 bramek - Przemysław Kasprzyk (Lichnowy), Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Aleksander Krzysztof Czarnecki (Tapflo), Michał Kocik (Lichnowy);
5 bramek - Mariusz Żurawski (Tapflo), Marek Korczyński (Czatkovia), Adrian Orzłowski (Maszrol), Marek Czarnecki (Tapflo), Mateusz Wołoszyk (Tapflo);
4 bramki - Wojciech Kreja (Czatkovia), Maciej Trochowski (Tapflo), Tomasz Bzówka (Maszrol), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Paweł Lewandowski (PanLink Team);
3 bramki - Andrzej Sikora (Żwirownia Rokitki), Mateusz Tramowski (Maszrol), Maciej Nowiński (PanLink Team), Dawid Frost (VITIS-Ogrody Marzeń), Bartosz Karaś (Lichnowy), Adam Marcisz (Żwirownia Rokitki), Nikolay Yankov (Maszrol), Igor Rutkowski (Lichnowy), Piotr Koniecki (Tapflo), Przemysław Andrzejewski (Czatkovia), Marcin Kędzierski (PanLink Team), Bartosz Dombrowski (PB Euro-Gres), Mateusz Lankiewicz (Czatkovia), Dariusz Frost (VITIS-Ogrody Marzeń);
Harmonogram spotkań:
III kolejka runda rewanżowa (6.09.2016- wtorek)
1) 17.00 Tapflo - Maszrol
2) 17.50 Czatkovia - KM Przystań
3) 18.40 VITIS-Ogrody Marzeń - PanLink Team
4) 19.30 Żwirownia Rokitki - PB Euro-Gres
5) 20.20 Lichnowy - pauza
II liga (30.08.2016)
1. PB Euro-Gres - VITIS - Ogrody Marzeń 2-19 (0-8)
Strzelcy bramek:
PB Euro-Gres: Bartosz Dombrowski (1), Jan Mieszczyński (1);
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (9), Adrian Tamowicz (7), Dariusz Frost (2), Marcin Gorajski (1).
PanLink Team wraz ze składem:
Fabian Formela
Daniel Lorkowski
Maciej Nowiński
Jakub Przanowski
Paweł Lewandowski
Dawid Tessmer
Marcin Kędzierski
Robert Kliczewski
Kacper Średniawski
Filip Formela
Maciej Pawłuszek
Adrian Rogalski
Fabian Formela
Daniel Lorkowski
Maciej Nowiński
Jakub Przanowski
Paweł Lewandowski
Dawid Tessmer
Marcin Kędzierski
Robert Kliczewski
Kacper Średniawski
Filip Formela
Maciej Pawłuszek
Adrian Rogalski
2. PanLink Team - Czatkovia 10-1 (6-0)
Strzelcy bramek:
PanLink Team: Dawid Tessmer (6), Paweł Lewandowski (2), Jakub Przanowski (1), Kacper Średniawski (1);
Czatkovia: Mateusz Lankiewicz (1).
3. KM Przystań - Tapflo 1-5 (1-2)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Michał Stuczyński (1);
Tapflo: Krzysztof Wójcik (3), Marek Czarnecki (1), Artur Styrbicki (1);
Napomnienia:
Przemysław Wittbrod (Tapflo).
4. Maszrol - Lichnowy 1-4 (1-2)
Strzelcy bramek:
Maszrol: Aleksander Mihayov (1);
Lichnowy: Szymon Jagodziński (2), Michał Kocik (1), Karol Barsul (1).
5. Żwirownia Rokitki - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2016 - II liga
32 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń);
22 bramek - Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
19 bramek - Adrian Tamowicz (VITIS-Ogrody Marzeń);
14 bramek - Mateusz Janowski (VITIS-Ogrody Marzeń);
12 bramek - Dawid Tessmer (PanLink Team), Krzysztof Wójcik (Tapflo);
10 bramek - Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki);
9 bramek - Patryk Lemke (KM Przystań), Patryk Różański (KM Przystań), Radosław
Luzeńczyk (Lichnowy), Michał Stuczyński (KM Przystań);
8 bramek - Michał Sadowski (KM Przystań);
7 bramek - Stanisław Witkiewicz (Żwirownia Rokitki), Mihayov (Czatkovia), Jakub Przanowski (PanLink Team);
6 bramek - Przemysław Kasprzyk (Lichnowy), Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Aleksander Krzysztof Czarnecki (Tapflo), Michał Kocik (Lichnowy);
5 bramek - Mariusz Żurawski (Tapflo), Marek Korczyński (Czatkovia), Adrian Orzłowski (Maszrol), Marek Czarnecki (Tapflo), Mateusz Wołoszyk (Tapflo);
4 bramki - Wojciech Kreja (Czatkovia), Maciej Trochowski (Tapflo), Tomasz Bzówka (Maszrol), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Paweł Lewandowski (PanLink Team);
3 bramki - Andrzej Sikora (Żwirownia Rokitki), Mateusz Tramowski (Maszrol), Maciej Nowiński (PanLink Team), Dawid Frost (VITIS-Ogrody Marzeń), Bartosz Karaś (Lichnowy), Adam Marcisz (Żwirownia Rokitki), Nikolay Yankov (Maszrol), Igor Rutkowski (Lichnowy), Piotr Koniecki (Tapflo), Przemysław Andrzejewski (Czatkovia), Marcin Kędzierski (PanLink Team), Bartosz Dombrowski (PB Euro-Gres), Mateusz Lankiewicz (Czatkovia), Dariusz Frost (VITIS-Ogrody Marzeń);
Harmonogram spotkań:
III kolejka runda rewanżowa (6.09.2016- wtorek)
1) 17.00 Tapflo - Maszrol
2) 17.50 Czatkovia - KM Przystań
3) 18.40 VITIS-Ogrody Marzeń - PanLink Team
4) 19.30 Żwirownia Rokitki - PB Euro-Gres
5) 20.20 Lichnowy - pauza
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (10) dodaj komentarz
Nzj _gość
31.08.2016, 10:13
Brawo Lichnowy ;)
Odpowiedzgryf_gość
31.08.2016, 11:44
od kiedy w alpn mogą grać zrzeszeni ludzie ??
Odpowiedzzxc_gość
31.08.2016, 15:07
do gryf
Kolego jak masz jakieś informacje o zrzeszonych zawodnikach to podaj nieco więcej szczegółów.
Odpowiedzkk_gość
31.08.2016, 15:34
Tapflo na MISZCZA
OdpowiedzMiszcz Tapflo_gość
31.08.2016, 21:16
No mają kake hehe
Odpowiedzwtf_gość
01.09.2016, 00:10
wtf
Łukasz Abryszyński - zrzeszony styna godziszewo ...
Odpowiedz_gość
01.09.2016, 08:43
Widze ze tu kolega wyżej nie zorientowany Łukasz gra w a klasie wiec nie jest uznawany za zawodnika zrzeszonego Moge sie mylić ale w ekipie na zdjeciu zawodnicy Tessmer i Lewandowski grają w Gryfie Choć jesli w momencie rejestracji zawodników na początku ligi orlika nie byli czynnymi zawodnikami tego klub to mogą śmiało grać
Odpowiedzpanlink_gość
01.09.2016, 09:21
wałek
Tessmer przecież gra w Gryfie więc jest zrzeszony powyżej a klasy a to chyba niezgodne z regulaminem ?
OdpowiedzStróż Prawa _gość
01.09.2016, 13:10
Zrzeszeni
W momencie kiedy zawodnik zagra w V-tej lidze lub wyższej automatycznie wyklucza się z rozgrywek ALPN. Także powinny lecieć WALKOWERY jeżeli ów zawodnik/zawodnicy rozegrali jakieś minuty w swoim V-to ligowym lub wyższym "klubie" :) Radze czytać regulamin.
Odpowiedzwtf_gość
01.09.2016, 21:04
wtf
Cofam przepraszam i Łuaksza pozdrawiam.
Odpowiedz